spadeIT - SpadeEye, Telescope a ine tableselection softy

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: spadeIT - SpadeEye, Telescope a ine tableselection softy

Odoslaťod Alkoholix 05 Feb 2010 21:17

Tak po neodozve som skusil isť do toho PrimaEye...mám problem. Už zaplatil som si za serialnumber 30usd ale v podstate program mi vobec nefunguje. Nainštaloval som Net Framework najnovšiu verziu aj tu druhu blbosť čo to žiadalo ale program scanuje na 8% a vždy mi to spadne:( a nič neukaže....neviem čo s tym je ak by sa našla dobra duša čo použiva spadeye čo by sa k tomu mohla vyjadriť budem velmi rad. Databazu na HM som nadstavil spravne...važne neviem v čom može byť problem:(
Alkoholix
 
Príspevky: 7
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: spadeIT - SpadeEye, Telescope a ine tableselection softy

Odoslaťod keso26 05 Feb 2010 21:26

..pouzival som spadeeye aj telescope a fungovali mi v pohode, primaeye nemam odksusany. V yegonovom nl400 videu je myslim nieco o pouziti spadeeye, skus pozret tu: videa-z-hrania-pokru-f95/video-stena-t2252.html

edit: okolo 6-tej minuty
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: spadeIT - SpadeEye, Telescope a ine tableselection softy

Odoslaťod Alkoholix 05 Feb 2010 21:56

jj viem videl som to video. Ale ja mám problem v tom že mne absolutne nečita lobby. Proste ten program akoby vobec nefungoval. Nenahodi mi ani jednu štatistiku. Dokonca ked dám pridať hrača z databazy do buddylistu tak mič to neurobi. A databazu som v nadstaveniach pridal v poriadku. Pisal som na im mail ale ešte neprišla odpoved:( Ale asi pred 2mesiacmi ked som skušal trial mi to bežalo v pohode tak som si myslel že to teraz nefunguje koli tomu že skončila doba platnosti. Tak si to zaplatim a robi to uplne to iste (čiže nič) :o Pls poradte niekto v čom by to tak mohlo byť:(
Alkoholix
 
Príspevky: 7
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: spadeIT - SpadeEye, Telescope a ine tableselection softy

Odoslaťod Alkoholix 06 Feb 2010 17:42

dik za "ochotu" a "pomoc"...neviem teraz či je problem v tom či nikto nevie poradiť, alebo sa proste všetci na neho vykašlu???:(
Alkoholix
 
Príspevky: 7
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: spadeIT - SpadeEye, Telescope a ine tableselection softy

Odoslaťod keso26 06 Feb 2010 17:47

Alkoholix napísal:dik za "ochotu" a "pomoc"...neviem teraz či je problem v tom či nikto nevie poradiť, alebo sa proste všetci na neho vykašlu???:(

..nerozumiem tvojmu prispevku, na forum chodi mnozstvo rozumnych ludi, ktori si navzajom radia a pomahaju, cize ak by niekto vedel a pouzival primaeye, urcite by ti odpisal/pomohol, ja osobne som este nezachytil, ze by tu niekto primaeye pouzival, iba spadeeye na party a telescope na stars.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!