Player notes

Diskusia k herni Party poker

Player notes

Odoslaťod Topolman 26 Okt 2010 17:41

Nevie niekto nahodou do akej zlozky sa na party ukladaju player notes?
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Party Poker

Odoslaťod keso26 26 Okt 2010 21:53

Topolman napísal:Nevie niekto nahodou do akej zlozky sa na party ukladaju player notes?

..na to naozaj nie je myslim az tak tazke prist. PartyGaming/Pa***Poker/Notes.txt
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Party Poker

Odoslaťod Topolman 27 Okt 2010 01:00

keso26 napísal:
Topolman napísal:Nevie niekto nahodou do akej zlozky sa na party ukladaju player notes?

..na to naozaj nie je myslim az tak tazke prist. PartyGaming/Pa***Poker/Notes.txt


vdaka, aleako to potom funguje ked je na jednom kompe viacej osob co hraju na PP? ked akoze ja si ulozim note tak sa to potom zobrazi kazdemu co si zapne party poker(svoj acc) na mojom PC? ked to neni nijak oddelene
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Party Poker

Odoslaťod slemo69 27 Okt 2010 11:38

Oddelene to je, kompletna cesta je : C:\Program Files\PartyGaming\Pa***Poker\HandHistory\ Tvoj nick \
Takze ak vas hrava na jednom pc viacej, v zlozke 'HandHistory' budete mat kazdy svoj priecinok so svojimi handami.
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Party Poker

Odoslaťod Topolman 27 Okt 2010 12:21

slemo69 napísal:Oddelene to je, kompletna cesta je : C:\Program Files\PartyGaming\Pa***Poker\HandHistory\ Tvoj nick \
Takze ak vas hrava na jednom pc viacej, v zlozke 'HandHistory' budete mat kazdy svoj priecinok so svojimi handami.


diky, ale my sa teraz nebavime o hand history :) Ide mi o poznamky co si robis na hracov ci su tie nako oddelene.
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Party Poker

Odoslaťod slemo69 27 Okt 2010 13:12

Ahaaa, tak ja som zasa mimo, sorry :D Na mojom pc hravam ja a obcas aj moja priatelka, a vyzera to tak ze poznamky nam dava dokopy do jedneho suboru
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0


Naspäť na Party poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!