Slovák `Soprano42` vyhral $215 Sunday Supersonic za $46,451

Diskusia k herni P****Stars

Slovák `Soprano42` vyhral $215 Sunday Supersonic za $46,451

Odoslaťod admin 18 Mar 2013 07:00

Diskusia k článku: Slovák `Soprano42` vyhral $215 Sunday Supersonic za $46,451

Slovenskí hráči počas nedeľňajších turnajov v herni P****Stars zaznamenali viacero skvelých výsledkov. Neuveriteľný výkon predviedol "Soprano42", keď dokázal dva turnaje vyhrať a pridal ešte jedno zaujímavé ITM umiestnenie. Dohromady tento hráč vyhral $54,724. Víťazstvo v jednom z veľkých nedeľňajších turnajov zaznamenal aj ďalší slovenský hráč "petizkoxxx" a jeho odmena bola $27,160. Darilo sa však aj ostaným Sk/Cz hráčom.

Takúto nedeľu v podaní slovenských hráčov sme už dlho nezažili. Štyri záverečné heads-upy vo veľkých turnajoch, ktoré boli zavŕšené tromi víťazstvami, dva päťciferné výkony a výhry presahujúce $80,000!

Najlepší výkon, počas víkendového pokrového ošiaľu v herni P****Stars, zaznamenal slovenský hráč "Soprano42". Najskôr si poradil so všetkými protihráčmi (1,318 hráčov) v turnaji $215 Sunday Supersonic, za čo si po 2-way deale pripísal výhru $46,451. Následne dokázal vyhrať turnaj $51 NLHE Hyper Turbo a jeho výhra z tohoto turnaja činila $6,862. Nakoniec sa mu podarilo skončiť na 24. mieste aj v ďalšom turnaji s vysokým buy-inom. Jednalo sa o turnaj $109+R Sunday Rebuy a jeho vyhra bola $1,411. Dohromady si tak tento hráč prilepšil počas nedele o...

Celý článok => Slovák `Soprano42` vyhral $215 Sunday Supersonic za $46,451
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Slovák `Soprano42` vyhral $215 Sunday Supersonic za $46,451

Odoslaťod Pizoor 18 Mar 2013 17:32

Čaute, práve tu čítam o DEALE v turnajoch. Som na P****Stars nový, hrávam na U***et a tam som sa s takým niečím nestretol. Mohli by ste mi niekto povedať prosím vás, ako to prebieha ? ďakujem
Pizoor
 
Príspevky: 1
Založený: Mar 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Slovák `Soprano42` vyhral $215 Sunday Supersonic za $46,451

Odoslaťod AlfaZz 18 Mar 2013 17:42

Myslím, že na každom finálovom stole v turnajoch v herni P****Stars je možné diskutovať o deale ... o deal musi každý hráč požiadať, a to v záložke 'Info' - 'Navrhnout dohodu'... vždy musia súhlasiť všetci hráči a to aj so začatím diskusie o deale a zároveň aj neskôr so samotným dealom ... najčastejšie sa preferuje deal podľa žetónov (chip chop) a čísla sa objavujú v chate (meno - výhra) ... následne sa po súhlase všetkých hráčov s dealom (každý hráč napíše do chatu "i agree") dohráva buď o sumu, ktorá sa musí v tom danom turnaji ponechať bokom, alebo iba o body do TLB rebríčkov ... :gl:
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!