Zabijak-uv blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Zabijak-uv blog

Odoslaťod zabijak 25 Mar 2010 02:38

Zdravim vas pokerovy zavislaci,

pokerportal, jakozto jedno z nejlepsich cz/sk pokerovych for na internetu, si procitam uz celkem dlouho a urcite mi hodne dalo.

Poker hravam cca 3 roky, ovsem kvuli svym real life aktivitam sem vzdy pracne nahranych par tisic Kc musel cashoutovat kvuli real life aktivitam (to vite, studentsky zivot :). Ted uz se chci konecne na poker zamerit trochu vice do hloubky a obetovat trochu vice casu jak hre tak i studiu.

Predem bych chtel rict, ze jsem za svou "karieru" nikdy nedepositoval sve penize, ale bud sem se postupem casu vyhrabal z par drobnyma vyhranych vyhranyma z freerolu, nebo z no deposit bonusu. To je i muj soucasny pripad, kdy jsem dostal no deposit bonus na titan poker (cca 20 euro).

Ty jsem rozmnozil hranim vseho mozneho za par dni na soucasnych 60 euro. Ted se chci zamerit primarne na 6 max SNG turnaje(NO TURBO !!!), ktere me v soucasne dobe nejvic bavi a ve kterych jsem si "nejvice jisty" :) Nyni hravam 6 stolu 2 $, vic se mi na notebook nevejde, pak uz je to moc neprehledne..

Ovsem jsem si plne vedom velkych rezerv v me hre, coz je i duvod zalozeni tohoto blogu, ve kterem bych se chtel podelit o nektere handy a herni situace ve kterych si nevim rady.

Hned moje prvni otazka smeruje na hand historu titanu. Proste kdyz otevru nejaky soubor HH z adresare titan pokeru, tak se mi objevi jen plno nesmyslnych znaku, takze ted sem ani nemuzu davat handy.

Takze uz predem dekuji za vase rady a postrehy :)
zabijak
 
Príspevky: 6
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Zabijak-uv blog

Odoslaťod lestatos 25 Mar 2010 20:28

Kedze sme zacli pisat blog v jeden den tak ta vitam a prajem hodne supechov. Bohuzial s Titanom nemam ziadne skusenosti. good luck))).
lestatos
 
Príspevky: 23
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Zabijak-uv blog

Odoslaťod zabijak 25 Mar 2010 21:59

Dik i ja preji tobe take hodne uspechu :) i kdyz sme si oba vybrali jinou cestu - ty jedes ciste cashovku jestli jsem to dobre pochopil :gl:

no kazdopadne dnes sem dostal dalsich 50 dolacu na Pa***Poker takze tam zkusim od pristiho tydne nejaky session ve 3 $ SNG (6 max). Ja vim neni to uplne presne dodrzovani BM ale na 1 dolarove nemam fakt nervy :)
zabijak
 
Príspevky: 6
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Zabijak-uv blog

Odoslaťod zabijak 30 Mar 2010 20:53

Zdravim, tak jsem pod si po dlohé době našel čas na nějakej ten turnajek. Zajimalo by me co by jste udelali v teto hande na mem miste, souperi bez blizsiho readu, rekl bych ze typicti donkove tohoto limitu.. dik za nazory


Party Poker $3 USD Buy-in No Limit Hold'em Tournament - t20/t40 Blinds - 4 players - View hand 616795
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

CO: t2870 M = 47.83
Hero (BTN): t3260 M = 54.33
SB: t2200 M = 36.67
BB: t3670 M = 61.17

Pre Flop: (t0) Hero is BTN with 9Obrázok 9Obrázok
1 fold, Hero raises to t120, SB calls t120, BB calls t120

Flop: (t360) 3Obrázok JObrázok JObrázok (3 players)
SB bets t40, BB raises to t240, Hero ???????
zabijak
 
Príspevky: 6
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Zabijak-uv blog

Odoslaťod lestatos 02 Apr 2010 08:43

zabijak napísal:Zdravim, tak jsem pod si po dlohé době našel čas na nějakej ten turnajek. Zajimalo by me co by jste udelali v teto hande na mem miste, souperi bez blizsiho readu, rekl bych ze typicti donkove tohoto limitu.. dik za nazory


Party Poker $3 USD Buy-in No Limit Hold'em Tournament - t20/t40 Blinds - 4 players - View hand 616795
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

CO: t2870 M = 47.83
Hero (BTN): t3260 M = 54.33
SB: t2200 M = 36.67
BB: t3670 M = 61.17

Pre Flop: (t0) Hero is BTN with 9Obrázok 9Obrázok
1 fold, Hero raises to t120, SB calls t120, BB calls t120

Flop: (t360) 3Obrázok JObrázok JObrázok (3 players)
SB bets t40, BB raises to t240, Hero ???????


Ja hram teda MTT len sporadicky ale tu by to pre mna bol fold. Ak call taky aby by bol plan ked pride na turn farba na flash alebo dalsia overcard? Tazko povedat ci by si niekeho vytlacil s rise ak ma FD alebo dvoma overcards na turnaji s takym low BI. Okrem toho ten minirise od BB sa mi zda hodne podozrivy do dvoch hracov. Good luck
lestatos
 
Príspevky: 23
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Zabijak-uv blog

Odoslaťod zabijak 05 Apr 2010 10:02

jj taky sem to složil, nakonec ten gayraisor ukazal J-10, re-raisor AKo bluff .... :crazy:
zabijak
 
Príspevky: 6
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!