5 diamonds na boarde v mtt

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

5 diamonds na boarde v mtt

Odoslaťod palo1973 17 Okt 2009 09:01

56 eurovy bounty turnaj,pozdravujem slovakov co hrali so mnou,gg :good:

Pri blindoch asi 100/200 a asi 4 roch limperoch pri stacku asi 10k sa snazim ukradnut pot pf z MP3 s A5o raisom na 1200
Dorovnava ma len dobry hrac na buttone,ktory hra LAG a ma 3x average stack lebo prednedavnom vyhral 3 way pot all in na flope o stacky.
Mal TJs,povodny raisor mal AQ a pusher na flope mal JK a po flope AQT s fd pre TJs,ktora aj prisla,cize jeho range bol velmi siroky,hlavne ked som podobny move zu 2x urobil predtym a mal na mna poziciu.

Flop je 346 diamonds,ja mam v diamondoch 5ku.
Nechcem cbetovat,lebo na tomto flope je pravdepodobny reraise od neho a chcekujem s tym,ze jeho bet dorovnam.
A naozaj betuje ale pomerne malo,ja call.Jeho range je stale any2.

Turn J diamond,ja check,on check behind.
River Q diamond,ja check,on betuje skoro potsize.

Rozmyslam,ale jeho linia mi nedava nijaky zmysel,hlavne otazka je preco nebetoval aj turn???

Hero???
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 5 diamonds na boarde v mtt

Odoslaťod yegon 17 Okt 2009 09:35

otazka je co valuebetuje na riveri

a. iba AdX - lebo si mysli ze s TdX ho nedorovnas
b. AdX/Kdx - lebo si mysli ze dorovnas s lubovolnym flushom alebo minimalne TdX a 9dX
c. flushe od 9dX vyssie lebo si mysli ze dorovnas s lubovolnym flushom a casto aj bez flushu lebo si budes mysliet ze bluffuje a splitujete

vacsina hracov spada do kategorie a alebo b a myslim ze skor a


preco nebetoval turn? - bud ma nuts a boji sa ze foldnes lebo board je scary a ocakava od teba cbet s lubovolnym FD alebo ma air

otazka je ci v 33% pripadov bluffuje river bez diamondu - z brucha sa to da tazko povedat, ak je to hrac z kategorie a tak urcite ano, ak z kategorie b tak mozno ano a ak z kategorie c tak asi nie

co sa tyka tvojej hry tak myslim ze je na mieste cbet, ak ta super raisne tak mozes bezpecne foldnut lebo mas vacsinou len 6 outov na straight. Check call sa mi moc nepaci
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 5 diamonds na boarde v mtt

Odoslaťod palo1973 17 Okt 2009 10:01

-si za cbet preto lebo aj pre neho je flop dostatocne scary a dost casto zlozi?je to nechcem cbetnut preto,lebo nechcem aby som zlozil lepsiu ruku po jeho move,je mozne ze som dobry aj s A-high a je celkom mozne,ze nema diamond a reraisne ma s uplnym air a hlavne ak callnem jeho bet,nebude vediet ako ma pokracovat dalej na turne a chekne to behind,ak betne turn a ja nehitnem tak zlozim

-je to hrac z kategorie "banana player",dobry v postflop hre,ale loose pf,jeho oblubena ruka je 4-7,s tou callne akykolvek raise pf :D
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 5 diamonds na boarde v mtt

Odoslaťod yegon 17 Okt 2009 10:35

mozes byt dobry s Ahigh ale neviem ako chces relizovat svoju equity ked sa OOP nemas ako rozumne dostat k showdownu

myslim ze trochu precenujes agresivitu superov - neocakaval by som od supera valueraise ani s TT ak nema tu desiatku diamondovu, bluffraise bez diamondu je podla mna velmi malo pravdepodobny - ak by bol velmi pravdepodobny na zaklade toho co si videl od toho hraca dovtedy tak ho mozes reraisnut allin a vies ze mas slusnu fold equity + 6 outov ak dorovna
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 5 diamonds na boarde v mtt

Odoslaťod palo1973 17 Okt 2009 10:47

-ok takze hram na flope bet fold,co vsak v pripade ak len callne(ak sa to da vobec odhadnut tak by som si tipol,ze v 50% pripadov to callne,25% foldne a 25 % r),som OOP a vobec neviem pri takmer ziadnom turne ako na tom som-1.check/fold,foldnem lepsiu ruku dost casto-proti tomuto any2 hracovi mi to pride prilis weak 2.bet/fold a aj check/call je drahe

-kua preco si vyberam taketo spoty.... :D
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 5 diamonds na boarde v mtt

Odoslaťod yegon 17 Okt 2009 11:02

flop betujes ako bluff, ak ta dorovna tak sa vzdavas imo, nevidim velke moznosti ako to hrat ziskovo OOP ked tvoje flush outy su podla mna mrtve
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 5 diamonds na boarde v mtt

Odoslaťod palo1973 17 Okt 2009 11:16

-fancy play syndrom odo mna?ten hrac bol dost specificky a sedel som s nim par hodin,bolo by zaujimave keby napisal ten slovak co sedel vedla mna(vravel,ze cita pp ale nepise) ci by mu to dorovnal na mojom mieste
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 5 diamonds na boarde v mtt

Odoslaťod palo1973 19 Okt 2009 13:44

-no inak som to dorovnal a mal J9 bez diamondu,ale ci to bolo dobre to neviem....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27


Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!