Cardrunners

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Cardrunners

Odoslaťod hulmazas2 23 Máj 2008 17:04

Ste tam niekto zaregistrovany? Oplati sa tam dat tych zhruba 28USD? A ak hej trosku popiste, co vsetko vam to dalo okrem vynikajucich videi.
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Cardrunners

Odoslaťod mysak(bon3fish) 23 Máj 2008 18:08

Cardrunners se urcite vyplati. Zvlast pokud umis anglicky je to bomba @= A kdyz ne, tak staci jen koukat a pochopis taky :)
Nez si to zaplatis tak zkus stahnout tohle : http://www.btmon.com/Video/Unsorted/Cardrunners.com_85_siterip.torrent.html

Je tam tak 40 videi , hlavne cash(spis vyssi stakes) ale i MTT a SNG.. Ja to tedka teprv stahuju takze za kvalitu nerucim ;)
mysak(bon3fish)
 
Príspevky: 562
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Cardrunners

Odoslaťod hulmazas2 23 Máj 2008 19:26

Hej tie videjka uz mam a su super, preto som zalozil aj tuto temicku. Len by m,a este zaujimalo, si tam daju vyuzit aj ine sluzby, resp. daju, len ake su.
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Cardrunners

Odoslaťod Barin 12 Dec 2008 12:54

Momentalne prisiel F****Tilt poker so super ponukou pre aktivnych hracov ako mat kazdy mesiac cardrunners+stoxpoker clenstvo zadarmo. V podstate ide o to zaregistrovat sa na jednej z tychto stranok ako gold (cardrunners) alebo platinum (stoxpoker) member a nahrat urcity pocet bodov kazdy mesiac, tieto body vam nebudu odpocitavane staci ich len nahrat.

Navod ako sa dostat do tohto programu a mat neobmedzene dlho pristup na tieto dve edukativne stranky najlacnejsim sposobom:
1. vytvorit si ucty na CR aj stoxpokri, pozor netreba nikde nic platit staci takzvany guest account (cize ziadna sign up fee pri cardrunners)
2. kupit vo F****Tilt store stoxpoker clenstvo za 5k bodov (samozrejme sa da kupit aj CRclenstvo ale to je o dost drahsie) co vas bude stat na rakebacku 6,75 USD
3. akonahle budete platinum member na stoxpokri (pripadne ak uz ste gold na cardrunners) treba sa zaregistrovat tu http://www.trulyfreepokertraining.com/ a urcit primarnu stranku ( ja som si supol cardrunners)
4. teraz uz staci nahrat kazdy mesiac 4,5k bodov pre cardrunners a 2,5k bodov pre stoxpoker (co predstavuje cca 1k odvedenom na rake) a clenstvo vam bude automaticky predlzene na dalsi mesiac

Este jedna vec, v pohode sa da regnut aj v polovicke mesiaca a bude vam zapocitane aj body nahrate od zaciatku mesiaca.

dalsie potrobnosti tu:
http://forumserver.twoplustwo.com/120/c ... ng-333653/
http://forumserver.twoplustwo.com/120/c ... aq-333652/
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: Cardrunners

Odoslaťod buschle 12 Dec 2008 14:36

Problem s CR je v tom ze su hrozne hamizni, a kedze su hamizni tak ani nejdem vyhladavat a viem ze tie videa v tomto clenstve nebudu Downoable ako v 100signup+ dalsie usd za kazdy mesiac clenstve . Ta DRM ochrana sa da odpalit na downoable videach , ale pochybujem ze si to tam stiahnes s tymto typom clenstva.

Raz ked budem aspon NL200 reg tak si to zaplatim a vsetko stiahnem a potom budem polroka Od-DRMkovavat.

pozn:
Digital rights management (DRM) is a term that refers to access control technologies used by hardware manufacturers, publishers and copyright holders to limit usage of digital media or devices
u CR videi sa tato ochrana pouziva na urcity Cas .
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Cardrunners

Odoslaťod yegon 12 Dec 2008 14:48

buschle to clenstvo platene cez FT body je plne a mozes si stiahnut normalne videa ako plne platiaci clen

v poslednej dobe je trosku s tym DRM problem, ja som to odrezaval este pred rokom v pohode ale teraz ked to spravim tak mi z toho lezu corrupt videa, blbne pretacanie, rozpada sa obraz - netrapil som sa s tym ale co som skusal narychlo to nejak poriesit tak sa mi nepodarilo

DRMko som zrusil ale videa boli posahane - pozeratelne ale s problemami
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Cardrunners

Odoslaťod Barin 12 Dec 2008 14:52

Ako vravi yegon, toto clenstvo je uplne identicke ako ked si ho kompletne zaplatis.
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: Cardrunners

Odoslaťod buschle 12 Dec 2008 14:59

No jo, biznis im ide asi si vedia zaplatit aj ludi ktori im to zaochrania poriadne :). Mohli by to radsej robit tak ze dovolia stiahnut len dajem tomu 20 videi mesacne bez ochrany to by davalo vacsi zmysel. Lenze takto zbytocne si to stiahnes ked si to nemozes o pol roka pozret... Zlaty deuces.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23


Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!