haman - rakeback pro again

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

haman - rakeback pro again

Odoslaťod haman 28 Aug 2010 19:16

Obrázok

Sem tam si zahram SK freeroll, ale toto som este nezazil.

v rozpati 8 ruk som bol out. :)

1.ruka - JJ raised, chalan ostal v hre, asi mal desinu, betujem tak akurat aby ostal v hre a river dalsia desina.
2.ruka - 93 z BB na turne trips. river dalsie Eso.
3.ruka - QQ allin, river K.

zahral som nieco zle? :)

/haman
Naposledy upravil haman dňa 13 Sep 2014 01:46, celkovo upravené 107 krát.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Hamanove dobrodruzstva z freerollov

Odoslaťod Chlpo1989 28 Aug 2010 20:44

haman napísal:1.ruka - JJ raised, chalan ostal v hre, asi mal desinu, betujem tak akurat aby ostal v hre a river dalsia desina.
Co je to tak akurat aby ostal v hre?
2.ruka - 93 z BB na turne trips. river dalsie Eso.
Predpokladam, ze chalan betoval to A. Otazka je, preco si calloval druhy par v limpovanom pote.

Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: 3 suckout riveri za 8 ruk

Odoslaťod haman 28 Aug 2010 21:12

Chlpo1989 napísal:
haman napísal:1.ruka - JJ raised, chalan ostal v hre, asi mal desinu, betujem tak akurat aby ostal v hre a river dalsia desina.
Co je to tak akurat aby ostal v hre?


Nevyjadril som sa najpresnejsie. Boli to take bety, vedel som ze ho nevytlacim, tak aby som na nom zarobil nieco, ked nedostanem suckout. Nechcel som ist allin, keby mal flushdraw alebo mu pride 2.par, alebo ma set, proste som ratal s tym ze to zahodim ked pride blby board, nechcel som hrat hned prvu ruku co hram o vsetko. mozno nemal tu desinu a vyblafoval ma.

Chlpo1989 napísal:2.ruka - 93 z BB na turne trips. river dalsie Eso.
Predpokladam, ze chalan betoval to A. Otazka je, preco si calloval druhy par v limpovanom pote.

3.par to bol. Bolo to BvB. Ja som po flope donkbetol s SB, lebo som repoval to A (a v zalohe som mal tu 3ku). Turn mi prisiel trips.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Kuriozita

Odoslaťod Chlpo1989 28 Aug 2010 21:22

To co je za slovo "vytlacat"? Preco chces niekoho "vytlacat" z potu?
"Vedel som, ze ho nevytlacim, tak aby som na nom zarobil nieco"
Tato veta ti pride logicka?

Ty chces na T63cc vyfoldovat vsetky Tx a FD? Preco? Preco nechces ist allin ked ma FD? Ako casto mu pride FD alebo druhy par?

A k tomu 93o by si mohol pridat cely popis partie...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Kuriozita

Odoslaťod haman 28 Aug 2010 21:49

Chlpo1989 napísal:To co je za slovo "vytlacat"? Preco chces niekoho "vytlacat" z potu?
"Vedel som, ze ho nevytlacim, tak aby som na nom zarobil nieco"
Tato veta ti pride logicka?


Hej. ;) Nevytlacenim som myslel, ze mi nezlozi ani allin, takze nebudem zbytocne minat chipy, budem betovat tak, aby nepresiel on do ofenzivy (a zaroven je to valuebet). Ked prisla bohuzial dalsia 10na, tak dal allin a ja fold.

Chlpo1989 napísal:Ty chces na T63cc vyfoldovat vsetky Tx a FD? Preco? Preco nechces ist allin ked ma FD? Ako casto mu pride FD alebo druhy par?

Je jasne, ze som mal velapercent na to, ze vyhram allin, ale nechcel som ist allin na zaciatku turnaja o vsetky chipy.

Chlpo1989 napísal:A k tomu 93o by si mohol pridat cely popis partie...

Naozaj ta to tak zaujima? Lebo povodne to mala byt len kuriozita 3river suckouty za sebou a nie rozbor mojej hry ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Kuriozita

Odoslaťod dzejkej 28 Aug 2010 21:56

haman napísal:
Chlpo1989 napísal:A k tomu 93o by si mohol pridat cely popis partie...

Naozaj ta to tak zaujima? Lebo povodne to mala byt len kuriozita 3river suckouty za sebou a nie rozbor mojej hry ;)


Jeho zaujem by mal zaujimat Teba, kedze je to poradenstvo zadarmo ;).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Kuriozita

Odoslaťod haman 28 Aug 2010 22:04

dzejkej napísal:Jeho zaujem by mal zaujimat Teba, kedze je to poradenstvo zadarmo ;).

Na tvoju 1.reakciu som ani neplanoval odpovedat.
Ja som rad, ze to niekto so mnou rozobera, len si nemyslim, ze je to nejaka slavna ruka, ze by sa to malo v tejto teme nejak vyznamne rozobrat. Tak bud to dam do pokrovych partii, alebo cez sukromne spravy atd.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Kuriozita

Odoslaťod dzejkej 28 Aug 2010 22:15

Sorry, asi som slepy a myslel som si, ze Ta povodne aj zaujimala aj nejaka konstruktivna reakcia k tym rukam. Som si musel zle vysvetlit:
haman napísal:zahral som nieco zle? :)


Asi nabuduce nedavaj tu otazku, ked si nemyslis, ze by sa to malo rozoberat. Ludia si to mozu nespravne interpretovat.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Kuriozita

Odoslaťod haman 28 Aug 2010 22:23

dzejkej napísal:Sorry, asi som slepy a myslel som si, ze Ta povodne aj zaujimala aj nejaka konstruktivna reakcia k tym rukam. Som si musel zle vysvetlit:
haman napísal:zahral som nieco zle? :)

To bola skor basnicka otazka, lebo som si fakt nemyslel, ze som zahral niektoru z tych ruk zle. Mozno poslednu, kde mal som ist stop'n'go, mozno by zlozil, kedze na flope bolo Eso a on mal K7off.

Som rad, ze mi Chlpo ruky okomentoval, precital som si pozorne, co napisal, ale napriek tomu by som tie ruky nehral nabuduce inac.
Snad mi este odpovie a dozviem sa nieco viac.

/haman

PS.: to moderators - Ak sa da, zalozte blog s nazvom 'haman - blog' a presunte celu tuto diskusiu tam, ak uvazite, ze sa sem nehodi.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Hamanove dobrodruzstva z freerollov

Odoslaťod Chlpo1989 29 Aug 2010 18:06

haman napísal:Nevytlacenim som myslel, ze mi nezlozi ani allin

No, pokial viem, ze mi na takomto boarde nefoldne ani allin a ratame, ze tam bude mat overpairs Tx a FD tak sme 71:29 co je imo lahka situacia.


haman napísal:Naozaj ta to tak zaujima? Lebo povodne to mala byt len kuriozita 3river suckouty za sebou a nie rozbor mojej hry

Myslel som si, ze ked si sa na to pytal, tak ta to zaujima :) A nedalo mi troska porozmyslat o tych handach a spytat sa na to co ma zaujalo.



haman napísal:lebo som si fakt nemyslel, ze som zahral niektoru z tych ruk zle

Toto mozes povedat iba v niektorych pripadoch, ktore su nad slnko jasne. Uz som nieco odohral (aj ked nie vela) a fakt si netrufam povedat, ze som to urcite zahral dobre, kym si tu ruku neprejdem a neuistim sa, ci by tam nemohlo byt nieco este viac EV+. Podla toho co tu pises by som bol naozaj zvedavy na celu ruku 93o, pretoze si myslim, ze by to nemuselo byt az tak uplne dobre.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!