NL400 - FD + TP proti fishkam

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

NL400 - FD + TP proti fishkam

Odoslaťod yegon 10 Júl 2009 23:18

imthesky (UTG): $946.05
Hero (CO): $424.00
radocz999 (BTN): $617.40
mpatrik1 (SB): $779.90 41/23/2 - neodpojitelny od draws a agresivny
Leongor (BB): $258.90 43/23/2 - top pair is the nuts

Pre Flop: ($6.00) Hero is CO with K :diamond: Q :diamond:
1 fold, Hero raises to $12, 1 fold, mpatrik1 calls $10, Leongor calls $8

Flop: ($36.00) 8 :diamond: 6 :diamond: 9 :heart: (3 players)
mpatrik1 bets $20.00, Leongor calls $20, Hero calls $20

Turn: ($96.00) Q :spade: (3 players)
mpatrik1 checks, Leongor bets $20.00, Hero calls $20, mpatrik1 calls $20

River: ($156.00) 8 :heart: (3 players)
mpatrik1 checks, Leongor bets $32.00, Hero calls $32, mpatrik1 raises to $108, Leongor folds, Hero folds

mohol som to pretocit na flop ale zatial som na toho co donkbetuje nemal nijaky read a nepredpokladal som ze do dvoch ludi bude donkovat air takze fold equity - hlavne ked dalsi dorovnal nulova. Okrem toho tlacit sa do allinu na flope v 40/60 situacii si viem predstavit proti regularom ale fishky spravia chybu aj neskor v partii a je dobre s nimi hrat turn a river

turn je podla mna miesto kde som spravil chybu, myslim ze tam som to mohol kludne raisovat a dostat do allinu i ked skoro vzdy by som bol pozadu tak by som mal outy a fold equity po checku flop donkera a slabom bete leongora tam asi bola
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: NL400 - FD + TP proti fishkam

Odoslaťod w4444x 11 Júl 2009 01:49

Jn turn.. ked nie flop tak ten turn urcite si tam mal natlacit
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: NL400 - FD + TP proti fishkam

Odoslaťod TuKE 11 Júl 2009 02:29

IMO dávaš príliš kredit tomu 40/20 donkbetu. Je to síce 3way, ale aj tak by si sa mal na flope opýtať, či to myslí s tým donkom vážne.
Borec za tebou položí a donkpapagáj ti zaplatí a turn mu shipneš. Easy life.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: NL400 - FD + TP proti fishkam

Odoslaťod yegon 11 Júl 2009 13:29

TuKE napísal:IMO dávaš príliš kredit tomu 40/20 donkbetu. Je to síce 3way, ale aj tak by si sa mal na flope opýtať, či to myslí s tým donkom vážne.
Borec za tebou položí a donkpapagáj ti zaplatí a turn mu shipneš. Easy life.


asi mas pravdu ak by jeho odpoved bola vzdy len call tak by moja otazka bola dobra, ak by ma reraisol tak som si zavaril

flop som volil konzervativne lebo viem ze vdaka pot odds kde dostavam skoro 4 ku 1 je call urcite ziskovy - je mozne ze raise je viac +EV ale tym si nemozem byt isty, takze som volil istotu ked uz mi dali priame odds na draw

turn som sa mozno sam seba zamotal v tom ze mam najlepsiu ruku a zaroven zrejme aj najlepsiu draw s vynimkou pripadu ked super ma 7x (ale aj tam mu 2 outy nepomozu lebo mi daju flush) cize som neraisol pretoze som nechcel aby mi foldli - mozno to je zly myslienkovy pochod, neviem

najviac ma trapi river - je pravda ze bluffraise to casto nebude a ten hrac moze mat nieco ako 78 ale dostavam take zverske odds ze si nie som isty ci som to nemal dorovnat
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: NL400 - FD + TP proti fishkam

Odoslaťod 7castle 11 Júl 2009 22:26

yegon napísal:nepredpokladal som ze do dvoch ludi bude donkovat air takze fold equity - hlavne ked dalsi dorovnal nulova.


No neviem ale podla mna je to naopak, FE sa zvysuje vdaka tomu z dalsi dorovnal... mas pocit ze donkbettor bude mat vacsiu chut to tam natlacit proti dvom ako len proti tebe?

U mna urcite raise na flope ale tak zas co mi SNGckari vieme o pokri :)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: NL400 - FD + TP proti fishkam

Odoslaťod yegon 11 Júl 2009 23:24

7castle napísal:
yegon napísal:nepredpokladal som ze do dvoch ludi bude donkovat air takze fold equity - hlavne ked dalsi dorovnal nulova.


No neviem ale podla mna je to naopak, FE sa zvysuje vdaka tomu z dalsi dorovnal... mas pocit ze donkbettor bude mat vacsiu chut to tam natlacit proti dvom ako len proti tebe?

U mna urcite raise na flope ale tak zas co mi SNGckari vieme o pokri :)


z tohto pohladu ano ale z pohladu supera ktory donkbetuje:
- flop je drawy a multiway - oba tieto faktory znamenaju ze nebudem donkovat sprostost aby som pot ukradol lebo mam malu sancu na uspech, teda moja range je v priemere silnejsia nez range ked donkujem na suchom flope proti jednemu superovi
- na druhej strane ak mam silnu ruku viem ze na drawy boarde pf raiser ak nebude mat aspon nieco nebude tak casto ako obvykle cbetovat air a kedze mam silnu ruku a nechcem riskovat aby sa flop precheckoval a na turn prisla scare card pre mna alebo rpe supera tak by som mal radsej donkbetnut

toto vsetko posiluje range supera ktory donkuje flop, nehovorim ze to nemoze robit s uplnou somarinou ale tych somarin tam bude menej nez obvykle a castejsie nez obvykle to bude handa ktora donkuje s cielom dostat sa allin a nie foldnut

toto som myslel tym ze podla mna je fold equity nizka - superova range je totiz podla mna silna a jeho cielom nie je donk/fold (vacsinou)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73


Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!