Banska Bystrica LIVE

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Re: Banska Bystrica LIVE

Odoslaťod slemo69 25 Nov 2010 17:06

troska ozivim tuto temu, vedel by mi niekto povedat ako vyzera cash game v banskej bystrici, v arcade, million clube alebo popripade niekde inde?
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Banska Bystrica LIVE

Odoslaťod nunu 25 Nov 2010 18:41

no v milion clube je to normalne, vecer po turnajoch sa zvyknu zozbierat ludia a hra sa do rána :-) ... ked je studenstsky turnaj a cashka (vo stvrtok sa mi zda) tak sa hra 0.25/0.50e a ked normalne tak 0.50/1.00e . Aspon sa mi tak zdá no :-) Ak si sa pýtal na toto alebo neviem načo ešte :-D
nunu
 
Príspevky: 1
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Banska Bystrica LIVE

Odoslaťod slemo69 26 Nov 2010 03:40

Presne na toto, dakujem.. cez vikendy to vyzera ako ? lebo mne sa cez tyzden moc hrat neda...
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Banska Bystrica LIVE

Odoslaťod sudden 27 Nov 2010 17:46

slemo69 napísal:Presne na toto, dakujem.. cez vikendy to vyzera ako ? lebo mne sa cez tyzden moc hrat neda...


no v Milion Clube je to uz dost mrtve, co sa tyka turnajov a aj cashgame, nebol som tam hrat od leta, hrava sa tam, ale chodi tam ovela menej ludi ako predtym, ani cash tam uz nie je zaujimavy ako byval predtym

v Arcade sa hrava urcite viac, turnaje aj cash, cash tam je v piatok vzdy, vacsinou aj v sobotu, v nedelu tak 1-2x do mesiaca
najcastejsie sa hravaju blindy 1/1, casto to byva celkom deep, 1/2 sa hrava ked sa hraju vacsie turnaje

ako je to cez tyzden az taky dobry prehlad nemam, vacsinou som tam v piatok/cez vikend
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Predchádzajúca

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!