Zahrajte si na October ME GCOP II už za €2.2!

Diskusia k herni P****Stars

Zahrajte si na October ME GCOP II už za €2.2!

Odoslaťod admin 29 Aug 2012 13:02

Diskusia k článku: Zahrajte si na October ME GCOP II už za €2.2!

5. podujatie akcie German Championship of Poker II začína 19. októbra a exkluzívne satelity do jeho main eventu s garanciou až €200,000 nájdete v herni P****Stars už od 30. augusta! V prvej sezóne sme boli svedkami účasti najväčších mien európskeho pokru, medzi ktorými nechýbal ani Team P****Stars Pro Martin Staszko a v penažných prizepooloch sa hráčom celkovo rozdalo takmer €2,000,000. Tento rok sa blíži už piate podujatie, ktoré sa ako všetky predchádzajúce podujatia tiež hrá rozvadovskom King’s Casine v českonemeckom pohraničí.

Vyhrajte svoje miesto v satelitoch, ktoré nájdete každý večer od 30. augusta do 16. októbra v lobby herne P****Stars v sekcii Turnaje/Regionální! Každý týždeň garantuje herňa P****Stars dve miesta na Main Event, každé v hodnote €1,100. Satelity do German Championship of Poker II sú určené iba hráčom z Rakúska, Českej republiky, Nemecka, Maďarska, Poľska, Slovenska a Švajčiarska. Samotný živý turnaj je však otvorený hráčom zo všetkých krajín. Ako sa kvalifikovať? Freerolly a satelity za peniaze bežia v herni P****Stars každý deň okrem piatku. Svoje miesto môžete...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Zahrajte si na October ME GCOP II už za €2.2!

Odoslaťod janko 29 Aug 2012 19:40

Najlepšie by bolo keby Leon otvoril pobočku v Blave a CCC aj Vegas by skrachovaly :D
janko
 
Príspevky: 137
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Zahrajte si na October ME GCOP II už za €2.2!

Odoslaťod sudden 30 Aug 2012 03:17

Nj tak oni by boli schopni preplacat garanty dovtedy kym by to ostatni nezabalili :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Zahrajte si na October ME GCOP II už za €2.2!

Odoslaťod ramzey 30 Aug 2012 04:20

Ja som len zvedavy ked v Nemecku vyde chystany zakon o legalizacii pokru v kluboch a kasinach co s Rozvadova ostane :)
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Zahrajte si na October ME GCOP II už za €2.2!

Odoslaťod sudden 30 Aug 2012 13:43

O tom chystanom zakone som pocul uz cca pred rokom nieco, ale zatial sa nic nedeje, tak neviem ako je to tam aktualne.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25


Naspäť na PokerStars

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!