Natoc so mnou komentovane video! [VIDEO online!]

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Re: Natoc so mnou komentovane video! [VIDEO online!]

Odoslaťod Renegade 01 Okt 2010 00:27

Chlpo1989 napísal:
Drobec37 napísal:ludia som jediny ktoremu to video nejde stiahnut a pozriet? viete niekto čo stým môžem mat prave som reinštalol WIN ale všetko som si naištalovla trochu to nechapem :(

Stiahni VLC, ctrl+N a zkopci URL-ko, co sa ti otvori po odkliknuti toho linku :)

Ja to prehravam cez Mv2Player (Plus) 0.7.0 RC2 a ide to v pohode.
Jedna vec je ale rusiva, ze hlas tucniaka je velmi slabo a matiapagov je zasa moc nahlas.
Neda sa do buducnosti dajako synchronizovat uroven hlasu aby bola rovnaka? :oops:
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: Natoc so mnou komentovane video! [VIDEO online!]

Odoslaťod matiapag 01 Okt 2010 05:00

Ja som tento problem nemal, pred zaciatkom nahravania to tucniak nastavoval. skus aj ty dajaky iny prehravac, ja som to pustal v media playeri a tie hlasy som mal cca na jednej urovni ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Natoc so mnou komentovane video! [VIDEO online!]

Odoslaťod Chlpo1989 01 Okt 2010 08:44

Pozrel som video, velmi dobre povysvetlovane niektore spoty, myslim si, ze velmi vysoka edukativna hodnota pre zacinajucich hracov jednoducho velmi dobra praca! :)
:Bravo:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Natoc so mnou komentovane video! [VIDEO online!]

Odoslaťod tucniak 01 Okt 2010 11:11

hlasitostna poznamka je tiez k veci. Ono si to skusis nejak nastavit, ale jednak napr skype ma nejaku vlastnot menenia urovne signalu automaticky, jednak je rozdiel uz v signale asi-na pocutie je zrejme ze ja som nahraval na webcam a v signale je aj echo miestnosti a vzdialenost a matiapag mal asi nieco ako headset a hovoril priamo do micu- tie signaly skratka zneju inac, ale asi v camtasii by sa to dal nejak trosku vyvazit pred produkciou-nabuduce si dam vacsi pozor :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Natoc so mnou komentovane video! [VIDEO online!]

Odoslaťod matiapag 01 Okt 2010 11:55

Jj, pouzival som headset. ale ako hovorim, ja som sa nepocul hlasnejsie, ako tucniaka.
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!