TableNinja (PS & FTP)

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

TableNinja (PS & FTP)

Odoslaťod keso26 10 Nov 2009 11:57

Kedze bolo vo fore uz niekolko otazok ohladne hotkeys a inych pomocnych programov na P****Stars, ci F****Tilt Poker, tak som pre tych, co sa uz nechcu trapit so scriptami vytvoril tento thread so softom, ktory mi dost pomohol a vdaka ktoremu som sa konecne mohol rozlucit s ahk scriptami. Je pouzitelny na SNG, MTT aj CG. Na ich strankach aj na youtube je niekolko instruktaznych videi ako TableNinja nastavit, ale mozno sa dnes (zajtra) dokopem k tomu, ze to natocim po slovensky :)

Table Ninja je genialny nastroj pre multitablerov (zatial su 2 mutacie na PS a FTP) a okrem inych paradnych vychytavok (auto click time bank, auto close table, auto hit "Im back" buton, mnozstvo hotkeys, nastavenia betsizingu, pri kaskadovani resp. stackovani stolov moznost vylucenia az 4 stolov mimo kaskadu, stack etc) obsahuje "sng sen-sei", v ktorom je mozne nastavit vsetky parametre pre kvalitny multitabling ako pocet stolov, na ktorych chcete naraz hrat, casovy interval, ako casto sa ma pokusit prihlasit do turnajov, dlzka session ci uz v pocte odohratych turnajov, alebo poctom minut, neexistuju ziadne problemy s PS filtrom etc. Skratka vymakana a velmi stabilna vec. Mam odskusane zatial na cca 800 sng 10-15 tabling. Na to vsetko najnovsia verzia obsahuje HUD, ktory priamo na stole zobrazuje vysku stacku v BB. K dispozicii je 30-dnovy trial, ale za tie peniaze sa to mega oplati. 6 mesacna verzia s aktualizaciami vyjde na $35 a lifetime verzia s aktualizaciami $60.

Table Ninja PS
Table Ninja PS FTP
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: TableNinja (PS & FTP)

Odoslaťod spax 10 Nov 2009 11:59

Tableninja jsem se vyhybal, protoze se mi nechce platit za neco, co mi nahradi neco jineho a je to free. Ted kdyz vidim tu cenu 35$, tak si to koupim. Uz jsem to jednou zkousel, ojeb byl jenom si to poradne nastavit, pak to slo krasne. (Hlavne ty jejich videotutorialy,tech je dost)

inac velke dik za fajn post, urcite to vyuzije vice lidi nez jen ja ;)

EDIT:
jeste dodatek, ted mi vlastne doslo, ze po odzkouseni trial verze lze smazat vsechny soubory, ktere TN pouziva a vymazat to i v registrech, nainstalovat znova a mel by byt dalsi trial na 30dni. ale zas 5$/month je fakt nic.
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: TableNinja (PS & FTP)

Odoslaťod keso26 10 Nov 2009 12:07

spax napísal:Tableninja jsem se vyhybal, protoze se mi nechce platit za neco, co mi nahradi neco jineho a je to free. Ted kdyz vidim tu cenu 35$, tak si to koupim. Uz jsem to jednou zkousel, ojeb byl jenom si to poradne nastavit, pak to slo krasne. (Hlavne ty jejich videotutorialy,tech je dost)

inac velke dik za fajn post, urcite to vyuzije vice lidi nez jen ja ;)

..ahk scripty su sice zadarmo (aj ked na druhu stranu, ak si s nimi spokojny, mal by si dat autorovi nejaku donation), ale potrebujes ich velke mnozstco, pretoze kazdy je na nieco ine a navyse su nestabilne. TableNinja je program, nie je vytvoreny na zaklade ahk scriptov (programatori mi prepacia za (ne)odbornost :) ). Len raz som sa stretol s malickym problemom (s AHK scriptami kazdu chvilu).

Urcite by som Ti doporucil na skusku najprv 30 dnovy trial a potom full life time verziu pokial teda nechces prestat hrat za pol roka poker ;)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: TableNinja (PS & FTP)

Odoslaťod keso26 10 Nov 2009 12:09

spax napísal:EDIT:
jeste dodatek, ted mi vlastne doslo, ze po odzkouseni trial verze lze smazat vsechny soubory, ktere TN pouziva a vymazat to i v registrech, nainstalovat znova a mel by byt dalsi trial na 30dni. ale zas 5$/month je fakt nic.

..ja mam na tieto veci taky nazor, ze pokial je to uzitocna vec, ktora splna moje ocakavania, zvysi mi zisky, vyuzivam ju casto a nie je draha, tak si ju kupim, pretoze ten clovek s tym mal pracu, spravil nieco pre ludi, ktorym to pomoze a zasluzi si za to odmenu.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: TableNinja (PS & FTP)

Odoslaťod TomMolivan 10 Nov 2009 13:16

Hmm vyzerá to slušne, škoda len, že hrávam na iPokri
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: TableNinja (PS & FTP)

Odoslaťod ___Mortylen___ 10 Nov 2009 13:18

Pekne Keso. Dobry thread! :good:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: TableNinja (PS & FTP)

Odoslaťod ropman 10 Nov 2009 15:12

len skoda ze vo ftp verzii tie sng vychytavky niesu...
ropman
 
Príspevky: 109
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: TableNinja (PS & FTP)

Odoslaťod keso26 10 Nov 2009 15:29

___Mortylen___ napísal:Pekne Keso. Dobry thread! :good:

dik :)

ropman napísal:len skoda ze vo ftp verzii tie sng vychytavky niesu...

ten odskusany nemam, ale urcite na tom pracuju a nepotrva to dlho si myslim.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: TableNinja (PS & FTP)

Odoslaťod yegon 10 Nov 2009 17:26

mne sa zdalo ze toto ma viac funkcii

http://www.windyhilltech.com/poker/ps/index.php
a je to free
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: TableNinja (PS & FTP)

Odoslaťod spax 10 Nov 2009 18:00

yegon: utikam hned vyzkouset, dam vedet. dik ;)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Ďalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!