Expekt Poker Prispevok

Príspevky zo starej diskusie

Expekt Poker Prispevok

Odoslaťod admin 25 Dec 2006 23:10

Ako sme avizovali, prichádzame so sutazou o najlepsi prispevok. Vyhrat mozete vstupenku v hodnote $22 na $5000 guaranteed turnaj, ktory sa uskutocni v stredu 3.1.2007 na Expekte o 20:15. Vysledky tohto turnaj sa zapocitavaju aj do Player Rankingu Expekt Pokru, kde sa daju vyhrat dalsie zaujimave ceny ako ucast na zivom turnaji v hodnote 1000 dolarov a pod.

Sutaz vyhodnotime v nedelu 31.12.2006 pred nasim prvym PokerPortal.sk freerollom o 5 000 skk.

Prispevky by mali byt o Expekt Pokri, to vsak neznamena ze vyhra ten ktory bude najvac tuto hernu chvalit :). Staci par riadkov o nejakom "bad beat" v tejto herni, o tom co by ste zlepsili, ako sa vam pozdava grafika, turnajova struktura, co je na Expekte dobre, zle...Proste cokolvek k comu sa chcete ohladom Expekt Pokru vyjadrit.

Podobna sutaz bude prebiehat kazdy tyzden...
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Prispevok:)

Odoslaťod Romanicco 26 Dec 2006 00:13

prave sem dokoukal na heds-up national tournament 2006...vitezem se stal Ted Forrest...
pri sldovani tohoto turnaje sem si pripomnel u par bad beatů taky jeden, ktery sem zahlidl v herne Expektu...kazdy kdo tuto hernu navstevuje se nekdy urcite stal jednim s pozorovatelu stolu v cash game s nazvem Tiger Shark s blinds 100/200 NL a buyin inem max 20000 usd...bad beat se stal prave tam ...
jedn s hracu mel hole cards AA druhy K9 s....
na flop prisla flush draw pro hrace s K9 s...ten reagoval sazenim 2400 usd nasledoval raise os hrace s AA na 4800 hrac s K9 call....na turnu hrac s K9 checkoval na cez hrac s AA vsadil cca 3600 usd...na coz reagoval hrac s flush draw allinem cca 14000 usd!!na flush draw....nasledoval call hrace s AA....river si snad domysli kazdy sam....dosla barva.....
Romanicco
 
Príspevky: 95
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

expeeeeeekt

Odoslaťod L_U_M_P 26 Dec 2006 00:27

tak na expekte su "najsuper" tie Sit and Go - Hand lottery pre dvoch hracov, som nevedel co to je, tak som sa chystal, vyberal na ktory sa prihlasim, a ked som si uz konecne vybral, tak som zaplatil dolar, otocilo nam obidvom karty, a bum bum, a bol som MUCK. Nabuduce si pojdem radsej zahrat automaty :P
L_U_M_P
 
Príspevky: 274
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

asi nic

Odoslaťod Romanicco 26 Dec 2006 11:38

byt porazen na rivru proti maniakovi co blufoval mi prislo jako tezkej bad beat...nevim jak tobe.....nebo ty by si taky vsadil v prepoctu cca 435 000 Sk na flush draw kdyz mas sanci na vyhru 13%????pokud ano tak nemame o cem debatovat...:)
Romanicco
 
Príspevky: 95
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

ikspekt

Odoslaťod alydzi 26 Dec 2006 15:00

IMHO

Najprv pozitiva : Grafika, je v celku dobra. 15k
freeroll turnaj, kazdy tyzden nema chybu. Ostatne freeroll pocas tyzdna sa tiez daju.

A teraz co by som vylepsil: Mne osobne strasne vadi, ze v chat okne na pravo neukazuje ake kraty som dostal na ruku, nasledne flop, turn a river ... (napr ako je to na betway)
Tiez by som uvital, aby sa v stats zobrazovali aj udaje o aktualnom pocte hracov na turnaji a moja pozicia.
Ked ma prehodi k inemu stolu na turnaji, cim sa dany stol zrusi, okno by sa mohlo automaticky zatvorit :)
Tiez by som uvital, v pripade, ze sa odkryju karty, tak zobrazit percentualnu sancu na vyhru jednotlivych hracov.

Toto je moj skromny nazor na tuto hernu a navrhy na vylepsenia.

V celku je to dobra herna aj ked je este co zlepsovat.

G
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Nesutazny prispevok :)

Odoslaťod roy016 26 Dec 2006 15:15

to alydzi. dikes za nazor.

ja len doplnim ze onedlho bude mat Expekt novy software na ktorom myslim bude vidiet ake karty si dostal na ruku, flop, turm ,river...Aj ked ja toto vobec nevyuzivam, takze som si ani nevsimol ze to tu nie je...

A % sanca na vyhru pri alline sa zobrazuje...Nebyvalo to na Expekte, ale uz to tam maju. Teda v sobotu na freerolle o 15 000 to tam urcite bolo :)

Ostatne klady aj zapory suhlas...
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

.

Odoslaťod alydzi 26 Dec 2006 17:23

Aha jasne, percenta beriem spat tie tam su, to clovek hra na tolkych herniach, ze sa uz nevyzna co je kde :))
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

taky jeden článeček

Odoslaťod ralferi 27 Dec 2006 19:17

Na expekt jsem se zaregistroval letošní léto a od té doby provedl velké změny a to převážně kroky kupředu. Velice mě potěšila procentuální tabulka při all-inu, či to, že u většiny turnajů se obrazovka se stolem neobjeví 5 minut před začátkem, ale jen minutu. Velmi se mi zalíbily stoly Sit and Go, či piramidové turnaje. Mezi nedostatky, které mi vadí bych zařadil zvuky při hře, které mě natolik znervózňují, že v poslední době zeslabuji bedničky na uplné minimum. Naopak vzhled a přehlednost stránek je velké plus. Líbí se mi spolupráce s internetovýma stránkama, což dokazuje i tato akce.
ralferi
 
Príspevky: 68
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

muj posledni freeroll na expektu

Odoslaťod Rauuul 27 Dec 2006 22:50

Jen lehce nastinim jaxem vypadl pri poslednim freeroll turnaji. Byla to uz faze kdy u stolu zbyvalo tak pětina lidí a vedl sem si celkem dobre.
Pri posledni hre mi na ruku prislo QQ. Typek, kterej celou dobu blufoval a vzdycky vyhral nakou haluzi, sel all-in. Dorovnal jsem ho a on ukazal A10 mimo barvu. Hned po flopu na stul prislo 10 10 10. No neni to k nasr....?
Rauuul
 
Príspevky: 67
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

ok

Odoslaťod GOLDJACK 27 Dec 2006 23:32

Už několik měsíců se zúčastňuji pokerových turnajů na expekt.com, a i když jsem toho moc nevyhrál, (celkem asi 4 dolary) líbí se mi tam!
mám rád freeroll turnaje, tam se dá s minimálním rizikem vyzkoušet taktika a vůbec celá hra!
Zatím bych řekl: dobré!
GOLDJACK
 
Príspevky: 38
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!