[CG] Live, NL50 deep

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: [CG] Live, NL50 deep

Odoslaťod ferkan 13 Máj 2013 11:13

tak to sa asi ever neda zahodit a netreba ani nic analyzovat ked staci vyhrat takmer 1z5.
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: [CG] Live, NL50 deep

Odoslaťod Name368 13 Máj 2013 15:32

Dik chlapi za radu :)

Popravde ako si pisal TomMolivan toho J mat podla mna nemohol pretoze by zomna neskusal tahat value takto na rivri :) (a PF by sa asi dlhsie rozhodoval co spravi, alebo na flope, par hier predtym len namoj raise skoro instantne v multiway pote zahodil TOP par)(btw Villain bol Urso starsi :) asi poznas :) )

a Ferkan, tazko povedat no, vychadza mi to ze musim vyhrat cca v 23,5 % avsak ja som si vzhladom na tento spot veril tak na 10% ze by som vyhral, max 15... by som mu doplatil asi max 20 € keby betol :)

A ono zase netreba zabudat ze toto je live kde sa daju hraci mozno trochu lepsie poznat aku hraju :) a live tells su aspon pre mna to najcennejsie co mozem mat... vdaka live tells som na deep NL200 live cashi dokazal zhodit KK najvacsiemu loose agresorovi na turne, ked ma PF 4 betoval a checkol flop aj ja check a potom na turne betol a pritom board nebol sparovany ani overkarta (ukazal AA)... a aj vdaka takemu tellu som po barelovani na rivri calloval pot bet s A-high pricom bez tells by to nebolo mozne, mozno len s nekonecnou davnou fantazie :)
Name368
 
Príspevky: 41
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 12 krát/2 krát
Karma: 5

Re: [CG] Live, NL50 deep

Odoslaťod ferkan 13 Máj 2013 15:56

ok bez readsov to je snap call. Pri hentakych oddsoch nezahoditelne. Myslim ze ta sanca vo vakuu je proste VZDY vacsia ako 20%... Ludia nazivo proste zahraju z casu na cas super zvlastne...betuju ruky ktore mozu easy checkbacknut, bluffuju smiesnymi sumami a pod...Aj ked sa tvaril ako reg...to uz som videl tolko krat, ze som si pomyslel ze henten clovek to snad aj moze hrat a potom bum prisla hra kde vymyslel nieco tak fishi ze som ostal :shock: Ak si mal nanho tells tak to uz je len otazka nakolko percent im doverujes :D
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: [CG] Live, NL50 deep

Odoslaťod Matusko3 14 Máj 2013 20:14

cbeh flop seems best(dost wa/wb spot, nechas ho bluffovat na T/R jeho AK/AQ, zaroven casto tu chces giveupovat tak si defendujes giveup range), ale neviem ako sa to hra live :)
Matusko3
 
Príspevky: 13
Založený: Okt 2012
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!