EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú idioti`

Diskusia k herni P****Stars

Re: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú

Odoslaťod APminer 08 Feb 2015 22:00

Stanley VII napísal:Je to naozaj úplná blbosť zakázať organizátorom obmedzenia na vstupy. Som zvedavý, ako dopadnú juniorské súťaže s diskriminačným obmedzením veku. Alebo prečo diskriminačne niektorí zvýhodňovaní občania s určitým vekom môžu brať dôchodok a iní občania nie. Každý extrém je zlý a rozhodne aj snaha byť až príliš antidiskriminačný. Kam sa podel zdravý rozum :)


POZOR !!! .... nepleť tady Důchody - ty jsou na jiném principu (= musíš odpracovat roky = zaplatit do státní kasy a pak možná něco dostaneš)

a to hlavní - ve všech sportech máte různé kategorie ... to není diskriminace? .... ale chtěl bych vidět hrát 12-14 letého klučinu například hokej proti Chárovi :lol2: , atd... nebo dívčinu, která běžně hraje ženskou ligu ....

koukej na to z druhé strany - v normálních turnajích bylo málo žen, tak zavedli Ladies a zůstalo to .... když jde chlap na Ladies, tak jedine z recese převlečenej, je to tak vypsane, víš to dopředu = to když půjdeš na turnaj v holdemu a budeš chtít hrát Omahu, budeš diskriminován? ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú

Odoslaťod Taur 09 Feb 2015 22:04

Nuz v pokri na rozdiel od fyzickych sportov nevidim opodstatnenost na delenie. Poker je vojna mozgov a tam nehra predsa rolu vek, pohlavie, socialny status atd., tak naco treba diskriminacne eventy? V pokri je diskriminacia neodovodnitelna, ale i tak sa don evidentne votrela.
Kebyze sa uz malo delit, tak snad podla IQ. :ROFL:
Pripadne podla LQ (Luck Quocient), ak by niekto nieco take vedel zmerat na objasnenie preco niektori maju viac stastia ako iny. :D A nech potom luckeri maju svoj turnaj. :crazy:
Taur
 
Príspevky: 74
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú

Odoslaťod APminer 09 Feb 2015 22:13

Taur napísal:Nuz v pokri na rozdiel od fyzickych sportov nevidim opodstatnenost na delenie. Poker je vojna mozgov a tam nehra predsa rolu vek, pohlavie, socialny status atd., tak naco treba diskriminacne eventy? V pokri je diskriminacia neodovodnitelna, ale i tak sa don evidentne votrela.
Kebyze sa uz malo delit, tak snad podla IQ. :ROFL:
Pripadne podla LQ (Luck Quocient), ak by niekto nieco take vedel zmerat na objasnenie preco niektori maju viac stastia ako iny. :D A nech potom luckeri maju svoj turnaj. :crazy:


1. částečně máš pravdu, ale mozek má jiný 18-21 letý než 50+ (a ne každý má tvrdou chytrou palicu jak Doyle) .... poznáš časem
2. chvíli jsem musel vymýšlet atraktivní turnaje a když byl Ladies (ženy jen za fee) tak došlo moře hráčů, protože dokázali přesvěčit svoji lepší polovičku, ať jde taky a zkusí to zadara, jinak bys hromadu žen u stolu neviděl .... běžně jich chodilo 2-3 a najednou došlo více jak 8 a opakovaně ....
3. plyne z toho, že si pletete "pojem" s "průjmem" - to není o diskriminaci, ale o atraktivitě ( určitě nebude turnaj "pod 21" v Americe) .... ale jak jsem psal níže:
turnaj je vypsán dopředu, víš to dlouho, tak nechoď na holdem, když chceš hrát omahu :angel:

PS: pokud je mi známo i šachy mají kategorie ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú

Odoslaťod Stanley VII 13 Feb 2015 09:51

Apík možno sme sa zle pochopili, ja mám na to rovnaký názor ako ty. Proste keď si chcem zorganizovať niečo pre užšiu skupinu ľudí, lebo to tak chcem, tak mi v tom nemá nikto prečo brániť.

Keď chcem turnaj len pre ženy, tak má byť iba pre ženy, keď len pre seniorov, tak iba pre seniorov. Prečo by im mal niekto kaziť zábavu a povedať nie, musíte hrať aj s niekým iným.

To čo som písal vyššie bolo len ukázanie na absurditu toho, že všade je videná diskriminácia a potlačil som tú absurditu ešte ďalej (nie preto, že si myslím že ten absurd je vhodný, práve naopak).

Ako si písal, aj v šachu bývajú turnaje napr. pre seniorov obmedzené spodnou vekovou hranicou a nikdy ma nenapadlo cítiť sa preto diskriminovaný, že nemôžem hrať.

Ak niekto odmietne rómovi predať v pekárni chlieb, ok, to diskriminácia je, ale pri turnajoch to dávať ako diskrimináciu, ak si kľudne môžu tí chlapi zahrať iné turnaje, tak to je blbosť kaziaca zábavu a skôr si myslím, že sú tým diskriminované tie ženy, ktoré chceli hrať a užiť si zábavu iba zo ženami a nebolo im to dovolené.

Btw. keď už je o tom reč, neviem prečo sú chlapi diskriminovaní aj pri vstupe do ženských šatní a spŕch. Keď už, tak nech tú diskrimináciu aspoň odstránia poriadne :D
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Predchádzajúca

Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!