QQ-ako ich zahrat?

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: QQ-ako ich zahrat?

Odoslaťod yegon 12 Júl 2009 13:22

proti normalnym hracom by som z toho nemal dobry pocit ani ja a problem je ze aj maniaci sem tam dostavaju dobre karty takze QQ je taka ruka ze aj ked vies ze ich range obsahuje aj stodolu a letisko tak stale mas malu dusicku ci ich akurat teraz netrafilo (hint ak by som to bol ja tak by ich trafilo uz som zazil podobne situacie a bud som skoncil v alline proti AA alebo J5s)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: QQ-ako ich zahrat?

Odoslaťod 7castle 12 Júl 2009 13:24

Ship/fold PF.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: QQ-ako ich zahrat?

Odoslaťod janobendik 12 Júl 2009 13:39

v CG pri 500Eurach a v banku je už 250 cudzích all bez mihnutia oka, ináč nehraj CG. Ak by ste mali pred sebou po 3000 a viac, tak raise s tým, že po reraise fold- bud je lepší, alebo zaslúži, lebo to dobre zahral!
- v "drahom" turnaji je to na zváženie, asi call.
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: QQ-ako ich zahrat?

Odoslaťod yegon 12 Júl 2009 15:08

janobendik napísal:v CG pri 500Eurach a v banku je už 250 cudzích all bez mihnutia oka, ináč nehraj CG. Ak by ste mali pred sebou po 3000 a viac, tak raise s tým, že po reraise fold- bud je lepší, alebo zaslúži, lebo to dobre zahral!
- v "drahom" turnaji je to na zváženie, asi call.


pri 3000 eur stackoch sa mi skor pozdava varianta call, jediny dovod reraisovat (ak planujeme na dalsi raise foldnut) je aby sme si zjednodusili hru a overili si ci ma esa alebo nie ale s 3000EUR stackmi predsa nie je problem dat do hry pf tych 180 a hrat po flope
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: QQ-ako ich zahrat?

Odoslaťod janobendik 12 Júl 2009 17:02

yegon, neber to naozaj v zlom, ale týmto štýlom, budeš agresívnymi hráčmi tak často vyblafovaný, že si prestaneš verit! Ak totiž napr.mne len doplatíš, nebudem ta typovat na monster a akýkolvek flop s A, alebo 3xflash, 789,89 J,.... využijem na bluf, a kto má pozná vie že nemám problém tam pušnút aj 5K ak mam 5O% pocit, že hráč sa trasie o svoje love a zhodí :) . Vidíš, niečo obdobné sa ti stalo v Prahe na KK, ja /aj 7castle písal/ som presvedčený, že si bol vyblafovaný!
Takže- jednoznačne reraise a ak hrač pušne zahod!! /ak to pusol na 78 zaslúži za peknú hru/
Posledné a naozaj nechcem tým tu vyvolat konflikt online hráčov: Vy z Online ste naučený, že 3.reraise sa robí len s KK a AA. Na nete ano, hráš 10 obrazoviek, takže naozaj niekto to AA,KK vačšinou má, naživo hráči sú ovela vynaliezavejší!! :) ;) hráme len 1stol a hráme vačšinou hráča- hlavne v CG s 5OO BBa viac. Karty sú len merítkom štastia, podstatný je hráč. PS. pozyvam Ta aj všetkých iných záujemcov na CG do KE. Vklad min.500/ 2-5
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: QQ-ako ich zahrat?

Odoslaťod palo1973 12 Júl 2009 18:49

[quote="janobendik"]
Posledné a naozaj nechcem tým tu vyvolat konflikt online hráčov: Vy z Online ste naučený, že 3.reraise sa robí len s KK a AA. Na nete ano, hráš 10 obrazoviek, takže naozaj niekto to AA,KK vačšinou má, naživo hráči sú ovela vynaliezavejší!! :) ;) hráme len 1stol a hráme vačšinou hráča- hlavne v CG s 5OO BBa viac. Karty sú len merítkom štastia, podstatný je hrac.

-s tymto suhlasim,bohuzial pre mna mal typek prave v tomto pripade na ruke KK...
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: QQ-ako ich zahrat?

Odoslaťod yegon 12 Júl 2009 19:53

ja to vobec neberiem v zlom ked sa mi niekto snazi poradit som tomu len rad

musim ta trochu opravit ja praveze som zvyknuty ze na nete ma niekto 4bet bluffne, v live turnajovej hre (priznavam neodohral som toho vela) som sa s tym zatial nestretol a dokonca som nevidel ani vela light 3betov a tie co som videl zahrali hraci od ktorych sa to dalo ocakavat

a o tom to cele je, samozrejme ked ta uvidim par krat takto zahrat a bluffovat tak budem proti tebe hrat inak, myslim vsak ze proti neznamemu hracovi v situacii ked som nikoho nikdy nevidel bluffovat nebudem predpokladat ze toto je ten pripad a odhodim 300BB aby som si to overil

co je pre mna lepsie spravit ked nemam read gamble 50/50 za 300BB alebo fold? myslim ze v turnaji fold a v cash game ak mam dostatocny bankroll tak gamble 50/50

co sa tyka toho navrhu 5betnut QQ a foldnut na reraise pri deep stackoch - stale v tom nevidim zmysel. Ak bluffuje foldne ak ma lepsie pushne a ako hovoris mozno aj ked bluffuje sem tam pushne ( ak je po polnoci :) ) a prinuti nas foldnut - co z toho je pre nas dobre? V podstate bluffujeme s QQ. Ak chcem v tejto situacii bluffovat nebolo by lepsie mat na ruke 58o a ked nas super prinuti foldnut tak nestratit ziadnu value?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

palo

Odoslaťod scorpiorado 12 Júl 2009 20:05

Neviem s ktorou castou citatu suhlasis rozhodne si nemyslim, ze online hraci davaju 3 betu AA kk. WTF.

Suhlasim vsak s ze danu hru dany stack PF jedine push (castle). Bije ťa len KK AA a tie aj tak doplatiš na non A non K boarde. A obavam sa, že často aj na K alebo A boarde. ;)

A baviť sa o hre 900 BB deep s QQ pri 3 bete je totalna pičovina bez stats resp. poznania hraca pri stole.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: QQ-ako ich zahrat?

Odoslaťod scorpiorado 12 Júl 2009 20:07

A kurva, zda sa ze Yegon ma predbehol.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

yegon

Odoslaťod scorpiorado 12 Júl 2009 20:11

rozhodne QQ nie je karta s ktorou by som chcel hrať 800 BB 4 bet suboj. to radsej 9 10 s ;)
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!