Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod matiapag 03 Okt 2010 16:12

tak to je imo zaujimave, ze tu prisiel mail s oznamenim o tej 72 hodinovej lehote. no co uz, pockame si :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod korki 03 Okt 2010 16:15

Posielanie medzi dvoma Moneybookers acc len tak nejde, odosielatel toho uctu musi mat potvrdeny acc napriklad dopisom co vam pride priamo domov, je tak?
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod DevilMayCry 03 Okt 2010 16:17

nic v zlom hosi....ale veselo si porusujme zakony a pravidla aj nadalej....chapem ze poker je fenomen a pre vsetkych velmi velmi lakava vidina zisku ale ked mas 17 tak si pockaj ten rok....ver mi o nic neprides.....ak hra niekto poker ktory je legalny od 18 rokov tak jednoducho porusuje pravidla a je to to iste ako ked ma niekto xy accounts a podvadza, resp. podvadza akokolvek inak....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod HypAA 03 Okt 2010 16:19

nie neni to tak.. mne to fungovalo :) je tam limit 1500$ bez overovania..
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod HypAA 03 Okt 2010 16:23

DevilMayCry - nic v zlom ale vela PRO hracov zacinalo ked mali menej ako 18.. durrrr, Annette Obrestad atd. nikto s tym nema problem len ty.. zaujimave :D
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod matiapag 03 Okt 2010 16:31

ja viem Devil, a keby mam opat na vyber, tak by som si uz poriadne rozmyslel, ze ci daco taketo skusim, kym nemam 18. Ja nijako svoje konanie nebohajujem, ja som si to chcel iba vyskusat a nikdy ma nenapadlo, ze tych 50$ z pokerstrategy by som dokazal rozmnozit, nie to este tych nahodnych 5$, co som tam dostal. Ja som nezacal hrat poker kvoli tomu, ze som videl, kolko tisic $ prehravali pri HSP alebo cosi podobne. Mna odpociatku fasicnovalo to, ze ked to budem studovat, tak proste mozem vyhravat peniaze bez nejakeho velkeho rizika. Snazil som sa, zlepsoval, no chcel by som v tom aj pokracovat :) Myslienka investicie 130€ (co je moj BR momentalny) je pre mna, ako studenta strednej skoly, pomerne nerealna. Jedine, co chcem, je zahodit ten moj skaredy fake account do kosa, prec, nechcem ho nikdy uz vidiet a chcem pokracovat v nastolenom trende zarabania penazi aj nadalej. Venoval som hraniu a studiu pomerne vela casu na to, aby som teraz zacal odznova nejakym depozitom + uz ked mam tie peniaze nahrate, tak by som sa aj potesil, keby s nimi mozem aj disponovat :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod Chlpo1989 03 Okt 2010 16:32

matiapag napísal:...

+1
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod DevilMayCry 03 Okt 2010 16:52

HypAA napísal:DevilMayCry - nic v zlom ale vela PRO hracov zacinalo ked mali menej ako 18.. durrrr, Annette Obrestad atd. nikto s tym nema problem len ty.. zaujimave :D


...sa cudujem ze to nevadi aj ostatnym ked ich niekto v 17tich obral o prachy pricom jasne porusil pravidla herne a ked niekto pouziva nejakeho program bota alebo viac uctov tak je z toho velke haloooooo ale ze ktovie kolko deciek sa hrajka poker tak to je kazdemu suma fuk
...jo vsak pisem ze nic v zlom ale mne sa to osobne nepaci a nehanbim sa za to tak dufam ze ma tu nebudete lincovat
...nepaci sa mi to z viacerych dovodov: napr. ci chces alebo nechces tak ide o prachy, a i ked uznavam poker skor ako skill hru tak gamble a luck je vyraznou zlozkou hry a preto by tam neplnoleti ktori nie su zodpovedni za nic nemali co robit



matiapag napísal:Mna odpociatku fasicnovalo to, ze ked to budem studovat, tak proste mozem vyhravat peniaze bez nejakeho velkeho rizika.


no toto sa mi tazko veri ale povedzme ze v sucasnosti ked tu clovek pobehuje po roznych forach tak to dava zmysel pretoze jednotlive blogy su niekedy fakt fascinujuce...to myslim vazne teraz, no joke....
tak sa toho drz.....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod TomMolivan 03 Okt 2010 16:55

ked mas 17 tak si pockaj ten rok....ver mi o nic neprides...


No ja, keby som namiesto hrania čakal, tak by som prišiel o dosť :) :angel:
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod emjayko 03 Okt 2010 18:06

DevilMayCry napísal:...nepaci sa mi to z viacerych dovodov: napr. ci chces alebo nechces tak ide o prachy, a i ked uznavam poker skor ako skill hru tak gamble a luck je vyraznou zlozkou hry a preto by tam neplnoleti ktori nie su zodpovedni za nic nemali co robit

devil podla teba sa nieco rapidne meni v zmyslani cloveka ked sa mu prepise cislo zo 17 na 18? podla mna nie vela krat sa stane ze 17 rocny chalan pristupuje k tomu ovela zodpovednejsie ako niekto starsi... ofc nie je to vzdy tak ale v podstate co sa stane? maximalne tak prehra 50 dolacov z pokerstrategy... ja osobne v tom problem nevidim ale neberiem ti tvoj nazor
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!