EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú idioti`

Diskusia k herni P****Stars

EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú idioti`

Odoslaťod admin 05 Feb 2015 03:03

Diskusia k článku: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú idioti`

Včera sa vo Francúzsku odohral Day 3 eventu s prizepoolom €2,841,600. Budeme sa aj jemu venovať, no však iba okrajovo. Hlavne nás zaujíma, čo si myslíte o slovách Victorii Coren, 2-násobnej víťazske EPT. Do Ladies eventu na EPT Deauville sa totiž zapojilo 22 mužov a jeden z nich to dokocna vyhral!

Thierry Derkx (na prvej foto), muž o ktorom vo svete live pokru nikto deteraz nepočul, je zrazu víťaz Ladies eventu s buy-inom €200+€20 na EPT Deauville! Áno, manažér športovej akadémie z Príža sa zapojil do ženského eventu, tak ako ďalších 7 mužov. V hre bolo 83 hráčok. Pardón, iba 75, ďalšich 8 bolo mužov.... Prečo sa hráči mužského pohlavia zúčastnili Ladies eventu? Jeden z "macho manov" sa vyjadril pre pokerzeit.com nasledovne "Môj priateľ hrá High Roller, a tak sa mi to zdalo ako vtipný nápad. Nebol totiž žiadny iný turnaj. To je na dlhý príbeh." Realita? V ten večer, keď začal Ladies event (16:00), tak o 4 hodiny sa hral Men´s event (20:00) s rovnakým buy-inom. Presne medzi spomínanými turnajmi sa hrala kvalda do main eventu s buy-inom €500+€50....


Kde bol zádrhel a prečo to muži vlastne hrali? Vo Francúzsku je zákon, vďaka ktorému nie je možná diskriminácia a nemôže sa tak konať turnaj žien bez mužov. Na Slovensku máme teraz iný, resp. podobný problém, resp. referendum, ktorého sa pokerportal nezúčastní.... Ale k veci. Pekné je síce,...

Celý článok => EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú idioti`
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22170
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú

Odoslaťod Komedia 05 Feb 2015 03:10

Idioti..vyfackať :tuke2:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú

Odoslaťod AlfaZz 05 Feb 2015 03:42

:crazy: nechápem zmysel a motiváciu .... ako recesia sa to pochopiť dá, ale ak to hrá niekto vážne, tak to nemôže byť v poriadku :crazy:

Za tento príspevok od AlfaZz poďakovali :
6vamp6
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú

Odoslaťod 016roy 05 Feb 2015 03:44

Komedia napísal:Idioti..vyfackať :tuke2:


Vy burani aj s Alfom... Od nej (myslim Sabin) by ste sa nechali vyfackat :)
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú

Odoslaťod Arakas 05 Feb 2015 08:58

Debilne zakony. Ked robim turnaj preco by som si nemohol urcit pravidla. Ak je vo Franzuzsku taky zakon, tak potom by teoreticky mohol nejaky tenista z 2.stovky hrat zensky turnaj na Rolland Garos a vyhrat prvu cenu? Tam to mozne nie je, ale v pokri ano?
Vysledok nezmyselnej snahy nerespektovat rozdiely medzi pohlaviami. Najhorsie na tomto je, ze ludia ktori toto presadzuju sa tvaria ako liberali. Ale to s liberalizmom nema nic spolocne. Prave naopak. Vsetky tieto obmedzenia, rovnako ako navrhy na minimalne kvoty zien v uritych pracovnych poziciach je cisty socializmus ktory ekonomicky zabije cely Zapad.
Viem, ze som trosku odbocil od temy, ale musel som to napisat, lebo mi to neskutocne lezie na nervy.

Za tento príspevok od Arakas poďakovali :
AlfaZz
Arakas
 
Príspevky: 51
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/19 krát
Karma: 4

Re: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú

Odoslaťod Stanley VII 05 Feb 2015 09:21

Je to naozaj úplná blbosť zakázať organizátorom obmedzenia na vstupy. Som zvedavý, ako dopadnú juniorské súťaže s diskriminačným obmedzením veku. Alebo prečo diskriminačne niektorí zvýhodňovaní občania s určitým vekom môžu brať dôchodok a iní občania nie. Každý extrém je zlý a rozhodne aj snaha byť až príliš antidiskriminačný. Kam sa podel zdravý rozum :)

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
AlfaZz
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú

Odoslaťod swain 05 Feb 2015 11:35

Takto to dopadne , keď volakdo žere len tie slizké slimáky , potom im ide ten sliz do mozgu a tam krúti mozgové závity do ulity .......žaby a slimáky nejesť !!! :spax:

Za tento príspevok od swain poďakovali :
6vamp6
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú

Odoslaťod Brejcinho 06 Feb 2015 01:51

admin napísal:
Do Ladies eventu na EPT Deauville sa totiž zapojilo 22 mužov a jeden z nich to dokocna vyhral!

Áno, manažér športovej akadémie z Príža sa zapojil do ženského eventu, tak ako ďalších 7 mužov.


Tak kolko ich bolo ? :lol2:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú

Odoslaťod Taur 08 Feb 2015 21:30

Ja zas celkom nerozumiem preco, zaco, naco su vobec ladies eventy. V pokri nevidim rozumny dovod na delenie podla pohlavia, alebo zvyhodnovanie zien (pre zeny nizsie BI, no fee, vyssie stacky a pod.). Zeny co vyhravaju turnaje a s prehladom porazaju muzov su toho predsa dokazom.
Ale v ramci rodovej rovnosti som za aby sme hrali bud vsetci spolu, alebo naopak oddelene ako v inych sportoch. Neviem preco damam vadia muzi v ich eventoch, ale argumentacia ze muzi vseobecne su lepsi hraci by bola vodou na mlyn pre pohlavne oddelene hranie. Ak zeny nechcu muzov v ladies eventoch muzi by tiez mohli tvrdit ze nechcu zeny v "normlanych/muzskych" turnajoch, lebo ich napr. rozptyluje ked si k stolu sadne flirtovna kocka s vystrihom a nemozu sa plne koncentrovat na hru. :ROFL:

Ja by som prosto ladies eventy zakazal, ziadna diskriminacia podla pohlavia a basta. 8-)
Taur
 
Príspevky: 74
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: EPT Deauville: Vicky Coren `Muži ktorí hrajú Ladies event sú

Odoslaťod Brejcinho 08 Feb 2015 21:56

Nesuhlasim. Ja som za ladies eventy, ved keby to bolo tak ako ty vravis, tak by kazdy pokrovy festival bol stale o tom istom. Vsade stale tie iste turnaje, nic "specialne"...a organizatori to chcu troska ozivit, tak vymysleli ladies eventy, ale aj eventy pre seniorov, alebo som aj videl event, ze do 26 rokov a tak...a poker nieje sport, nieco ako futbal, kde by muzi proti zenam hrat nemohli, je to hra, no este raz, nemyslim si, ze je to blbost, prave naopak...

No a suhlasim s tvrdenim `Muži ktorí hrajú Ladies event sú idioti` :D
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Ďalšia

Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!