TPMK na jednofarebnom flope vs minrais

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

TPMK na jednofarebnom flope vs minrais

Odoslaťod Horsey7 16 Júl 2009 11:19

23/9/3.7 (flop AF 8.5)/wtsd 31/3b 2/rcb 60/206 ruk

aj napriek tomu, ze tento clovek je na flope uplny zver (rcb 60, AF 8.5) tak si nie som isty ci pokracovat

Party Poker $50.00 No Limit Hold'em - 5 players
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Hero (CO): $84.37
BTN: $21.13
SB: $43.90
BB: $40.21
UTG: $88.97

Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 9 :club: Q :club:
1 fold, Hero raises to $1.50, 1 fold, SB calls $1.25, 1 fold

Flop: ($3.50) 3 :heart: Q :heart: 7 :heart: (2 players)
SB checks, Hero bets $2.60, SB raises to $5.20, Hero?
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: TPMK na jednofarebnom flope vs minrais

Odoslaťod scorpiorado 16 Júl 2009 11:49

poviem svoju lajnu hoc viem, že nie je bohviečo, aspoň sa poučím

ja robim takuto lajnu ako on ak som TPTK a chcem vidieť či má niekto flush aby som zbytočne nereisoval all streets.
flush stale cbetujem.


otázka je či pokračovať? ja asi re-reise 10 ak ide ďalej fold. a hneď poznamka flopped flush c/r

podľa mňa je chybou tvoj post flop bet. načo? aby si mal problem aky maš teraz. maš 9 kicker fajn karta na hru na turne resp showdoen value. flop check.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: TPMK na jednofarebnom flope vs minrais

Odoslaťod dzejkej 16 Júl 2009 12:07

No zaujimalo by ma, ci minraisuje bezne alebo si ho videl take nieco robit s monsterom. Ci check/minraise je u neho bezna vec a robi to teda so sirokym range a v agresivite pokracuje aj na dalsich streets.

Ja by som calloval ako bluff catch - najma, ak nepokracuje v aggro style az na SD. Ak je schopny betovat aj turn a river a dostat sa tym padom do all-inu velmi lightikovo, tak to radsej foldnem a usetrim si nejasne spoty. Raisovat na flope sa mi to moc nechce, pretoze si nemyslim, ze sa horsie ruky commitnu alebo lepsie ruky budu skladat.

scorpiorado napísal:ja robim takuto lajnu ako on ak som TPTK a chcem vidieť či má niekto flush aby som zbytočne nereisoval all streets.


Ty check/minraisujes ak mas TPTK na jednofarebnom flope? Hmm, tym podla mna toho moc nezistis, ci ma niekto flush, len rozdavas pozvanku na call.

scorpiorado napísal:flush stale cbetujem.


Myslis donkbet, ano? Vsimavy hrac bude mat z Teba radost, ak donkujes silne ruky, check/foldujes slabe a stredne silne na takom flope check/minraisnes :).

scorpiorado napísal:otázka je či pokračovať? ja asi re-reise 10 ak ide ďalej fold. a hneď poznamka flopped flush c/r


Foldnut a dat poznamku, ze flopnuty flush check/raisuje, bez toho, aby si naozaj videl, ze ma flush?
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

dzekej

Odoslaťod scorpiorado 16 Júl 2009 12:21

mas pravdu vo všetkom.

akosi zrychlene som prečítal zadanie. a cela moja lajna bola z pozicia keď ja som original reiser.

tak oko je to napisane je to všetko zle a maš 100% pravdu.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: TPMK na jednofarebnom flope vs minrais

Odoslaťod scorpiorado 16 Júl 2009 12:28

tak ako je to v zadani je to call. a fold ak betne na turne.

skus to partiu rozobrať ak bol super UTG a on otvaral a ty si urobil call.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: TPMK na jednofarebnom flope vs minrais

Odoslaťod scorpiorado 16 Júl 2009 12:47

keď sa na to čo som napisal pozrem z pozicie, ako je to fakt v zadani....klepem sa od hamby a najskôr sa tu 1/2roka neukažem. čo hlaška to perla. tak mi treba. :wall: :oops: :oops:
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: TPMK na jednofarebnom flope vs minrais

Odoslaťod yegon 16 Júl 2009 13:51

as played je to podla mna fold a ja by som casto necbetoval ten flop a radsej by som callol turn a river na non heart kartach
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: TPMK na jednofarebnom flope vs minrais

Odoslaťod Horsey7 16 Júl 2009 14:20

ak by som checkol flop a on betol tak zavolam a tiez call turn? river? predpokladam non heart turn a river
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: TPMK na jednofarebnom flope vs minrais

Odoslaťod dzejkej 16 Júl 2009 14:29

Horsey7 napísal:ak by som checkol flop a on betol tak zavolam a tiez call turn? river? predpokladam non heart turn a river


Yessir .. proti agresivnemu hracovi, ktory sa rad chopi iniciativy mas v rukach jeho studenu sprchu, ktoru mozes pouzivat ako pekny bluff catcher :) .

Problem tejto ruky je, ze si proti superovi, ktory sa s tym napapre. Mas fajnu ruku, ale bet Ta proti notorickemu opiciakovi moze postavit do situacie, kedy si nie si prilis isty na com si a nemozes ani na flope 3betnut + taktiez netuzis v takom pote odcallovat stack a tiez ma v baliku slusny pocet (bluff) outov. Take vzruso tato ruka rada nema.

Ak si proti superovi, co Ti nerobi problemy - fishka c/c, ak nieco trafila alebo ma na ruke draw a raisuje, ak ma monster, tak to je cbet uplne jednoduchy.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: TPMK na jednofarebnom flope vs minrais

Odoslaťod Horsey7 16 Júl 2009 14:42

oki thx za komenty
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Ďalšia

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!