NL50 online,QQ v 3bet pote vs.regular

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: NL50 online,QQ v 3bet pote vs.regular

Odoslaťod LOCAT3R 26 Sep 2009 16:42

palo1973 napísal:
LOCAT3R napísal:may fishy otázka ale prečo raisuješ flop keď sa nechceš stacknúť? resp. keď rozmýšľaš o folde?


-no a ako to mam zahrat?chcel som vediet na com som uz naflope,alebo mam docallovat 3 streets a uvidiet KK alebo AA?

EDIT:preto to sem hadzem,lebo nehravam moc cg,max tak 1000 ruk tyzdenne,a ani tie stats moc neviem vyhodnotit,ale 15/13 na 300 rukach sa mi zdalo dost nebezbecne

síce má stty 15/16 ale 3b pf má 7%(aj keď obv tá vzorka je asi malá na určnie 3b statov)+dostávaš 2:1+riasuješ zo BTN a on Ťa 3b zo sb,tže IMO bude jeho range dostatočne široká na to,aby si sa stackol,ale ja hrávam NL10 a som fishka,tže je dosť pravdepodbné,že sa mýlim ;) ,ja som nepísal,že rr na flope je zlý,len,ak to foldneš na flope potom čo RR tak ten RR imo nemá zmysel
Obrázok používateľa
LOCAT3R
 
Príspevky: 451
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 2

Re: NL50 online,QQ v 3bet pote vs.regular

Odoslaťod palo1973 26 Sep 2009 17:11

-no a nehravam cg takmer vobec,preto sa pytam,nehram to ani nijako seriozne,skor na odreagovanie od DoN-ov,aby som si mohol zahrat ruky ako TJs a podobne :fish:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!