NL50 UTG/MP 4b pot w KK flop decision

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

NL50 UTG/MP 4b pot w KK flop decision

Odoslaťod Zeltzn 19 Aug 2013 01:37

Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2286616
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

CO: $47.36
BTN: $95.50
SB: $41.12
BB: $50.75
Hero (UTG): $79.67
MP: $46.34 - VPIP: 32, PFR: 21, 3B: 10, AF: 1,5, Hands: 276
Villain este nikdy ne3betol vs UTG. Preflop som bol nieco ako weee ship it vs AA. Villain bol postflop calling station, nevidel som ho overplayovat.

Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with K :club: K :heart:
Hero raises to $1.50, MP raises to $4.50, 4 folds, Hero raises to $11, MP calls $6.50
4betujem for value, villain calluje :shock: :shock: call 4b v takychto poziciach som este nezazil, tak som mu dal do range nieco ako JJ+,AK. Tazko povedat, ci by tam 3b/calloval nejaky SC a teraz sa tym chcel ist blaznit na AQx boardoch. Smrdi mi to esami.

Flop: ($22.75) 7 :heart: A :spade: Q :club: (2 players)
Hero checks, MP bets $10.50, Hero ???
Flop prisisel asi najhorsi mozny, given the fact, ze nebeatujem QQ,AK, ktore potencionalne mohol 3b/callovat pre. Imo x tuto s celou mojou 4betting range je ok. Je tu ina moznost s KK ako x-f flop? x-c one street s prekrizenymi prstami, ze tu bluffuje s nejakym BS tu je imo dost naivne
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: NL50 UTG/MP 4b pot w KK flop decision

Odoslaťod m1sisko 19 Aug 2013 07:45

Je mozne, ze to "smrdelo" aj QQ. Videl som uz zoparkat taketo produkcie od typkov(nie na NL50, kt. este nehravam) v ich mysli maju stale QQ a "co ked ma to trafi+som v pozicii+skoda zahodit taku ruku+na ship ale nemam gule" :D
AA ktore si tricky 3b/call je tiez varianta, potom ale nechapem co chcel svojim betom na flope povedat-mam nuts-zaplat mi to? :D
Osobne by som hral rovnako.
m1sisko
 
Príspevky: 34
Založený: Aug 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: NL50 UTG/MP 4b pot w KK flop decision

Odoslaťod yegon 19 Aug 2013 07:54

x/c flop, x/f turn by bol moj default, 32/21 hracovi rozhodne nemozes len tak od pasa strelit supertight range na call 4b IP, moze mat kopec suited connectorov, videl som uz aj JJ a i ked zrovna to nema velky zmysel betovat zazil som uz zvlastnejsie veci
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: NL50 UTG/MP 4b pot w KK flop decision

Odoslaťod Zeltzn 19 Aug 2013 13:00

je to mozne, ze bude spewovat no. ja som to x-foldol, kedze som mu dal reg image, co asi nebolo spravne
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: NL50 UTG/MP 4b pot w KK flop decision

Odoslaťod amaterik 19 Aug 2013 13:52

Nevymýšľať a foldovať hneď na flope. Aj s tými stats je súperov call 4b IP dosť nebezpečný a drží množstvo kariet, ktoré ťa už v túto chvíľu spoľahlivo beatujú. Príde mi zbytočné vhadzovať money do potov, ktoré môžeš (ešte po súperovom bete na flope a za faktu, že si OOP) ťažko vyhrať a ktoré môžeš po neuváženej play (flop shove, turn shove) hravo prehrať. Osobne mu radšej zaplatím za ten jeho suited connector na ruke, než budem riskovať A-Q, A-K, Q-Q, A-A eventuality.
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: NL50 UTG/MP 4b pot w KK flop decision

Odoslaťod yegon 19 Aug 2013 14:06

ved my sa nejdeme odhadzat za cely stack, hovorim len o x/c flop, dostavame dobre odds, potrebujeme vyhrat len 24% aby nas call bol ok, verim ze v tych 24% mozeme byt lepsi

ako by ste tu zahrali AK?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: NL50 UTG/MP 4b pot w KK flop decision

Odoslaťod Zeltzn 19 Aug 2013 14:36

ako som povedal, paci sa mi tu skor check s celou 4betting range, aby som tu necbetoval AK,AA a checkoval len KK. (ak si sa mna pytal :) )
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: NL50 UTG/MP 4b pot w KK flop decision

Odoslaťod m1sisko 19 Aug 2013 14:47

ch/c flop OOP co ja viem, je to podla mna take nestastne, pretoze na hociakej karte na turne okrem vysneneho K by znova musel checknut (a super sa flop betom v podstate sam commituje a viaze $$$ do potu, nepredpokladam, ze by sa vzdal)
osobne AK by som ch/calldown
P.S. ucim sa :crazy:
m1sisko
 
Príspevky: 34
Založený: Aug 2013
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: NL50 UTG/MP 4b pot w KK flop decision

Odoslaťod yegon 19 Aug 2013 15:44

m1sisko napísal:ch/c flop OOP co ja viem, je to podla mna take nestastne, pretoze na hociakej karte na turne okrem vysneneho K by znova musel checknut (a super sa flop betom v podstate sam commituje a viaze $$$ do potu, nepredpokladam, ze by sa vzdal)
osobne AK by som ch/calldown
P.S. ucim sa :crazy:


jasne tiez som mal casto taketo pocity, treba si ale uvedomit ze my potrebujeme vo vela situaciach mat aj folding range na neskorsich streets inak superi nemaju dovod bluffovat do nas

ak tu KK x/f na flope tak pravdepodobne nemas taku range ktora by hrala x/c flop, x/f turn - teda vsetko co x/callnes hras az do konca, tym padom by ta super nemal nikdy bluffovat na turne a to znamena ze tvoj turn x/c s AK bude -EV a v tejto situacii budes prakticky vyhravat/prehravat podla toho ako bucu prichadzat setupy/coolery - to znamena ze je to situacia ktoru ako keby si ani nehral - nevytvaras v nej ziadnu value

x/f KK na flope je imo ok hra ak mame read alebo spolahlive stats ze super je nit (asi nie 300 ruk)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73


Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!