Holdem Manager 2

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Holdem Manager 2

Odoslaťod LukinoaNikina 10 Júl 2013 10:41

Chcem sa spýtať ako ste spokojný stýmto softwerom , či sa ho oplatí kúpiť ďakujem.
LukinoaNikina
 
Príspevky: 75
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: Holdem Manager 2

Odoslaťod Stevendall 10 Júl 2013 12:00

LukinoaNikina napísal:či sa ho oplatí kúpiť

Zkus ho na 30 dnu zdarma a presved' sa, ze nema cenu ho platit'.
Osobne doufam, ze najdu neco lepsiho.
Stevendall
 
Príspevky: 1
Založený: Okt 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Holdem Manager 2

Odoslaťod Stanley VII 10 Júl 2013 12:21

Stevendall čo si od neho očakával také, čo nenaplnil a myslíš, že to nájdeš v inom programe, keď hľadáš niečo lepšie?

Záleží na akej úrovni človek poker hrá, ja môžem hovoriť hlavne za cash games a ak niekto berie hranie cash games seriózne, tak je skrátka Holdem Manager alebo Poker Tracker na nezaplatenie. Je jedno, ktorý z tých dvoch softvérov, lebo robia oba v podstate to isté, ale HM používa na SK/CZ viac ľudí, preto by som volil radšej ten. Ja mám oba a radšej si púšťam HM. Samozrejme záleží aj na tom, aké hráš stakes, $50 alebo $100 je iná suma per hráča NL5 a iná pre hráča NL50 alebo NL100.

Možnosť analyzovať si svoju hru, filtrovať najstratovejšie/najziskovejšie ruky a prechádzať si ich, to je skrátka v procese učenia aspoň podľa môjho názoru veľmi silná zbraň. Hud samozrejme ani spomínať nejdem, lebo to už je pomaly samozrejmosť :)

Podľa mňa sa na cash games lepší program než HM/PT nájsť nedá. Vždy to však bude len nástroj, ktorý treba vedieť správne používať, samotný softvér z človeka lepšieho hráča švihnutím prútika neurobí.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Holdem Manager 2

Odoslaťod LukinoaNikina 10 Júl 2013 13:57

Nehrám vôbec cash game len turnaje :/

Ide o to že to hrám možno rok dokopy celkovo v poslednej dobe odohrám asi 3-4 turnaje denne ale nechcem zas investovať 109€ na ten holdem manager keď to je nejaká hlúposť takže ďakujem za radu stanley
LukinoaNikina
 
Príspevky: 75
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Re: Holdem Manager 2

Odoslaťod Stanley VII 10 Júl 2013 14:12

Ja som turnaje veľmi nehrával, to ti skôr povie niekto, kto hráva turnaje. Ja keď hrám turnaj, tak si Holdem Manager radšej vypnem, lebo ma práve naopak rozptyľuje a keďže sa hra počas rôznych fáz turnaja mení, treba si aj inak nastaviť filtre na zobrazovanie HUD, jednoducho pracovať s ním inak než na cash games, lebo ak hráč nejako hral kým boli blindy 25/50, neznamená to, že rovnako hrá s takým istým stackom aj pri blindoch 200/400.

V každom prípade na tom je tam ten trial, ako ti písal aj Stevendall. Stiahni si, rozbehni to a uvidíš sám, či sa ti zdá ten softvér pre teba prínosom a či s ním vieš pracovať tak, aby ti pomohol investíciu na jeho kúpu rýchlo vrátiť späť :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!