Cigary

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: Cigary

Odoslaťod roche01 16 Aug 2010 06:48

matiapag napísal:Roche, ako zdravotnik vidis vsetko cierno, este aj cigarovy dym... To, ze su menej skodlive, ako cigarety, nemozes popriet! s kokainom to prosim ta neporovnavaj, cigary nie su totiz navykove, kvoli tomu malemu mnozstvu nikotinu, ktory sa do tela dostava, by ich bolo potrebne vyfajcit strasne vela, aby si organizmus zvykol na nikotin...


Ako som písal, nie som proti cigarám, ako určitým symbolom úspechu, statusu apod. :)
To, že sú menej ŠKODLIVÉ, je už prijateľnejšie vyjadrenie ako to, že sú ZDRAVŠIE. Verím, že ten rozdiel je jasný ;)
Ale to, že nie sú návykové, je tiež fáma bez ohľadu na množstvo nikotínu. Preto sa táto toxikománia volá TABAKIZMUS a nie NIKOTINIZMUS :)
Ale nejdem sa Vám "fajnšmekrom" montovať do Vašej diskusii o Vašej záľube v cigarách. Ostatne, každý máme nejakú svoju závislosť napr. poker :crazy: a zomrieť zdravý asi tiež nie je veľká výhra...
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Cigary

Odoslaťod matiapag 16 Aug 2010 12:54

Jasne, mas pravdu :) terminologia bola v tomto pripade dolezita a tvrdit o cigarach ze su menej skodlive je urcite vystiznejsie ako ze su zdravsie
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!