CG QQ AI PF?

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: horsey

Odoslaťod Horsey7 29 Júl 2009 14:44

scorpiorado napísal:co však možno stojí za debatu je prave rozobrať či otvarať UTG aj s 22, 33, 44. ja viem, že 6 max je o setoch ( opať nám tu chýbaju stacky súperov ) ale ak otváraš z UTG 22,33,44 málokedy dostaneš dostatočne zaplatený set keď ho chytíš. pokračovať s tebou budú len sety ( a teda vyššie ) silné draws alebo hotove streights resp flushs lebo predstavuješ AA KK QQ popr TT. Stack dostaneš len od ľudí čo chytia two pairs a to nie je tak často a aj to nemôže byť na boarde AKQ.


22-66 bude urcite ziskove aj UTG inak by to zrejme neodporucali vo vsetkych strategiach pre 6max CG

u mna na vzorke 100k ruk je 22-66 otvarane z UTG dost v zisku

//edit

rovnako 22-44
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: CG QQ AI PF?

Odoslaťod scorpiorado 29 Júl 2009 15:14

oki dik beriem. ja som z utg / MP otvaral 99 + / 77+ Skusim ...uvidim.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: CG QQ AI PF?

Odoslaťod macccho 30 Júl 2009 08:59

scorpiorado napísal:oki dik beriem. ja som z utg / MP otvaral 99 + / 77+ Skusim ...uvidim.

loool nit rules :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Obrázok používateľa
macccho
 
Príspevky: 180
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

nit

Odoslaťod scorpiorado 30 Júl 2009 10:21

dobre dobre.
viem , že nity. bol som skor za limp/call 22-66. vidim, že zle. zda sa, že neviem ako s nimi hrať efektivne post-flop oop. či už trafim alebo nie.
pozeram teraz tie strategie a väčšina je za open reise utg 22+.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: nit

Odoslaťod Horsey7 30 Júl 2009 11:36

scorpiorado napísal:zda sa, že neviem ako s nimi hrať efektivne post-flop oop. či už trafim alebo nie


nejake priklady?

imo s 22 hras postflop takmer tak isto ako s 99 nie? na flope su takmer vzdy overcards, A/K/Q high flopy cbetujeme, ak super nesklada a my si nechceme komplikovat zivot, tak na vacsine turnoch, ktore nam nepomahaju c/f..nemyslim, ze double barrels ako bluff na A/K high boardoch budu na micro/low stakes profitabilne, obv. s vynimkou ked mas read/stats na hraca, ze na druhy barrel sklada vsetko okrem TPMK+, tym padom vies vyfoldovat zopar lepsich ruk ako tvoja
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

horsey

Odoslaťod scorpiorado 30 Júl 2009 12:39

Ono je tam toho viac. povedzme, že otvorim UTG a mam tam obyčajne re-reise. S 99 + to viem 4 betnuť resp. v "pohode " callnuť. s 22-44 sa asi necitim veľmi comfortne ani s callom. Často je ten bet už viac ako 10% jeho stacku. Ale chápem, že v zásade by sa hra s 22 nemalo moc odlišovať od hry s 99+.
Druhá vec je, že asi som v podvedomí až príliž preceňoval set over set ( príliž veľa negatívnych skúseností ) a preto som tie trafené nizke sety nedokázal hrať dostatočne agresívne a tým efektívne. až teraz keď to rozoberáme zisťujem, že pravdepodobnosť je niekde pri 44000: 1 na set over set, čo je vlaste takmer 0. ( hoc moje stats su niekde pri 1: 700 a ale to je asi tým, že mám nahraných pramálo hier ). Takže beriem 22 UTG standart open reise ... uff ...stale sa necitim.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!