Liv Boeree: Můj přítel je lepší v pokeru!

Diskusia k herni P****Stars

Liv Boeree: Můj přítel je lepší v pokeru!

Odoslaťod admin 10 Dec 2012 11:07

Diskusia k článku: Liv Boeree: Můj přítel je lepší v pokeru!

Pěkné pondělní ráno přeje všem čtenářům Hanka. Včera odstartoval první den EPT Praha, o čemž už samozřejmě víte díky našemu Live reportingu. Rovněž víte, že ke stolu včera usedla krásná zástupkyně Team P****Stars Pro Liv Boeree, nicméně jak rychle naskočila, tak rychle i vyskočila. Právě s Liv jsem si sedla chvilku po jejím vyřazení s cílem pozeptat se jí na pár věcí z jejího života. Co mi o sobě tedy prozradila?

Ahoj Liv, nejprve bych ti chtěla poděkovat za to, že jsi souhlasila s tímto rozhovorem. Obzvláště v tomto momentu, kdy jsi zrovna vylítla z Main Eventu. Jak ti to vůbec šlo celý den?

Ahoj, v podstatě jsem odehrála jen tři handy – nut flush proti full housu, což mě stálo 2/3 mých žetonů, pak jsem měla AQ proti jackům na Q23 flopu, šlo se all-in a došla mu runner runner flush, no a pak jsem chytila kingy, soupeř dorovnal all-in s jacky, nicméně flopnul si set a byl konec.

Tak plánuješ na zbytek týdne side eventy? Dnes večer odpočinek, nebo trochu online?

Asi jo, asi si dneska něco zapnu na P****Stars. Určitě už teď nenaskočím do žádných side eventů, to vím jistě.

Kromě hraní, našla sis už čas se podívat po Praze?

Jasně....

Celý článok => Liv Boeree: Můj přítel je lepší v pokeru!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!