Poker Stars

Diskusia k herni P****Stars

Re: Poker Stars

Odoslaťod DevilMayCry 09 Jan 2015 13:16

dredd73 napísal:
DevilMayCry napísal:Photoshop z nejakej stranky P****Stars.com... Na nete najdes takychto obrazkov po kkt.

To asi tazko, pretoze som bol ucastnikom tejto hry a printscreen som urobil z RePlayeru. Ale ked myslis, ze tu pustam flam pisni supportu na PS číslo handy je vlavom hornom rohu a rovno im to reklamuj. Sir

uz to urobil za mna emo7 takze si pravdepodobne nedaval pozor ked sa hrala ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Poker Stars

Odoslaťod dredd73 10 Jan 2015 10:58

DevilMayCry napísal:
dredd73 napísal:
DevilMayCry napísal:Photoshop z nejakej stranky P****Stars.com... Na nete najdes takychto obrazkov po kkt.

To asi tazko, pretoze som bol ucastnikom tejto hry a printscreen som urobil z RePlayeru. Ale ked myslis, ze tu pustam flam pisni supportu na PS číslo handy je vlavom hornom rohu a rovno im to reklamuj. Sir

uz to urobil za mna emo7 takze si pravdepodobne nedaval pozor ked sa hrala ;)


Ach jo :oops: moja posledna rekcia k tomuto pripadu. Vazne som si daval pozor a v Replayeryi si to niekolko krat prehral ci nevidim blbo. A funguje to tak, ze ja ako ucastnik hry v Replayeru vidim, pokial hra dojde do showdownu, odkryte karty a ake mal kdo percenta na vyhru len u hracov ktori akciu ukoncili all in, alebo call. Nemozem vidiet karty hraca ktory muckol na flopu, turnu alebo riveru. Pre nazorny priklad hodil som tu obrazky obdobne odohratej handy handy od preflop az po showdown na riveru. (ja som muckol uz preflop)

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Tak a teraz babo rad ... :dzejkej:
dredd73
 
Príspevky: 31
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 6 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod kubo251 10 Jan 2015 11:10

co tu riesis, vsak AT vs QT isli do allinu na flope a ten s KQs to foldol na flope, nevidim na to nic divne
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: Poker Stars

Odoslaťod DevilMayCry 10 Jan 2015 12:52

dredd73 napísal: Nemozem vidiet karty hraca ktory muckol na flopu, turnu alebo riveru.

Tebe nestaci dokaz co sem dal emo7 ? Ten hrac foldol na flope a pravdepodobne ukazal karty kedze si ich videl! Vypytaj si hand history od ps ak tomu neveris a daj to sem. Budes vidiet ze sa mylis. Najdi s v replayeri taky priklad kde jeden z hracov foldne na flope, ukaze karty a hra pokracuje ;)

Este jeden dokaz, toto je pocet chipov pred tou hrou:
Seat 3: 89ilnur89 (2200 in chips)
Seat 4: taumen (3985 in chips)
Seat 7: FR619 (3683 in chips)

FR619 je all in co znamena ze ak by mal byt 89ilnur89 taktiez v showdowne tak musi vysypat svojich 2200 chipov co sa zjavne nestalo kedze na ruke ma stale viac ako 1k ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Poker Stars

Odoslaťod zavinac 06 Okt 2015 00:34

Otvorim dnes PS ze mi dali 10e darcek tak zahram a po dvoch rokoch sa opat pozriem na EPT Praha , resp. Eureku nazivo. Z kvaldy 1,65$, celkom necelych 6.5e do 1100e seat only + 400e.

P****Stars je rigged, uz to EPT Monte carlo za 500FPP bolo cudne :ROFL:
Prílohy
eureka_postup.jpg
eureka_postup.jpg (329.06 ) Zobrazená 5731 krát

Za tento príspevok od zavinac poďakovali - 2:
Stanley VII, vlade
zavinac
 
Príspevky: 71
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod Taur 04 Feb 2016 10:02

Tuzi ma niekto presvedcit, ze rozdavanie hand na PS nie je manipulovane? Pride mi prinajmensom zvlastne ze tzv challenge handy ( vyhraj CG s konkretnym parom) dna nie a nie prist. Po mesiaci pozorovania som zistil ze tuzena handa dna mi typicky pride po 600-900 handach CG/ZOOM). Dnes bol mimoriadne uspesny den. lebo zelane 77 mi prislo uz po 540 handach. Myslim, ze nikdy mi neprisla pod 400 hand, no povezme ze raz, nech PS nekrivdim ani omylom. Pricom aj dnes som ine pary mal aj 4x, niektore dokonca aj na dvoch stoloch sucasne. Statisticky konkretna handa vraj ma prist kazdych 225 ruk ci tak nejak, co by aj chodeniu nechallengovych hand zodpovedalo.
Daju do challengu ulohu vyhrat so smiesnou handou ako 55,77 apod., clovek na nu caka 600+ ruk, a ked s nou nevyhra tak ma pekne cakat dalsich 600+ ruk, ved nech sa raky zberaju, vsakze. :evil: Neviem ci to je novinka, alebo ci takto karty (ne)chodili aj za starych majitelov. I ked predtym challenge taketo tusim nebyvali, tak mohli karty chodit ako chceli ...
Taur
 
Príspevky: 74
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod DevilMayCry 04 Feb 2016 11:24

Taur napísal:Tuzi ma niekto presvedcit, ze rozdavanie hand na PS nie je manipulovane? Pride mi prinajmensom zvlastne ze tzv challenge handy ( vyhraj CG s konkretnym parom) dna nie a nie prist. Po mesiaci pozorovania som zistil ze tuzena handa dna mi typicky pride po 600-900 handach CG/ZOOM). Dnes bol mimoriadne uspesny den. lebo zelane 77 mi prislo uz po 540 handach. Myslim, ze nikdy mi neprisla pod 400 hand, no povezme ze raz, nech PS nekrivdim ani omylom. Pricom aj dnes som ine pary mal aj 4x, niektore dokonca aj na dvoch stoloch sucasne. Statisticky konkretna handa vraj ma prist kazdych 225 ruk ci tak nejak, co by aj chodeniu nechallengovych hand zodpovedalo.
Daju do challengu ulohu vyhrat so smiesnou handou ako 55,77 apod., clovek na nu caka 600+ ruk, a ked s nou nevyhra tak ma pekne cakat dalsich 600+ ruk, ved nech sa raky zberaju, vsakze. :evil: Neviem ci to je novinka, alebo ci takto karty (ne)chodili aj za starych majitelov. I ked predtym challenge taketo tusim nebyvali, tak mohli karty chodit ako chceli ...

Chodili to tak isto. Takéto pokusy už boli ale nič sa nezistilo. Štatisticky všetko sedí. Neviem koľko hands máš odohraných ale keby si zanalyzoval pár miliónov odohraných rúk tak podľa mňa to bude ok...
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Poker Stars

Odoslaťod Taur 04 Feb 2016 12:20

Verim, ze dlhodoba statistika bude sediet. Ja keby som upravoval soft, tak si na take nieco dam pozor, aby som bol kryty. Ide mi o to ze v ten den vyhlasena handa dlho neprichadza. Ze iny den mi ju daju castejsie, alebo hned po tom co ju konecne dostanem raz po 800 handach a splnim challenge ju dostanem 3x za dalsich 100 hand, aby bola dlhodoba statistika ok ma nezaujima.
Nepisal som to natiltovany po jednom raze, ale mesiac som si to vsimal odkedy spustili tie givaway tickety a prislo mi to zvlastne.
Nepouzivam ziadne softy na analyzu, len som si vsimol, v stats stola, ze kym splnim parovu challange mam typicky odohratych 600-900 hand kym sa dockam konkretneho paru dna pricom ostatne pary mam rozdane x-krat.
V podstate o nic nejde, mne to nejak neskodi, len mi to zerie cas potrebny na splnenie challengu, ale sa mi zda ze takto akoze nenapadne rekre hracov drzia dlhsie pri CG, aby im nieco narakeovali. :D
Taur
 
Príspevky: 74
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Poker Stars

Odoslaťod DevilMayCry 04 Feb 2016 13:31

Taur napísal:Verim, ze dlhodoba statistika bude sediet. Ja keby som upravoval soft, tak si na take nieco dam pozor, aby som bol kryty. Ide mi o to ze v ten den vyhlasena handa dlho neprichadza. Ze iny den mi ju daju castejsie, alebo hned po tom co ju konecne dostanem raz po 800 handach a splnim challenge ju dostanem 3x za dalsich 100 hand, aby bola dlhodoba statistika ok ma nezaujima.
Nepisal som to natiltovany po jednom raze, ale mesiac som si to vsimal odkedy spustili tie givaway tickety a prislo mi to zvlastne.
Nepouzivam ziadne softy na analyzu, len som si vsimol, v stats stola, ze kym splnim parovu challange mam typicky odohratych 600-900 hand kym sa dockam konkretneho paru dna pricom ostatne pary mam rozdane x-krat.
V podstate o nic nejde, mne to nejak neskodi, len mi to zerie cas potrebny na splnenie challengu, ale sa mi zda ze takto akoze nenapadne rekre hracov drzia dlhsie pri CG, aby im nieco narakeovali. :D

Myslím, že tie challenge podmienky jednoducho viac sleduješ, viac sa tomu venuješ a preto sa ti zdá, že to tak je. Nehľadal by som v tom žiadnu manipulácia, i keď kto vie :)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Poker Stars

Odoslaťod Taur 08 Feb 2016 10:18

Mozno, ale dnes zasa kym som dostal dnesnych 55 trvalo to 770 hand a ostatne pary som mal 3-4x vratene AA, KK, QQ. Statisticky je to malo pravdepodobne, ze vzdy handa dna chodi menej ako vsetko ostatne. Co mi na tom treba viac sledovat? :)
Taur
 
Príspevky: 74
Založený: Sep 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!