NL50 - AA na konsolidovanom flope

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: NL50 - AA na konsolidovanom flope

Odoslaťod TuKE 13 Aug 2009 13:49

No neviem decká ako vás, ale mňa v tomto spote poráža aj T9 a to tak, že dosť mohutne. Proti tomu mám podstatne menej outov ako proti JQ :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: NL50 - AA na konsolidovanom flope

Odoslaťod dzejkej 13 Aug 2009 14:01

TuKE napísal:No neviem decká ako vás, ale mňa v tomto spote poráža aj T9 a to tak, že dosť mohutne. Proti tomu mám podstatne menej outov ako proti JQ :)


No nas T9 neporaza, nie sme predsa slabingers .. ale tak ja som pocul, ze T9s sa raisuje a calluje 3bet OOP, tak to asi nema, nie? :ROFL:

Ale tak cele je to o tom ako light si myslis, ze Ta raisuje. Pot ma uz znacnu velkost a ak bluff a semibluff (alias slabsi draw) foldne, tak pri jeho AF na flope to moze tvorit znacnu cast jeho range. Samozrejme u pasivneho hraca je to easy foldik.

Aj ten jeho raise je nejaky drobny a nejak netusim, co si mam za tym predstavit .. Ale tak AF na flope 11 a teda asi aj dost velky c/r a rcbet .. tazko take nieco foldnut u mna :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: NL50 - AA na konsolidovanom flope

Odoslaťod TuKE 13 Aug 2009 14:13

Vidieť tú agresivitu v hre, tak mu to tam happy nasypem, lebo 840 rúk je už celkom solid vzorka.
Bohužiaľ som ho nerozbalil, lebo som sa zabával na jednom stole a potom začalo veľa veľa stolov blikať.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!