Pot odds

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Pot odds

Odoslaťod Rado.s 24 Mar 2013 10:54

Zdravím, neexistuje nejaký software zadarmo čo by počítal čisto len odds ako je to popísané tu?
http://www.pokerportal.info/poker-skola/m ... pot-odds-i
Rado.s
 
Príspevky: 21
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Pot odds

Odoslaťod TomMolivan 24 Mar 2013 11:12

Pokerstove :) povinná výbava pre každého hráča
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Pot odds

Odoslaťod Rado.s 24 Mar 2013 13:36

dík moc...nevieš kde to stiahnem prosím ťa?...klikol som na hneď prvý link čo mi googel vyhodil no eset mi napísal "potencionálne nechtena aplikace"....
Rado.s
 
Príspevky: 21
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Pot odds

Odoslaťod Stanley VII 24 Mar 2013 13:48

Skús tu, uploadol som ti to z môjho kompu, ale neviem či ti to pôjde (už si nepamätám, či to nejako neoverovalo pred prvým spustením na stránke PokerStove, ktorá už nejde).

http://www.pokerportal.info/PokerStove.rar
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Pot odds

Odoslaťod Rado.s 24 Mar 2013 17:47

Dík funguje to, ale neviem čo znamená to monte carlo a enumerate?

tým programom vlastne zistím hand outs v % a keď dám na ostatných hráčov random to znamená, že oni môžu mať čokoľvek čiže to bude fungovať ako výpočty písané tu: http://www.pokerportal.info/poker-skola/m ... pot-odds-i ??

ešte ďalšia otážka...chápem tie "odds" výpočty tak, že keď chcem zistiť, či sa mi z dlhodobého hľadiska oplatí hrať handu tak musím zistiť pot odds a hand odds a porovanť ich...no ten pokerstove mi zistí len hand outs či?

dík za prípadnú odpoveď
Rado.s
 
Príspevky: 21
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Pot odds

Odoslaťod TomMolivan 24 Mar 2013 19:26

Rado.s napísal:Dík funguje to, ale neviem čo znamená to monte carlo a enumerate?

tým programom vlastne zistím hand outs v % a keď dám na ostatných hráčov random to znamená, že oni môžu mať čokoľvek čiže to bude fungovať ako výpočty písané tu: http://www.pokerportal.info/poker-skola/m ... pot-odds-i ??

ešte ďalšia otážka...chápem tie "odds" výpočty tak, že keď chcem zistiť, či sa mi z dlhodobého hľadiska oplatí hrať handu tak musím zistiť pot odds a hand odds a porovanť ich...no ten pokerstove mi zistí len hand outs či?

dík za prípadnú odpoveď


enumerate by malo byť, že to použije vzorec a vypočíta pravdepodobnosť a monte carlo, že to proste bude robiť simulácie, že bude rozdávať karty milióny krát

random znamená, že ich range (škálu kariet, ktoré môžu mať) tvoria všetky kombinácie

áno chápeš ich správne, akurát ja nerozumiem celkom otázke - samozrejme, že pokerstove ti určí "len hand outs" kedže nemá tušenia, aké máš ty pot odds
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Pot odds

Odoslaťod Rado.s 24 Mar 2013 20:06

Proste či nie je dáky program kde určím výšku potu a stávku súpera a na základe toho by zistil pot odds...
Rado.s
 
Príspevky: 21
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Pot odds

Odoslaťod haman 24 Mar 2013 20:24

Rado.s napísal:Proste či nie je dáky program kde určím výšku potu a stávku súpera a na základe toho by zistil pot odds...

toto robi napriklad holdem manager replayer.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Pot odds

Odoslaťod 1886er 24 Mar 2013 20:24

to vypočítaš buď z hlavy alebo na kalkulačke
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Pot odds

Odoslaťod TomMolivan 24 Mar 2013 21:16

Rado.s napísal:Proste či nie je dáky program kde určím výšku potu a stávku súpera a na základe toho by zistil pot odds...


stávka na doplatenie/(stávka na doplatenie+pot)*100

t.j. ak na rivri je v pote $22 a súper vsadí $5, pot je momentálne $27 a ty tak potrebuješ byť dobrý v 5/(5+27)*100 = 15,6% prípadov

a ak na rivri je v pote $22, ty vsadíš $5 a súper raisne na $12 tak potrebuješ byť dobrý v 7/(7+39)*100 = 15,2% prípadov
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Ďalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!