Hladam zaujemcov o testovanie pokroveho software-u

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Hladam zaujemcov o testovanie pokroveho software-u

Odoslaťod neverlimp 23 Okt 2012 18:56

Caute :) , tento akademicky rok budem vyvijat v ramci bakalarskej prace odlahcenu obdobu aplikacii pre trackovanie a analyzu dat (PokerTracker, HE Manager,...), ale nemam dostatok casu na to aby som ju priebezne a najma dokladne testoval. Preto sa obraciam na kolegov grinderov, ktori by boli ochotni testovat a odovzdavat spatnu vazbu ku aplikacii, popripade prispiet napadmi.

Mojou snahou bude spristupnit co najsirsiu mnozinu statistickych udajov prezeratelnu cez graficky lakave rozhranie v ktorom sa uzivatel lahko zorientuje. Sucastou bude prirodzene i HUD modul. Funkcionalitou a dostupnymi moznostami chcem oslovit najma hracov micro-stakes urovni, kedze su bankrollom limitovani investovat do 60$+ pokrovych programomv (aspon ja urcite). Preto by som ocenil najma ich odozvu, co by od takejto aplikacie ocakavali, ich predstavy, napady, hoci len malickost, ktora by im sprijemnila pouzivanie aplikacie. Dufam, ze som aspon niekoho oslovil. Za akukolvek odozvu vopred dakujem. :good:
neverlimp
 
Príspevky: 1
Založený: Okt 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Hladam zaujemcov o testovanie pokroveho software-u

Odoslaťod haman 23 Okt 2012 19:44

ja som si naprogramoval v zaciatkoch poker kariery HUD, ktory ukazoval VPIP/PFR/hands a potom som si kupil Holdem Manager, lebo som usudil, ze komplet HUD by som naprogramoval cca za 2 zivoty :)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25


Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!