Jamie Gold

Príspevky zo starej diskusie

Jamie Gold

Odoslaťod Lose 30 Dec 2006 01:12

je dobry hrac ale urcite nie skromny. kdo videl vsetkych 14 dielov wsop 2006 main event tak mi da za pravdu. chalanisko sa stale chvastal a provokoval. skoro prisiel o bracelet lebo bol obvineny z collusion, pretoze sa dohadoval z hracmi na stole o obchode so slepymi stavkami, a nakoniec aj tak dostane len 6 melonov lebo ta druhu polovicu vysudi typek ktoremu ju slubil a teraz nechce dat.
Lose
 
Príspevky: 297
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

mel jen stesti

Odoslaťod Romanicco 30 Dec 2006 03:24

az na par pruhlednych blufu mu to chodilo....vyhral pac mel vzdy haluzove lepsi kombinaci nez jeho souper....nic vic
Romanicco
 
Príspevky: 95
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

dobre hovoris

Odoslaťod Lose 30 Dec 2006 04:10

popri vsetkom mu to padalo ako keby to mal riggnute, kua
Lose
 
Príspevky: 297
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Jamie Gold

Odoslaťod roy016 30 Dec 2006 11:09

to lose: No pri stole provokoval to som videl aj ja, ale ved keby hral poker ako ja ze sedi a ked ma K-K tak to na nom vsetci vidia :))), tak nevyhra WSOP...ale co som mal moznost vidiet zabery z jeho sukromneho zivota /aj ked uznavam ze ich nebolo vela/, tak posobil na mna velmi milo...

to Romanicco: vyhrat WSOP urcite nie je o stasti, samozrejme kazdy turnaj vyhra ten kto mal v niektorych okamihoch stastie...podla mna plati to co povedal Stan70, s tym ze si myslim ze prvorade je umenie a z tych ktori to vedia, maju akurat "formu" vyhra ten kto ma viac "hodne stesti"
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Apropo

Odoslaťod roy016 30 Dec 2006 11:12

Doyle Brunson vyhral WSOP s 10-2 ked mu to tam stastne padlo...a aj jeho som videl pri inej hre ist s haluzou do allinu pricom super mal trojicu...a dosla mu farba...kazdy potrebuje stastie, ale bez umenia to nejde...
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!