Poker scripty

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Poker scripty

Odoslaťod Pepi 25 Nov 2008 20:15

Caute borci,

zaujimali by ma vase skusenosti s roznymi AHK scriptami vhodnymi na multitabling, atd.
Dnes som skusal nejake na PS, na ktore som nasiel odkazy na zahranicnych forach. Jednalo sa o zatvarac lobby po vypadnuti zo SnG alebo vyhrati SnG (Debustfilter) a script na prihlasovanie do SnG a automaticke otvaranie dalsich SnG po vypadnuti (SFSO v3.2). Na forach bol povychvalovany, mne vsak ten druhy trosku narobil problemy, a to aj napriek tomu, ze som dorzal instrukcie pre jeho pouzitie. Neslo mi otvorit hlavne PS lobby, namiesto prednastavenych naraz otvorenych 5ks SnG mi to udrziavalo otvorene len 4ks a jaksi to cele bezalo kostrbato. Blblo mi takisto vyskakovanie okien a to aj ked som oba scripty vypol a tym padom som bol parkrat sitting out napr. aj ked som mal QQ alebo TT. :) Nastastie, aj napriek tymto chybickam sa mi dnes darilo.

Tolko moje doterajsie kratke skusenosti. :D
Bol by som rad, ak by ste sa podelili o vase, pripadne sem hodili priamo nejake osvedcene scripty na SnG aj CG, pripadne odkazy na nich.
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Poker scripty

Odoslaťod barth3z 09 Júl 2009 22:43

Troska to tu ozivim a chcem sa spytat ohladne AHK scriptov ej tu toho pomenej, (hram iba sng popripade mtt)jedna sa mi tiez ak oPepi davnejsie spominal na PS, otazka znie existuje nejaky script co by zamedzil sitout resp by ho nejak potom hodil na top, SFSO som tiez skusal a spodobnymi vysledkami ako Pepi, po poslednom ich update je tam sekcia cisto aj na sng, ale akosi to nefachalo podla mojich predstav. Dalej som skusal aj tableninja, vyzera dost dobre len zvyknut si by bolo pre mna nemozne ...snad casom
barth3z
 
Príspevky: 61
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker scripty

Odoslaťod Markizik 10 Júl 2009 09:22

odporucam Stars Assistant a Stars Hotkey, ten druhy i automaticky odklikava sitout :-)
Markizik
 
Príspevky: 124
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Poker scripty

Odoslaťod Pepi 10 Júl 2009 12:57

Stars assistant pouzivam a spokojnost...
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Poker scripty

Odoslaťod 7castle 10 Júl 2009 13:23

Markizik napísal:odporucam Stars Assistant a Stars Hotkey, ten druhy i automaticky odklikava sitout :-)


Tieto dva som pouzival aj ja a bol som v zasade spokojny.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Poker scripty

Odoslaťod Markizik 10 Júl 2009 14:21

7castle napísal:
Tieto dva som pouzival aj ja a bol som v zasade spokojny.


Preco ten minuly cas? :-)
Markizik
 
Príspevky: 124
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Poker scripty

Odoslaťod 1886er 03 Máj 2012 21:23

robil už niekto s týmto AHK scriptom? http://www.pokersoftware.com/articles/2011/03/marking-hands-made-easy-with-autohotkey.html
skúšal som markovať nejaké ruky, ale nezistil som kde a či vôbec sa to uložilo.
a či je to vôbec použiteľné keď mám PT3..
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15


Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!