Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod wanzus 04 Okt 2010 13:01

No jestli jsem to pochopil dobře,tak se tady řeší výběr z fake accontu takže ten postih tam hrozí tak jako tak.....
wanzus
 
Príspevky: 169
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 4

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod palo1973 04 Okt 2010 13:10

wanzus napísal:No jestli jsem to pochopil dobře,tak se tady řeší výběr z fake accontu takže ten postih tam hrozí tak jako
tak.....



-jasne,len ide o to,ze keby to bolo na nejakej random herni tak by som napr. ja s tym nemal problem,ale na stars kde kazdy hrava resp. je mozne ze v buducnosti bude hrat si da kazdy vacsi pozor,lebo oni potom bloknu oba ucty

-poviem priklad na titane ma 20 e a urobil by som taku vec pre kamosa,lebo riskujem malo a ked mi bloknu account existuje v tej sieti dalsich 50 podobnych herni,ak mi vsak bloknu stars mam problem,mam tam cast rollu a uz nikdy nebudem moct hrat pod svojim menom a tym padom sa kvalifikovat na rozne zive turnaje ktore ponukaju
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod wanzus 04 Okt 2010 13:35

palo1973 napísal:
wanzus napísal:No jestli jsem to pochopil dobře,tak se tady řeší výběr z fake accontu takže ten postih tam hrozí tak jako
tak.....



-jasne,len ide o to,ze keby to bolo na nejakej random herni tak by som napr. ja s tym nemal problem,ale na stars kde kazdy hrava resp. je mozne ze v buducnosti bude hrat si da kazdy vacsi pozor,lebo oni potom bloknu oba ucty

-poviem priklad na titane ma 20 e a urobil by som taku vec pre kamosa,lebo riskujem malo a ked mi bloknu account existuje v tej sieti dalsich 50 podobnych herni,ak mi vsak bloknu stars mam problem,mam tam cast rollu a uz nikdy nebudem moct hrat pod svojim menom a tym padom sa kvalifikovat na rozne zive turnaje ktore ponukaju

No tak to je jasný,nicméně na to měl "mlaďák" myslet dopředu....
Teď tady řeší,jak ty peníze dostat ven takže předpokládám,že neudal svoje skutečné jméno a tudíž by neměl mít potíže se založením skutečnýho acc.... Nicméně je tu problém s IP a tam je to prostě ruletka... Buď to projde,nebo mu budou dělat problémy... A co se týká kamaráda,který by mu ty peníze "vybral" tak není nic jednoduššího než napsat,že neměl nejmenší tušení s kým hraje a jestli to herně dělá problém tak klidně bude hrát někde jinde.... Garantuji ti,že se mu omluvěj a tím celá věc hasne.... 8-)
wanzus
 
Príspevky: 169
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 4

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod matiapag 04 Okt 2010 14:11

Keby si precitas dajake prve posty, tak zistis, ako to vsetko zacalo, a ze cela tato vec je iba jedna velka nahoda aj ked moj prvotny umysel bol necestny..

kym to nebude ozaj posledna zostavajuca moznost, tak urcite ze nebudem zatahovat ostatnych hracov, aby robili nieco take proti pravidlam herne... chlpo bol ochotny, uz davnejsie sa mi ponukol, ze mi s tymto pomoze, a ja som mu za to vsetko velmi vdacny :)

zistil som aj, ze nie som prvy clovek s tymto typom problemu, a tak som aj rad, ze sa aj ostatni vyjadrili :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod sharkey 04 Okt 2010 14:52

Založ si pravé konto s reálnymi údajmi a preveď si na neho peniaze. (niečo si ale PS overuje-požaduje tlf. číslo, nikdy som neprevádzal, tak neviem)
Akurát pred založením pravého konta sa snaž zmeniť IP adresu (reštart routera ....)
Nebudeš si môcť uplatniť bonus, keď nepôjdu peniaze zvonka :(
sharkey
 
Príspevky: 32
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod matiapag 04 Okt 2010 15:28

aj nad niecim takym som rozmyslal, ale neviem, ci by to fungovalo dobre... teoreticky by som si vedel zalozit novy ucet z inej IP (sestra ma na notebooku mobilny internet), ale neviem, ako by sa im pacilo, ze doteraz som z tejto IP hraval pod tymto nickom a teraz budem pod inym... ja by som si to naozaj najradsej vybral a nic nevymyslal, skusim nieco poriesit cez moneybookers a uvidim, ci sa to bude dat...
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod TomMolivan 04 Okt 2010 16:05

Nečítal som posledné príspevky, ale to najmä z dôvodu, že nerozumiem, prečo ich má táto téma už 46 či koľko. Najjednoduchšiu, najefektívnejšiu a najbezpečnejšiu metódu, ako tento problém riešiť som už napísal niekde v asi siedmom príspevku.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod palo1973 04 Okt 2010 16:09

-ja osobne ta neodsudzujem,z pravneho hladiska to nie je urcite koser,ale v podstate si nikoho ineho neposkodil takze dufam ze ti to vyjde,a kto je nevinny nech hodi kamenom...
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod matiapag 04 Okt 2010 16:12

palo1973 napísal:-ja osobne ta neodsudzujem,z pravneho hladiska to nie je urcite koser,ale v podstate si nikoho ineho neposkodil takze dufam ze ti to vyjde,a kto je nevinny nech hodi kamenom...


dakujem Ti teda :Rose:

edit: tom, nas prvotny umysel bol vyradit tuto moznost uplne, a to sa nam podarilo. Teraz idem napisat na support, ze aky je to presny pocet FPP, ktory je potrebny na uskutocnenie vybratia, lebo aj oni v zamietacom maili napisali, ze nebol nahraty dostatocny pocet FPP. Chcem vediet teda presne (priblizne) cislo, kym do toho zainteresujem dalsieho kamosa, ktory sa mi dnes ponukol, no on tam ma ovela mensi BR, zacal hravat iba pred par dnami a nechcem mu tam poslat tolko penazi a nechcem od neho tolko penazi bez istoty, ze ich dokaze cashoutnut. Chcem s tymto sposobit co najmenej problemov, tak sa snazim mysliet uz teraz, aby som prilis neobtazoval tych ochotnych ludi, ktori mi pomahaju :)

Tato tema ma asi tolko prispevkov z dovodu, ktory sa mne osobne pozdava - ludia sa mi snazia pomoct, radia, prichadzaju s novymi metodami. Tvoj napad je dobry a pokusim sa ho uskutocnit ako dalsi v poradi ;)
Naposledy upravil matiapag dňa 04 Okt 2010 16:17, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod palo1973 04 Okt 2010 16:15

-potom napis ako to dopadlo a mohla by sa tato tema zmazat
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!