Tilt Breaker - nastavenia stoplossov a breakov

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Tilt Breaker - nastavenia stoplossov a breakov

Odoslaťod haman 09 Máj 2015 22:26

Bez Tilt Breakera si neviem predstavit grind. uz viackrat som odpalil nevhodnu cast rollu. Uznavam hracov, co vedia vypnut session, ked nehraju A-game.

Zaujimalo by ma, ako mate vy nastavene stoplossy a prestavky. Na uvod crosspostujem satanove settings, neskor dopisem aj svoje.

SATAN napísal:
haman napísal:
SATAN napísal:hodin sem moc nedal lebo mna nonstop vypinal TB

Satan, pls ako mas nastavene stoplossy a lockdowny? Kolko minut si davas pauzu ked prehras nejake buyiny?
Dava ti break aj po pocte hodin/ruk?


mam nastavene 3 podminky:
1. maximalne 2h session, ale odehraju 2h naraz tak 1/4 session, vecsinu hraju 1-1,5h (prva sem to mnel nastavene na 5h, to samozrejme ovlivnovalo kvalitu mojej hry, tak sem to znizoval do tej doby az cem citil ze nehraju A game)
2.ked vyhraju 400bb+ (to sa mi stale len par krat, ale podminky nastavena ty iste pokad vyhravam a vidim ze to ovlivnilo moju hru, vicej folduju hraju vic tight alebo nebluffuju vypinam session)
3. ked prohraju 200bb+ ( k temu sem dospel rovnaku cestu, prva sem to mnel nastavene na 450bb ale vecsinu uz po tych 2bi zacinam hrat zle tak to okoncuju)

prestavky mam po ukonceni session TB 15min ale vecsinu je okolo 20-30min, lebo sa idu najest, nachvilku ven a pod., alebo si prechadzam spoty

tyto podminky si kazdy musi nastavit podla seba, ty moje nemusa sedet nekomu inemu, takze toto je muj vzor a kazdy ma ine hranice takze kazdy to bude mnet nastavene inak a kazdy ma ine problemy...

odporucil by sem TB uplne kazdemu kdo hraje od nl20+ ten program sa mi uz zaplatil 1000x... mozes mi jakkolvek dobry regular pokad mas podminky usite na miru tak to usetri tisice €

a este sem si chcel nastavit jednu podminku ale nefungovala mi, lebo hravam od 18:00-20:00 az do 6:00 rana dalsiho dna,
odehrat 6h denne (vsetky session od 18:00 do 6:00) a potom nech mna to vypne na nekolko hodin, tymto sem chcel docilit jednej veci, aby sem sa naucil robit aj neco ine lebo takto ked mozu tak hraju, ono to je dobre ze odehraju moc len ked chce nekdo hrat 6-8h denne po hodinovych session tak mu to zabere cely den, a ja sem chcel mnet cas aj na ine veci, tuto podminku vyriesim ked sa prestehuju, nastavim si pracovni rezim a TB mna bude kontrolovat, uz nebudu mnet okolo seba tolko rusivych elementu ze sa to bude dat a potom mna to proste vypne na nekolko hodin (KONEC SMENY) a hotovo, len si povim to co sem si povidal ked sem odchadzal s fabriky: dneska mam uz volno :Yahoo!:
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!