INÝ UŽITOČNÝ SOFTWARE A INFO(nie pokrový, ale pokerhandy)

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

INÝ UŽITOČNÝ SOFTWARE A INFO(nie pokrový, ale pokerhandy)

Odoslaťod Tvoius_Tatcotius 16 Dec 2010 22:58

Oťukávam sa v pokrovej komunite a zbytočne veľa času som venoval (1) skúmaniu nie priamo pokrových softov napr. pre nahrávanie obrazovky, sťahovanie flash videí (2) a nie priamo pokrových vedomostí ako čo je to DRM, prečo dedicated comp, ako je to z torentami z hľadiska práva, postihnuteľnosti, krytia si chrbta cez proxy, kde najlepsie uploadnut video ...
Myslím, že nie som sám, čo s tým má v začiatku starosti.
Napr. - Určite nechcem platiť za camtasiu, lebo (1) na to nemám (2) čo ak je nejaký freeware, ktorý mi postačí (veď s tým videom nejdem do vianočných kín). Alebo sa to dá odrbať a stačil by trial.
-NA flashe som si zatiaľ stiahol ORBIT, ale netuším, či je to dobrý soft na stiahnutie videí z výukových stránok
- O DRM je reč v niektorých iný témach vo fóre o videách, ale mať to pokope nie je zle. + Veľa som sa o tom nedozvedel, okrem toho, že cardrunners si to strážia ako Harabín súdníctvo a zasa z deuces cracked sa to vraj sťahovať dá úplne v pohode. Ešte som zachytil niečo o tom, že sa nejako náročne dá zbaviť DRMka.

Vopred sa ospravedlňujem, ak som niečo nepochopil zchaosil, alebo zbytočne vytvoril tému, ale vyšlo to z dobrej vôle, tak ma nebite :)
Ak teda máte čo povedať k tým bodom vyššie, budem rád.
Ďakujem a majte sa pekne na vianoce.


PS: Preventívne som tému nazval všeobecnejšie, keby niekto mal problémy so softami s iným účelom a iným informáciami ako len video related.
Obrázok používateľa
Tvoius_Tatcotius
 
Príspevky: 19
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: INÝ UŽITOČNÝ SOFTWARE A INFO(nie pokrový, ale pokerhandy)

Odoslaťod haman 16 Dec 2010 23:03

ok, nasiel si freeware na robenie videi?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: INÝ UŽITOČNÝ SOFTWARE A INFO(nie pokrový, ale pokerhandy)

Odoslaťod tucniak 16 Dec 2010 23:22

z deuces sa to da stahovat, lebo DRM ochranu nepouzivaju. CR a leggo co viem ju maju a potrebujes net na login ked ides pozerat to konkretne video (v pripade legga neplati pre mp4 ipod formaty videi ak sa nemylim). Pokial viem tak take pokersavvy tiez DRM nema a mozes tahat kolko chces :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: INÝ UŽITOČNÝ SOFTWARE A INFO(nie pokrový, ale pokerhandy)

Odoslaťod Tvoius_Tatcotius 17 Dec 2010 09:45

Dakujem pekne za odozvu.

Zdara som program na nahravanie screenu nenasiel, len som skusil stiahnut starsiu verziu TOHTO: http://www.bsrsoft.com/purchasebsr.asp
Ta verzia je 4.4.4. Stiahol som to s nádejou, že to tam s registračným kódom už nebudú tak ošetrovať. Produkt nahráva ako má, aj keď nie je zaregistrovaný a nikde sa nepíše, že by mal končiť niekedy trial - čo neznamená, že to tak nebude. Ved uvidim o taký mesiac, či bude stále fachčiť.

Majte sa
Obrázok používateľa
Tvoius_Tatcotius
 
Príspevky: 19
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: INÝ UŽITOČNÝ SOFTWARE A INFO(nie pokrový, ale pokerhandy)

Odoslaťod Tvoius_Tatcotius 17 Dec 2010 14:50

tucniak napísal:z deuces sa to da stahovat, lebo DRM ochranu nepouzivaju. CR a leggo co viem ju maju a potrebujes net na login ked ides pozerat to konkretne video (v pripade legga neplati pre mp4 ipod formaty videi ak sa nemylim). Pokial viem tak take pokersavvy tiez DRM nema a mozes tahat kolko chces :)



nevies nahodou ako je to na tournament poker edge? vyhral som 1 mesiac pristupu v promo added turnaji. Ešte to nemám aktivované, tak neviem.
PS: Tie pokersavvy alebo DC si určite raz dám, hlavne kvôli možnosti sťahovania :) Takže veľmi užitočné info Ďakujeeeem. :Bravo:
Obrázok používateľa
Tvoius_Tatcotius
 
Príspevky: 19
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: INÝ UŽITOČNÝ SOFTWARE A INFO(nie pokrový, ale pokerhandy)

Odoslaťod Tvoius_Tatcotius 17 Dec 2010 16:00

Ďalšia otázky:
-čo by teoreticky hrozilo niekomu, kto by využil pokertorrent? Vyhol by sa riziku, keby použil správne nastavenia proxy...? Je to zbytočné?
- aké sú rozdiely keď máš dedicated comp a keď ho používaš aj na iné veci ?
-Kde najlepšie uploadnúť video, ak nemám žiadne premium konto ((ani looove nie sú na konto :) , aj mám obmedzený prenos dát (po prečerpaní spomalí na rýchlosť z roku 1) na mojom pridrbanom tmobile internetovom paušále :evil: , takže by bola hlúposť platiť za konto))

PS: Keď budem mať prístup na "tounament poker edge", tak postnem nejaké postrehy (aj ohľadne sťahovania - budem asi sťahovať v knižnici a na konci paušálu :good: ) do nejakej príslušnej témy a nechám tu na to odkaz (alebo naopak).
Obrázok používateľa
Tvoius_Tatcotius
 
Príspevky: 19
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: INÝ UŽITOČNÝ SOFTWARE A INFO(nie pokrový, ale pokerhandy)

Odoslaťod dawidsvk 17 Dec 2010 17:54

TPE nema ziadne obmedzenie, mozes tahat kolko chces
dawidsvk
 
Príspevky: 193
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: INÝ UŽITOČNÝ SOFTWARE A INFO(nie pokrový, ale pokerhandy)

Odoslaťod Tvoius_Tatcotius 17 Dec 2010 18:11

dawidsvk napísal:TPE nema ziadne obmedzenie, mozes tahat kolko chces


dik. tak už sa teším na videjká.
Obrázok používateľa
Tvoius_Tatcotius
 
Príspevky: 19
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: INÝ UŽITOČNÝ SOFTWARE A INFO(nie pokrový, ale pokerhandy)

Odoslaťod Tvoius_Tatcotius 08 Jan 2011 10:37

haman napísal:ok, nasiel si freeware na robenie videi?


Tvoius_Tatcotius napísal:Dakujem pekne za odozvu.

Zdara som program na nahravanie screenu nenasiel, len som skusil stiahnut starsiu verziu TOHTO: http://www.bsrsoft.com/purchasebsr.asp
Ta verzia je 4.4.4. Stiahol som to s nádejou, že to tam s registračným kódom už nebudú tak ošetrovať. Produkt nahráva ako má, aj keď nie je zaregistrovaný a nikde sa nepíše, že by mal končiť niekedy trial - čo neznamená, že to tak nebude. Ved uvidim o taký mesiac, či bude stále fachčiť.

Majte sa



ten soft funguje aj po uplinuti trialu, len ti tam hodi watermarks do rohov (male)
Obrázok používateľa
Tvoius_Tatcotius
 
Príspevky: 19
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1


Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!