pomocne programy na PS

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod Chlpo1989 07 Júl 2012 21:32

Ja si myslim, ze ako aj komentar od nabokowa aj odmna boli mierene na to, ze to co sa pytas, je hlupost. Nikto ta nezosmiesnil, nikto ta neurazil a aj tak si stale rozpravas to svoje dookola. Ja sa ti ospravedlnujem, ze mojich 3,4k+ prispevkov na tomto fore boli iba spam a uz viac nebudem reagovat sposobom mimo tvojich moznosti ;)

:gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod chipyman 07 Júl 2012 21:34

1886er napísal:je nereálne, aby niečo také bolo povolené v online pokri. potom by už nikto nesedel za pc a všetko by medzi sebou odohrali boti


mozno to niekto skusal spravit (nejaki cinski programatori - tiez bolo vela afer aj na PS, ked sa podvadzalo, napriklad aj v donoch, kde to bolo asi jednoduchsie spravit), ale asi to PS vyhodnotili ako nepovoleny software a zakazali to pouzivat, viem, ze kedysi mali zoznam nejakych programov, co su zakazane, ale priznam sa, ze som nestudoval ich funkcie

vcera som grindil novy format a tak ma to napadlo, ked som sa hral s funkciami HEMu, ze nieco taketo by sa zislo a jedine ako sa dozvediet, ci take nieco existuje bolo opytat sa tu skusenejsich hracov ako som ja
chipyman
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod chipyman 07 Júl 2012 21:37

Chlpo1989 napísal:Ja si myslim, ze ako aj komentar od nabokowa aj odmna boli mierene na to, ze to co sa pytas, je hlupost. Nikto ta nezosmiesnil, nikto ta neurazil a aj tak si stale rozpravas to svoje dookola. Ja sa ti ospravedlnujem, ze mojich 3,4k+ prispevkov na tomto fore boli iba spam a uz viac nebudem reagovat sposobom mimo tvojich moznosti ;)

:gl:


to som nepovedal, ze spamujes, alebo nieco podobne, len si myslim, ze uz mas dost vela rokov na to, aby si sa spraval slusne k cudziemu cloveku, ktoreho ani nepoznas a k tomu priradil aj nejaky ten normalny text - citam PP uz velmi vela rokov denno denne a viem ako to tu chodi, preto som dufal, ze sice sa spytam "otazku zaciatocnika", ale prial som si, aby som na nu dostal serioznu odpoved hned v zaciatkoch .. ale myslim, ze sme si to vysvetlili a som obohateny o plno informacii
chipyman
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod Name368 07 Júl 2012 21:43

Chipyman
Taky program co by za teba pocital najviac EV+ rozhodnutia to by bolo uz moc... uz aj tak je online poker moc zaregovany a dufam ze ani taky program nebude existovat :)

Holdemmanager / pt za teba trackuje to co by si si normalne pamatal cize kolko limpuje a raisuje a kolko krat donkuje a pod...
Lenze pouziva s ten softwer na to ze ked hras 24 stolov tak si nevsimas stol na ktorom nehras cize ked si budes chciet spomenut "ako typek na stole hral posledne ruky" tak k tomu ti pomoze hem/pt :)

Ty mozno chces program co ti vypocita nieco taketo:
Mam FD a stojim proti AI na flope, v pote je 1 dolar a typek betuje 70c (ai) a tu ti ma vypocitat ze jedine co ti pomoze su outy na FD a ci sa to oplati...

Lenze, mas situaciu:
34s na boarde KT8, super co hra 5/5/2 do 10€ potu betne 8€ AI tak tu by to teoreticky mohol za teba "program vypocitat" ze jedine ti pomozu outy na fd

alebo:
mas AKs na boarde QT2, mas FD a super co hra 65/48/15 da AI 20€ do 10€ potu no program ti to asi vypocita ze je call EV- avsak ja si dovolim povedat ze ani nie :) nastastie toto by si program pocital len velmi tazko lebo sam musis uhadnut superovu range

Poker je aj o matematike ale hlavne myslim si najviac o tom ako dobre vies odhadnut superovu range a na tom urobit rozhodnutie...

(Program ktory by ti kompletne pocital +EV spoty a este by aj za teba klikal by sa dal naprogramovat :) tusim ze som aj cital nieco take ze spravili AI pokerbota :) ale rozhodne by to nebolo povolene, najprv skus hrat s obyc track programom a v buducnosti uvidis preco nic podobne nie je povolene :) ono uz aj ten hem/pt ti vie poriadne zvysit winrate a ziskat vyhodu nad fishkami a celkovo ich oberat na desiatkach stoloch...)
Name368
 
Príspevky: 41
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 12 krát/2 krát
Karma: 5

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod michael163 07 Júl 2012 21:44

toto je thread o ktorom som vzdy potajme snival, ze si ho budem moct otvorit po tom, co si ku stolu prinesiem jedlo. Dakujem :Yahoo!:
Teraz k veci, aka otazka taka odpoved resp reakcia - chlpovi sa nemozes vobec divit tym padom:)
V niektorych herniach sa da nastavit taky feature, ze ti bude automaticky foldovat vybrane handy(co pre SNG nie je zrovna kosher:)) ale tak ked ma to uz napadlo tak to sem dam:) Inak to co sem pises ze chces ty existuje, ale ti ludia ktori si to naprogramuju to bud predavaju za trosku vacsie love resp nikdy sa o tom nedozvies, tak ako ani drogovy dealeri nemaju fan page na facebooku. Nic logickejsie ti uz k tomu napisat neviem, lebo ani ty si najlogickejsie nezacal, kedze uz prvy post v tomto threade je nezmysel...
Respekt chalanom, ktorych to este stale bavi a nemaju v sobotu vecer co robit :D

P.S SNG nie je iba o matike resp nielen SNG je o matike(ako uz tucniak hovoril). Co early fazy kde si 75bb deep? SNGcka su nowadays dost preregovane a teda hrat ultratight v early faze uz nejaku dobu neplati, kedze edge potrebujes vymackat vsade kde sa da...
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod chipyman 07 Júl 2012 21:51

Name368 napísal:
dakujem, za odpoved

ano nieco podobne som mal na mysli, takto nejako som si predstavoval aj vecnu a jasnu odpoved vhodnu na diskusiu a vysvetlovanie

chipyman
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod Chlpo1989 07 Júl 2012 21:52

michael163 napísal:Respekt chalanom, ktorych to este stale bavi a nemaju v sobotu vecer co robit

Zivot internetovych mysi je tazky :(
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod chipyman 07 Júl 2012 22:00

loool tak toto je uz moc

zaciatocnik sa tu nieco spyta, comu nerozumie a dostane MINUSOVE KARMY za ZLE SPRAVANIE????????????????????????????? OMFG

to administratori nemyslia vazne, ze taketo nieco existuje?? poprosim teda rovno BAN

vidim, ze sem uz nikdy v zivote nepridem

dakujem
chipyman
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod 1886er 07 Júl 2012 22:15

ja neviem, podľa mňa to preháňaš. a kašli na "karmu", z nej sa aj tak nenaješ ;)
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod chipyman 07 Júl 2012 22:19

1886er napísal:ja neviem, podľa mňa to preháňaš. a kašli na "karmu", z nej sa aj tak nenaješ ;)


kazdy zaciatocnik dostava minusove karmy za to, ze nikomu nenadava, nikoho neuraza a slusne sa snazi dostat odpoved na otazky?

dakujem, nabuduce si radsej najdem odpovede niekde inde
chipyman
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!