Nechce mi spustiť HM

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: Nechce mi spustiť HM

Odoslaťod Sillvianus 03 Jún 2014 18:25

Darkenio napísal:
Sillvianus napísal:d, myslíš že môže byť problém v tom že som to kupoval cez kamošovú kreditku?



spytaj sa kamosa,ci ta platba odisla,nech ti to skontroluje v IB alebo tak, ak to neodislo tak asi bude problem tam :)


Myslel si to ako ironicky? :D Keby platba neodišla tak by mi to nešlo vôbec hneď na začiatku, ale mne to pol roka fičalo v pohode.
Sillvianus
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Nechce mi spustiť HM

Odoslaťod haman 03 Jún 2014 22:21

Sillvianus napísal: Keby platba neodišla tak by mi to nešlo vôbec hneď na začiatku, ale mne to pol roka fičalo v pohode.

si pisal vyssie, ze ziadny licencny kluc ti nedosiel. ako ti teda mohol fungovat HM?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Nechce mi spustiť HM

Odoslaťod Sillvianus 04 Jún 2014 18:15

haman napísal:
Sillvianus napísal: Keby platba neodišla tak by mi to nešlo vôbec hneď na začiatku, ale mne to pol roka fičalo v pohode.

si pisal vyssie, ze ziadny licencny kluc ti nedosiel. ako ti teda mohol fungovat HM?

Licenčný kód mi nedošiel teraz keď som ich oň žiadal, ja ani neviem že by som ho niekedy použil možno pri kúpe ale to si nepamätám je to už polrok, a pozeral som aj staršie správy v maili a o žiadnom kóde sa tam nepíše.
Sillvianus
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Nechce mi spustiť HM

Odoslaťod haman 04 Jún 2014 21:50

pri instalovani HEMu si musel zadavat licencny kod, inak by si mal len 15dnovy trial.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Nechce mi spustiť HM

Odoslaťod Sillvianus 10 Jún 2014 11:06

Asi som ho zadával ale neviem odkiaľ som ho mal pretože v maily ho nemám, nechápem ako sa im mohlo stať že ma nemajú nejako evidovaného takto vypadá že mi holdem vôbec nepôjde a mne 45€ vyfučalo do vzduchu. :((
Sillvianus
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!