nl400 rr pot JJ

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: nl400 rr pot JJ

Odoslaťod ferkan 13 Okt 2009 14:44

ked 3betujes CO tak proti moc uzsiemu rangeu nejdes :) A su taki hraci ktori konstantne 3betuju CO z bnt, to som myslel ze ako vyzera v dnesnej dobe super bluffy :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: nl400 rr pot JJ

Odoslaťod yegon 13 Okt 2009 16:07

moze to vyzerat bluffy ako chce ale co s tym OOP super spravi? rozhodne vyssie % 3b z blindov nez z BTN je leak imo.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: nl400 rr pot JJ

Odoslaťod Rybár 13 Okt 2009 19:40

buschle napísal:
Rybár napísal:as played, FOLD

Dolezita otazka je, aky si mal plan ked si to calloval PF???


no callnut aspon flop ak nedojde typu AQ4, ak pride taky ako prisiel tak ho callnut, a zariadit sa potom na turne podla betsizeingu , karty ktora pride. S tymi JJ je to vzdy tazke , ak betne turn tak bijem da sa povedat len pure bluff, coho je ale schopny si myslim.


imho to nie je bohvie aky plan. Mas na neho read, ze je schopny 3ple barell blufu v 3b pote. Takze jeho bet na flope a turne moze byt air aj monster.

Ja by som ho otestoval na flope, raisol by som 2 - 2,5 krat jeho bet. Ak to nie je maniac tak ti foldne 2 overs. Tato linia vyzera super strong, pretoze callovat 3b budes vacsinou s parmi alebo SC, mozno este AQs, AJs. Takze takyto flop ti casto pomoze. Je to podla mna najlacnesia cesta ako zistit na com si. Kedze vies, ze je schopny blufovat tak ak calnes flop tak by si mal calnut aj blank turn. Takze po dlhsom zamysleni menim nazor. A asi by to bol podla mna crying call.
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: nl400 rr pot JJ

Odoslaťod yegon 13 Okt 2009 21:25

Rybár napísal:Ja by som ho otestoval na flope, raisol by som 2 - 2,5 krat jeho bet. Ak to nie je maniac tak ti foldne 2 overs. Tato linia vyzera super strong, pretoze callovat 3b budes vacsinou s parmi alebo SC, mozno este AQs, AJs. Takze takyto flop ti casto pomoze. Je to podla mna najlacnesia cesta ako zistit na com si.


hmm - does not compute

myslis raise/foldnut flop? aky zmysel potom ma ze mas na ruke JJ? AK by som mal plan pred flopom ze idem s mojou rukou ak flopnem overpair tak potom urcite raise/call ai na flope
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!