Poker v cesko - slovensku

Príspevky zo starej diskusie

ja hram ako robot

Odoslaťod Lose 20 Dec 2006 16:02

zacal som pred 4 rokmi, presiel viacero herni, zacinal na micro no limitoch, presiel na micro limit, potom na vyssie limit holdem skoncil na limit hodlem 2-4usd, presiel na 50PL, neskor 100PL. Teraz hravam 9 stolov naraz 100NL alebo 200NL, najradsej vsak 200PL, ale tych stolov 10 handed je tak maximalne 2. Priemerne 5 hodin denne - zhruba 3000 ruk. Mam vlastny system, nie je komplikovany ale ani jednoduchy, hlavna vec ze funguje, a nie je to o tom ze ci vyhram alebo prehram, ale o tom ci vyhram x alebo 2x. Samozrejme ze su minusove dni, ale tych je tak max 5 v mesiaci. Uz som raz pisal ze poznam dalsich 4 ludi co hraju velmi podobnym stylom a tiez im to pekne dava. Skoro vobec nehravam turnaje, ale hadam zacnem, daju sa tam vyhrat slusne peniaze na tych 1000000usd garantovanych.
A ako pise rechti, mam 70 percent hracov na stole poznacenych, a viem priblizne co mozem od nich cakat.
A este jedna pikoska, najradsej hram na zenskych avataroch.
Lose
 
Príspevky: 297
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

pred 4 rokmi?

Odoslaťod vlade 20 Dec 2006 16:10

Fiha, to som o online pokri este ani netusil, az dobrak roy016 ma k tomu dotiahol.

Na ktorych herniach si zacinal a kde hravas teraz?
9 stolov naraz? To je pekna frajerina, ako to stihas?
A system prezradis?
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

to vlade

Odoslaťod Lose 20 Dec 2006 17:49

robil som par rokov vonku, hlavne USA, a tam to lomili vsetci.
zacinal som na absolute pokri, pretoze to bola jedina herna toho casu co mi zoblrali vklad z creditky od Bank of America, ostatne herne su zablokovane, na americke creditky. a moneybookers vtedy este nefungoval ako depozit metoda, iba neteller a tie ostatne - pre slovaka nefungujuce metody. potom som presiel na party, kde sa naskytla moznost depozitnut prachy cez kupu fiktivnej telefonnej karty, a kredit bol presunuty na hracske konto. Sranda co? to asi vale ludi ani netusilo...
na party som hraval cez 2 roky, celkom slusny rybnik, dalo sa hrat aj 12 stolov, ale iba na 19 palcovom monitore, ale po case ma zacala boliet hlava, moc male cisla atd. tak som to ztiahol na 9, ktore pekne fitli na screen. na party som definitievne skoncil po us bane, lebo to prestalo mat uroven - odislo 80 percent blbcov, a zostali tam len samy tight hraci. takze bol cas na zmenu...
a moj system? poviem ti osobne urcite sa raz stretneme live. uz som to poradil par ludom. vacsina je velmi spokojna. ale je to na dlhsi debat, a je v tom viac prvkov. neda sa to len tak lahko opisat...
a samozrejme za pivo :-)
Lose
 
Príspevky: 297
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

beriem ta za slovo

Odoslaťod vlade 20 Dec 2006 19:08

Skocime na to pivco v novom roku niekedy, alebo rovno na nejaky live turnaj :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Predchádzajúca

Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!