Poker v cesko - slovensku

Príspevky zo starej diskusie

Poker v cesko - slovensku

Odoslaťod admin 19 Dec 2006 16:41

Myslite ze je poker v cechach a na slovensku este len v plienkach, alebo uz je to normalna vec?

Kolko poznate ludi ktori pravidelne hravaju poker (nemyslim na automatoch) ci uz online alebo na zivo?

Je poker podla vas gamblerstvo, alebo je to naozaj "game of skill", cize hra individualnych schopnosti hraca?
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

re

Odoslaťod lozi 19 Dec 2006 20:12

ja poznam len sameho seba a len zacinam,skusam nejake freeroly :-) ale dost mi to nevoni,nejak sa mi nechce verit ze stale mozu chodit take cudne kombinacie.napriklad dnes na paradise-freerol pre cz sk pl hracov...mal som A+10 vo farbe...na stol prislo 10,8,7...hovorim si,hmm,prihodim,chlapik navysil,dalsi tiez az sme boli vsetci all in...ukazu sa karty...ten co dal prvy all in mal 6+6,hovorim si,idiot,s tym ide all in?dalsi mal A+A,hovorim si,skoncil som...neviem presne nazvy,stvrta karta je street?prisla 10,smejem sa,4500 je mojich.river dosla 9 a chlapik s 6+6 mal zrazu postupku...krasa
lozi
 
Príspevky: 109
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Vitaj

Odoslaťod vlade 19 Dec 2006 20:32

Tak toto je online poker :)))
Neuveritelne sa stava skutocnostou a skutocne sa stava neuveritelnym ...

Ono tie freerolly su fakt dost velka drina, ak chces nejaky vacsi, tak zajtra na dream pokri je o 7000$ (asi 5000 hracov bude) a v sobotu by mal byt na expekte o 15000$ (tiez do 5000 hracov pravdepodobne)

Ja som tiez dnes par krat prehral na riveri fajnovo rozohraty turnaj :(

Inak tie generatory kariet nie su az take zle ako sa na prvy pohlad zda....

Drzim palce.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

re

Odoslaťod lozi 19 Dec 2006 21:09

len tak zatial skusam,moj najvacsi uspech je 6 alebo 7 miesto na freeroly na B**n,2000 hracov...pri final stole som bol chip leader,mal som skvele karty,niekto dal all in a odpalil ma river,potom som klesol na posledne miesto a vykaslal sa na to :-) 4.5 hodiny a zarobenych nejakych 7-8 eur :-) a to som myslim vybuchal s par stoviek,ked ostatny mali 10tisice :-) ale inak sa mi nedari,asi nebudem na poker robeny
lozi
 
Príspevky: 109
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

re

Odoslaťod lozi 19 Dec 2006 22:47

tak som hral dalsie dva freeroly na paradis...dnesny druhy cz-sk-pl a opat som vypadol na 5tej karte,ked som mal najlepsie karty a samozrejme river ma odpalil.heh,este predtym som mal trojicu a chlapikovi prisla cista srdcova postupka 6+7+8+9+10...to by ma ani tak nestvalo,ako to,ze som hral aj kvalifikaciu na sobotnajsi o 500,z 2100 hracov bolo v hre este nejakych 100,mal som 20k zetonov,nejake 60 miesto,traja sme isli all in ja s J+J,druhy s 8+8 a treti s nicim...na stole nic nebolo (nechapem ho),4ta karta nic a samozrejme na river dosla 8micka...asi si na ten paradis dam pozor,napadne mi to pripomina B**n,kde som sa nestacil cudovat,co chodili za karty.kazda druha hra farba alebo full house.odvted som tam o peniaze nehral.najradsej mam P****Stars,miesa to zase az podozrivo dobre :-D
lozi
 
Príspevky: 109
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

river

Odoslaťod vlade 19 Dec 2006 23:08

Najlepsiu bilanciu na riveroch ma roy016, ten by o tom vedel rozpravat.... (urcite sa chyti a povie aku ma tu bilanciu)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

nahodou

Odoslaťod roy016 20 Dec 2006 00:20

dnes mi to tam padlo :)...po roku :)))
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

ja sa zdokonalujem

Odoslaťod rechti 20 Dec 2006 07:27

naozaj podstivo, okrem prace sa zaoberam cely den pokerom... citam litareturu, hram hodiny online alebo len po ceste domov na mobile vo vlaku...bez akejkolvek investicie som sa vysplhal na 100 dolarov.... vyhral som freeroll z 561 hracmi, bol som aj treti a aktivne hravam najradsej limit poker na 5 stoloch naraz....napr. 4 stoly 0.1-0.2 a stol 0.25-0.5 za 3 hodiny 40dolarov avg.pot na malych 2 a na tom jednom okolo 6 dolarov vyssie sa chcem vybrat az neskor...mam este nedostatky na ktorych treba zapracovat..(tazko zahadzujem silne karty v ruke aj ked vidim ze flop je na h....o) casom chcem prejst na pot limit...:)
rechti
 
Príspevky: 14
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

limit stoly

Odoslaťod vlade 20 Dec 2006 11:02

Ja neviem, ja tym fixed limit stolom neviem prist na chut, tam to neni moc o pokri, ale o tom, ze kolko cudakov ma vydrz dorovnavat az po river. Bohuzial im vzdy nieco pride, takze fixed limit uz nehravam.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

treba..

Odoslaťod rechti 20 Dec 2006 11:14

si vzdy sadnut ktomu spravnemu stolu kde uz zopar nickov poznas.. ak sa pri stole 10 clennom zide 4-5 hracov ktori co to pokri vedia tak tym ostatnych pri stole vyplienia raz dva...ide o to kto na tych debiloch rychlejsie zarobi...napr.: ked ja navysim ti lepsi zriedka kedy dorovnaju a tak je to aj so mnou...viem na koho s akymi kartami mozem hrat
rechti
 
Príspevky: 14
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!