Otazky a odpovede od marriafa

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: Otazky a odpovede od marriafa

Odoslaťod mariaff 27 Apr 2010 10:35

Riddlah napísal::shock:

marriaf napísal:
mne vyhovuje presne taka hra, ked super tapa v mojej rangi, preto castejsie ako bezny priemer limpujem aj AA, KK, aj za cenu zvysenych suckoutov



odporucam knihu od Phila Hellmutha, play poker like pros , good start sir :)


preco by som mal citat knihu od hraca, ktoreho povazujem za stastneho babraka?

hraci, ktorych spominal michael su uz ina liga
mariaff
 
Príspevky: 67
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -20

Re: Otazky a odpovede od marriafa

Odoslaťod dzejkej 27 Apr 2010 10:37

Hmm, sakra .. bola to sranda, ale ako pozeram na tu karmu a na pravidla fora, tak sa budeme musiet rozlucit. Verim, ze budes sirit svoje busto mudrosti na inom fore a teda budes obohacovat slovensku pokrovu komunitu o kvalitne argumenty. :Rose:

Na rozlucku:

marriaf napísal:Hravaju dobri hraci SC alebo nie?
Ak ich hravaju, tvrdis, ze ich vzdy raisuju? Ano alebo nie?


Dobri hraci UTG 100BB deep 6max svoje SC raisuju alebo folduju ako default play. Aby sme boli presni - tak co som videl stovky instruktaznych videii od dobrych hracov (sorry, iba DC, CR, leggo, stox, pokerxfactor, BFP, pokersavvy plus .. youtube som moc nepozeral) UTG svoje SC raisovali a pouzivali rovnake argumenty, ake si Ty ignoroval, pripadne nepochopil.

Taktiez som po stovkach tisic ruk nedosiel k pocitu, ze je raisovanie zle a ani ini skuseni hraci na tomto fore a forach instruktaznych stranok, ktore som mal tu cest sledovat.

Za tento príspevok od dzejkej poďakovali :
Horsey7
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Predchádzajúca

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!