PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

PokerTracker

Odoslaťod keso26 19 Mar 2008 14:31

rady skusenejsich ako spravne pouzivat PokerTracker
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

ja som z toho jelen

Odoslaťod keso26 19 Mar 2008 14:36

je to uz asi tyzden, ked som ziskal licenciu na PokerTracker V2 len si s nim nejako neviem dat rady. Chcem ho vyuzivat hlavne na cash game, podarilo sa mi spravit zakladne nastavenia, ako import hand history a po ich preneseni do databazy presunutie do samostatneho adresara. Takze mam vytvorenu svoju prvu databazu s nazvom "My first pokerTracker database" , potom idem do file - ring game player statistics, ale podla manualu by som tu v lavom stlpci mal mat hracov z hand histories a vpravo nejake udaje, statistiky a pod, ibaze ja to mam uplne prazdne.

Preto som zalozil novu temu, aby som sa nemusel trapit :) ..ako dalej ?..pls help :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: ja som z toho jelen

Odoslaťod Pokermaster 19 Mar 2008 15:11

That its a Poker FOr me ! Poker je o Osobnostiach a nie o Niakych programoch omg! Rychlo to vymaz!
Pokermaster
 
Príspevky: 127
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ja som z toho jelen

Odoslaťod jozko 19 Mar 2008 15:49

skus sa pozriet, ci (niekde tusim na poslednom tab-e) nemas zapnuty filter pre hand histories, napr. u mna sa to furt zapina na hry len z daneho dna
jozko
 
Príspevky: 53
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

POKERTRACKER ..

Odoslaťod dexterXXL 19 Mar 2008 16:06

sam osebe mne osobne nestaci..doporucujem kombinaciu PokerOffice + PokerProspector.
ale ani pokertracker nie je zly, kazdy ma proste svoje. Napr. mam taky pocit ze PT vie rychlejsie pracovat s velkymi databazami na rozdiel od inych. Ale zas import je pomaly.

Male doporucenie:
Zaloz si na disku samostatny adresar kde budes mat len HandHistory. Na kazdu hernu si v tomto adresari zaloz samostatny poddaresar. A raz zacas, podla toho ako vela hras, si daj import celeho tohoto adresara. Nebudes v tom mat po case gulas a aj pri strate databazy ti ostanu neporusene HH v text filoch.
dexterXXL
 
Príspevky: 84
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Pokermaster

Odoslaťod Pekulik 19 Mar 2008 16:11

Poker je o neustálém vylepšování své hry a zdokonalování se. Byla by chyba nevyužít všech dostupných prostředků jako je například pokertracker.
Pekulik
 
Príspevky: 14
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: POKERTRACKER ..

Odoslaťod Kosty 19 Mar 2008 17:41

co to je ten pokerprospector???:) ... ja jen ze ho na netu nikde nemuzu najit :)
Kosty
 
Príspevky: 30
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: POKERTRACKER ..

Odoslaťod keso26 19 Mar 2008 19:20

..dik za radu, ten adresar na disku uz mam, on mi tam automaticky presuva handy, ktore si uz naimportuje do databazy, ja len zatial neviem tu databazu pouzit.


to jozko - jj, to som pozeral, ale v tom to nie je, nemam tam pevne nastaveny datum, defaultne to mam nastavene na vsetky handy, ktore su v databaze, ci tak nejak, este to zajtra pozrem.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Re: POKERTRACKER ..

Odoslaťod allsam 19 Mar 2008 22:35

http://www.poker-academy.com/
allsam
 
Príspevky: 235
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: ja som z toho jelen

Odoslaťod trikoza 20 Mar 2008 09:31

btw, viete o nejakom "sikovnom" sposobe ako ziskat licenciu?
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Ďalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!