P****Stars - steps sng

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

P****Stars - steps sng

Odoslaťod palio07 16 Máj 2010 21:38

caute ,
zacal som hrat na PS steps a podarilo sa mi dostat az do step E s buy-inom 200+15 eur. nechcem uz ale dalej riskovat a chcel by som si radsej nechat tych 215 eur :) existuje nejaka moznost ako zmenit tu vstupenku na peniaze ??
lebo aj ked sa z turnaja odregistrujem , nepripise mi to ako turnajove dolare ale stale mi to ostane ako vstupenka.

diky za radu
palio07
 
Príspevky: 48
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P****Stars - steps sng

Odoslaťod dawidsvk 16 Máj 2010 21:51

myslim ze zo stepov sa neda zobrat T$ iba vstupenky. 215$ mozes pouzit na vsetky turnaje s tymto buyinom ako napr sunday million :gl:
dawidsvk
 
Príspevky: 193
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: P****Stars - steps sng

Odoslaťod palio07 16 Máj 2010 22:07

no lenze hral som tie steps v eurach :) takze to je 215 eur a nie usd. takze sa mi nejde ani na turnaj za 215 usd registrovat.
takze asi budem musiet pokracovat dalsim stepom :( :(
palio07
 
Príspevky: 48
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P****Stars - steps sng

Odoslaťod pegas1975x 16 Máj 2010 22:09

no mozno je to znamenie ze mas hrat dalej a vyhravat.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: P****Stars - steps sng

Odoslaťod tomm 16 Máj 2010 23:53

mozes ten ticket pouzit na kvalifikaciu na rozne eventy po Europe, momentalne napr. na Alicante alebo Tallinn.
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: P****Stars - steps sng

Odoslaťod stajo24 17 Máj 2010 12:11

Čau Palio

Dolárové Tikety do Stepu 4 /200+15$/ môžeš použiť do turnajov s identickým buy-in. PS to majú tak nastavené, aby bol slušný výber. Nakoľko eurové účty a stoly na Pstars sú ešte stále viac menej v zábehu, výber euro turnajov je minimálny. A zrejme synchronizácia medzi euro-Stepmi ako takými a využitím Tiketov do nich aj niekde inde, je v nedohľadne. Aj pri dolárových Stepoch to trvalo roky, kým ich napadlo otvoriť možnosť kúpiť si vstup do iného turnaja ako Step. Stále to však platí len pre Tiket pre Step4, a keď sa práve u nich konajú on-line, tak aj pre iné udalosti. /Napr.SCOOP/ Pre SCOOP bolo na výber viacero kvald, aj pre vyššie Tikety. Napr. Pre NLHE ME 5-milGTD, s buy-in 10.000$ si mal rôzne sng kvaldy, kde sa dali využiť Tikety pre Step6 a myslím že bolo čosi aj pre Step5. Euro Stepa sú prioritne určené pre kvalifikovanie sa Európanov, na živé turnaje v Európe. V Stars si myslia, že otvorenie priveľa možností, ako použiť jednotlivé Step-Tikety, by v podstate zrušilo ich základnú myšlienku. /s čím sa dá súhlasiť/
Ja osobne som riešil tento istý problém v novembri 2009. Mal som dva Tikety do Step6 a chcel som keš. Hehe, sng za 2000-dolcov, je pre našinca a navyše začiatočníka ako ja, silné kafe. Support bol maximálne milý, slušný a ochotný, ale neukecal som ich. Musel som hrať.
Moje riešenie:
Každá finálna 6Step kvalda na Živé Eventy, má iné výplatné podmienky, počet hráčov za stolom, aj rozdelenie prizepoolu. Sústredil som sa na turnaje 9-plrs, kde sa vyplácalo viacero pozícií. Napr.: Blížilo sa EPT Praha, kde 1.miesto získalo balík do Prahy, 2.a 3. miesto inkasovali 2.400$ cash, a dokonca ešte 4. bral 1.060$.Skvelé! Táto štruktúra bola pre mňa výhodná, nakoľko napr.z kvaldy na PCA postupoval iba prvý a druhý bral 1000$. Ostatní boli iba sponzormi. Čiže pravdepodobnosť zameniť tiket na keš sa odvíja od štruktúry jednotlivých finálnych Step-turnajov. Nakoniec, keby som aj ten turnaj vyhral,- čo sa nakoniec aj stalo- Praha nie je až tak ďaleko.
Druhý tiket do stepu 6 som chcel použiť na nabitie bankrollu. Vybral som si vhodný turnaj Stepu 6-UIPT Galway. Výborná štruktúra: 1.2.3.-miesto postup, 4.5.-miesto brali 2.200$cash. Môj cieľ- 4. miesto a 2.200$ Keď sa pozrieš kde vlastne Galway je, ani sa nebudeš diviť. Okrem toho až keď som už hral som zistil že termín koliduje z Prahou. Šak amatér ne? Je až prekvapivé ako otrasne dokážu niektorí hráči hrať aj na tomto v podstate najvyššom levele sng. Je to hádam preto, že občas sa tam dokáže za 7 dolárov kvalifikovať aj úplná ovca. /môj prípad/ Ale bacha!! nájdeš tam aj pros., ktorí síce na daný turnaj idú tak či tak, len si ho chcú nechať preplatiť inými hráčmi.
Hádam ti moja osobná skúsenosť pomôže rozhodnúť sa dobre, a hlavne ziskovo.

Nech ti praje rieka. :gl:

Za tento príspevok od stajo24 poďakovali :
haman
stajo24
 
Príspevky: 8
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: 0

Re: P****Stars - steps sng

Odoslaťod stajo24 17 Máj 2010 12:19

zabudol som dodať, že za peniaze som chcel zameniť už Tiket do Step4 ale ten sa dá použiť iba a len do turnajov. Ja osobne som nechcel hrať Sunday milion, alebo čosi podobné, lebo pravdepodobnosť že na prvý krát skončím ITM je aká? A ešte z toho kvanta ľudí.
A ty Palio z EuroTiketmi, s najväčšou pravdepodobnosťou ani nemáš inú možnosť ako bojovať a dostať sa až do Stepu-6. Nuž a ten buď vyhráš, alebo vykešuješ, k čomu ti držím päste.

Ja len toľko
stajo24
 
Príspevky: 8
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: 0

Re: P****Stars - steps sng

Odoslaťod palio07 17 Máj 2010 13:45

diky moc za odpoved :poklona:
tak budem pokracovat v stepovani a snad pojdem dalej :D co ine mi ostava :)
palio07
 
Príspevky: 48
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P****Stars - steps sng

Odoslaťod stajo24 17 Máj 2010 23:39

palio07 napísal:diky moc za odpoved :poklona:
tak budem pokracovat v stepovani a snad pojdem dalej :D co ine mi ostava :)


a nezabudni dať vedieť, na ktorý turnaj EPT pôjdeš. Bez srandy! GL
stajo24
 
Príspevky: 8
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!