Veľkolepý turnaj alebo za $11 na EPT Praha

Diskusia k herni P****Stars

Re: Veľkolepý turnaj alebo za $11 na EPT Praha

Odoslaťod WNT 26 Nov 2012 20:08

ramzey napísal:Hlavne kazdy by mal zacat hodnotit od seba preco nieje pred xzy cechmi vo vysledkoch ako tuto dristat ze su slovaci na ...

prave kvoli takymto postom sme tam kde sme a strcit hlavu do piesku pozerat sa len na seba a urcite to posilni celu komunitu...mega obsazne a poucne...ach jaj asi sem fakt nema zmysel nic pisat..a @tommolivan pisem tam predsa konkretne percenta startujucich a konkretne percenta vyhier...tak uz fakt neviem..ved je jasne ze ich je 10m a nas 5m tak pomer je jedna tretina k dvom ale tu je pomer hracov 1stvrtina k trom stvrtinam co uz tiez o niecom vypoveda ale oki su vacsi gambleri :) ale pomer vyhranych ticketov je 88% k 12%...idem sam seba skumat preco to hram napicu urcite na to pridem...dakujem za radu pan Ramzey.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Veľkolepý turnaj alebo za $11 na EPT Praha

Odoslaťod sudden 27 Nov 2012 02:01

To, ze v CR je niekolkonasobne viac kompetentnych hracov ako na Slovensku je celkom znamy fakt (a nebude ten len poctom obyvatelov, ten nepomer tam bude ovela vacsi). Cim to je sposobene fakt netusim, to mas to iste ako ked sa spytas preco taliani nevedia hrat poker a skandinavci vedia :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Veľkolepý turnaj alebo za $11 na EPT Praha

Odoslaťod cercerBTSSK 27 Nov 2012 02:14

sudden napísal:To, ze v CR je niekolkonasobne viac kompetentnych hracov ako na Slovensku je celkom znamy fakt (a nebude ten len poctom obyvatelov, ten nepomer tam bude ovela vacsi). Cim to je sposobene fakt netusim, to mas to iste ako ked sa spytas preco taliani nevedia hrat poker a skandinavci vedia :)


a uz ste prisli na to kde je pravda ? :D
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Veľkolepý turnaj alebo za $11 na EPT Praha

Odoslaťod ramzey 27 Nov 2012 03:29

Ja osobne nechcem aby to slovaci vedeli hrat :D len nech gambluju dalej, to, ze daky cech nieco trafi a slovak nie my rozky v tescu nekupi predsa :D a zavistlivy niesom, tak to asi prezijem a doprajem kazdemu.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Veľkolepý turnaj alebo za $11 na EPT Praha

Odoslaťod cercerBTSSK 27 Nov 2012 04:04

uz som sa vyspal, takze radsej mazem, nech neni flame.. :D
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Veľkolepý turnaj alebo za $11 na EPT Praha

Odoslaťod sudden 27 Nov 2012 14:04

ramzey napísal:Ja osobne nechcem aby to slovaci vedeli hrat :D len nech gambluju dalej, to, ze daky cech nieco trafi a slovak nie my rozky v tescu nekupi predsa :D a zavistlivy niesom, tak to asi prezijem a doprajem kazdemu.

Mozem len suhlasit :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Veľkolepý turnaj alebo za $11 na EPT Praha

Odoslaťod palo1973 27 Nov 2012 14:43

sudden napísal:To, ze v CR je niekolkonasobne viac kompetentnych hracov ako na Slovensku je celkom znamy fakt (a nebude ten len poctom obyvatelov, ten nepomer tam bude ovela vacsi). Cim to je sposobene fakt netusim, to mas to iste ako ked sa spytas preco taliani nevedia hrat poker a skandinavci vedia :)


myslim,ze je to sposobene tym,ze v cesku je par naozaj spickovych hracov europskeho formatu,ktori stakuju a castokrat aj koucuju inych hracov,nie je ziadnou vynimkou ze dokonca stakovany hrac,ktory hrava midstakes ma tiez vlastnu stajnu low limit grinderov

co sa tyka severanov vs taliani,tak tam je to jasne,uz len temperamentna juzanska povaha sa nejako nezhododuje s robenim racionalnych,matematickych rozhodnuti
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Veľkolepý turnaj alebo za $11 na EPT Praha

Odoslaťod TomMolivan 27 Nov 2012 16:25

stačí vidieť napr. čo spôsobil phasE89 s DoNmi a Fifty50 na P****Stars - snáď žiadna krajina nemá väčšie zastúpenie regov v týchto formátoch, než ČR (v DoNoch ich nejakú dobu síce držali skrátka Číňania, ale tak tam vieme, o čom to bolo) :D

Inak WNT ten tvoj koment o tom, že koľko čechov vs slovákov skončilo ITM je presne to isté, ako outlastnuť Isildura/Merciera/whoever v Sunday Millione a vyhlásiť, že som lepší, než oni, pretože som sa umiestnil lepšie. Nebuď results oriented, už duplom nie na takej ridiculously malej "vzorke" :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!