HM2 - agresia v 3bet potoch

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

HM2 - agresia v 3bet potoch

Odoslaťod haman 24 Mar 2015 18:00

mam pocit, ze ma minimalne 1 z regov abusuje v 3bet a 4bet potoch. v SRP hra podla cisiel umiernene ale v 3bet pote sa meni na monstrum.

Bohuzial neviem najst v HEM2 agression factor a frequency pre 3bet poty. takze si to neviem dokazat cislami a mam len tusenie :)

Je tam nieco take? Alebo si to musim cez notecaddy vyrobit?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: HM2 - agresia v 3bet potoch

Odoslaťod Brejcinho 25 Mar 2015 00:45

chces statistiky do HUD-u o 3bet potoch, ci iba analyzu toho rega v 3bet potoch ?
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: HM2 - agresia v 3bet potoch

Odoslaťod haman 25 Mar 2015 11:14

chcem to mat v HUDe. ale nejde o vsetky 3bet statistiky ale len agresiu, konkretne aggression frequency stat.
Uz som dal request aj na HEM2 forum, mozete to podporit :)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: HM2 - agresia v 3bet potoch

Odoslaťod yegon 25 Mar 2015 11:41

ved si pozri tych hracov co ukazuju v showdownoch - vysoku agresiu mozu mat aj preto lebo maju tight 3b a 4b range

ja som pozeral ako regovia 3brluju v 3bet potoch a nasiel som len jedneho co tam mal zhruba tolko bluffov kolko ma byt, ostatni sa plandali okolo 10% bluffov - odvtedy vsetko foldujem na riveri :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: HM2 - agresia v 3bet potoch

Odoslaťod haman 25 Mar 2015 16:02

yegon napísal:ved si pozri tych hracov co ukazuju v showdownoch - vysoku agresiu mozu mat aj preto lebo maju tight 3b a 4b range

ja som pozeral ako regovia 3brluju v 3bet potoch a nasiel som len jedneho co tam mal zhruba tolko bluffov kolko ma byt, ostatni sa plandali okolo 10% bluffov - odvtedy vsetko foldujem na riveri :)

jasne jasne, inak cital som tvoje posty.

toto neni situacia ze malo 3betuju. toto je skor ze CALLUJU moje 3bety/4bety a ked necbetnem alebo nedam 2.barrel tak preveznu iniciativu a ja to neustojim. casto mi davaju potsize allin na rivri a ja neviem co s tym.

Mam pocit ze ma abusuju ale zatial im poctivo foldujem, lebo by som chcel vidiet tie cisla, ci si to len nenahovaram.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: HM2 - agresia v 3bet potoch

Odoslaťod Brejcinho 25 Mar 2015 18:40

haman napísal:toto neni situacia ze malo 3betuju. toto je skor ze CALLUJU moje 3bety/4bety a ked necbetnem alebo nedam 2.barrel tak preveznu iniciativu a ja to neustojim. casto mi davaju potsize allin na rivri a ja neviem co s tym.


barrelovat viac light a slowplaynut obcas monster ?

Ja mam v HUD-e statistiky z 3bet potov ze cbety all streets a fold na cbety all streets - celkom to vyuzivam a u niektorych by si sa cudoval ake maju cisla, mam jedneho typka co ma cbet flop 93% a cbet turn 25 % v 3bet potoch :D

GL :gl:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5


Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!