Poker Tracker Omaha

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Poker Tracker Omaha

Odoslaťod beinn 07 Dec 2008 23:25

Cafte nenasiel som na fore nic o tomto programe tak zakladam nove vlakno...

mam mensi problem z importovanim hands, ktore su vo formate .xml...problem je v tom, ze ruky mi sice importuje, ale tak, ze jedna ruka je oznacena ako 1 turnaj :wall:

priklad: hram SnG kde odohram povedzme 40 ruk...tracker mi ich vsak naimportuje ako 40 turnajov :unknown:

tie ruky sa daju potom spojit, ale je to velmi pracne :sorry:

ak niekto vie riesenie sem s nim vdaka :)

PS: na pt fore som nic nenasiel :oops:
beinn
 
Príspevky: 149
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Tracker Omaha

Odoslaťod admin 07 Dec 2008 23:49

ja som mal svojho casu tento poker tracker funkcny, mne to fungovalo na PS, v akej sieti to skusas?

edit: aha, ci v ziadnej? len importujes?
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22170
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Poker Tracker Omaha

Odoslaťod keso26 08 Dec 2008 11:05

ak si nikde nenasiel odpoved, najlepsie je napisat na pokertracker support. Odpovede prichadzaju dost rychlo.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Poker Tracker Omaha

Odoslaťod beinn 08 Dec 2008 11:44

skusam to s ipoker konkretne expekt...skusim asi ten support ako pise keso
beinn
 
Príspevky: 149
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Tracker Omaha

Odoslaťod haman 09 Feb 2011 18:23

pouzivate niekto Poker Tracker 3 na Omahu? funguje to spolahlivo?

Small Stakes verzia v combe Omaha + NLHE stoji 75$.

Naproti tomu Holdem Manager ma combo Omaha + NLHE len v PRo verzii. na Small stakes treba kupit kazde zvlast za 55$, total 110$.

Hram v herniach P****Stars (95%), F****Tilt, Doxxbet, B**n. ci sa mam ulakomit na ten 35$ rozdiel.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Poker Tracker Omaha

Odoslaťod popoBA 09 Feb 2011 18:25

ja mam PT3 omahu trial verziu a som uplne spoko
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Poker Tracker Omaha

Odoslaťod haman 11 Feb 2011 01:46

Dojmy po 3 hodinach ( mam verziu 3.09.3beta):

1. neviem hybat statmi na stole (zakryvali mi moje karty na ruke, je tam transparencia urcita ale poriadne som ich nevidel, musel som zmenit prefered seat
2. daval som importovat ruky, necakal som ze to bude tak trvat, tak som to prerusil a potom ked som znova spustil poker tracker, uz neimportoval.. mozno to spravil na pozadi, resp. neskor, ale nikde nevidim statistiku kolko HH suborov bolo importovanych, vidim len obsah adresara Processed. Proste mi chyba nejaky prehlad ze kolko ruk mam atd.
3. dost mi to spomalilo comp a to mam kvalitny notebook, disk furt nieco robi... a to hram 2 turnaje..
4. v statistikach nerozlisuje REBUY a FREEZE turnaje, co hravam 3,3$ rebuy, tak prenho to je freez, hral som ho 35x a pise ze total costs 115,5$ co neni pravda, lebo stale berem zo 4-5 rebuyov aj addon. cize co sa tyka +- $ statistik su dost nepresne.
5. vela veci mi nejde. bud stlacit nejaky button, alebo zobrazit nejake stats. napriklad som vybral sam seba a hernu P****Stars a dal Position statistics a je to prazdne. teraz neviem ze ci preto, ze to je 60 dnovy trial alebo je to pokazene alebo nemam imported este.
6. program mi zmrzol, not responding. musel som ho vypnut..

toto som zistil po 3 hodinach pouzivania.. uvidime, kolko este vydrzim testovat...

inak som priebezne 2 z 121 (a dokonca v mid-late faze, total entrants - 635) a teraz neviem ci vdaka tomu ze mam pusteny HUD - lebo aj tak tie cisla moc nesledujem, skor mi chodia karty ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25


Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!