P****Stars VIP

Príspevky zo starej diskusie

P****Stars VIP

Odoslaťod BJK 01 Jan 2007 13:16

Nazdar, chcel by som sa stat na P****Stars nejaky vyssi level nez je Bronze Star. Chcel by som sa opytat, ci mate nejaky doporuceny sposob ci nejaku cestu ako sa da najlahsie stat Silverstar. Ake limity je treba hrat, ci je lepsie to mixovat so sit and go ....

A este jedna otazocka, ktore je mozno dost zlozita na odpoved - kolko mam mat asi cashu, aby som sa do tej cesty stat sa SilverStar mohol pustit.

Mam jedneho znameho, ktory je na PS v pozicii Supernovy a i mna zaujali tie vyhody plynuce y toho "byt vyssie"
BJK
 
Príspevky: 73
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

VIP

Odoslaťod roy016 02 Jan 2007 10:57

moj nazor je ze poker netreba hrat kvoli bonusom a nahanat nejake body, lebo to vacsinou skonci prehrou penazi...ale nechcem mudrovat :) ja len ze je to moj nazor...

inak ja na P****Stars hravam a mam nejakych 600 bodov momentalne a asi si za ne "kupim" nejake tricko s logol P****Stars
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

vip

Odoslaťod jonatanko 02 Jan 2007 11:35

aha no ja som supernova na P****Stars, no dostavas vela fpp bodov a za ne si mozes kupovat dake somariny vzdy to mozes brat ako bonus k tvojej hre, pri niektorych limitoch je to rozdiel medzi plusom a minusom. pretoze rake na nizsich limitoch je tiez faktor.

napredovanie v leveloch no podla toho co vies hrat a ako, podla mna je to nie moc zlozite napriklad na 12 stoloch 0.25/50 keby si hral naraz je to cca 200 vpp bodov za hodinu co je za 50 hodin hrania platinum mesacne -:))
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

vip

Odoslaťod jonatanko 02 Jan 2007 11:36

ale vsetko si to mozes najst na ich stranke ake mas vyhody
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

usetri cas

Odoslaťod elber 02 Jan 2007 13:16

Pre minimalizovanie casovej straty hraj na padesiatich stoloch a stihnes to za 12 hodin :-)
elber
 
Príspevky: 18
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

vip

Odoslaťod jonatanko 02 Jan 2007 15:27

pokym nehrajes fast stoly tak 12 zmaknes uplne v pohode
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

bonusy

Odoslaťod Lose 02 Jan 2007 16:04

bonusy su druha najdolezitejsia vec pri online pokri, su ovela dolezitejsie ako si mozete mysliet. povedal by som ze takych 80 percent hracov je velmi vyrovnanych, 10 percent fakt dobrych a 10 percent fakt zlych. v tych 80 precentach vyrovnanych hracoch si to tocia medzi sebou stale a stale a stale. z tych 80 percent priemernych hracov 60 precent je minusovych na long rune koli rake, dvadsat percent na tom istom lebo dostane obcas nejaky bonusik co mu pokryje zhruba rake, a len 20 percent hracov vie ako pri priemernej hre aj zarobit vdaka bonusom, a malej rake. su herne kde to pekne frci a robi to tak 1000 usd mesacne rozdiel a su herne kde to tak nefrci (ale zato mate moznost hrat tie freeroly :-) ). Ale ono je tazke citat medzi riadkami...
Lose
 
Príspevky: 297
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

12 v pohode?

Odoslaťod elber 02 Jan 2007 16:20

ukaz screenshot s 12 timi otvorenymi stolmi napriklad o 18-00 a potom o 19-00, bez toho aby si dokladal peniaze. chcem vidiet kolko sa ti podari za presne hodinu prehrat :-)
elber
 
Príspevky: 18
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

to Lose

Odoslaťod roy016 02 Jan 2007 17:02

jj, tiez si myslim ze bonusy su jedno z najdolezitejsieho pri online herniach, len si nemyslim ze je nejaky zaruceny sposob ako hrat a nazbierat body...pretoze niekomu vyhovuje sitgo, niekomu cash, niekto sa pri 10/20 boji hrat niekoho zas 0,1/0,2 nebavi...proste sa neda povedat ze toto je sposob ako sa urcite dostanes na neajky level...

a suhlasim aj s tymi hracmi...je to nejako tak, prave preto by mal hrat kazdy to co mu najlepsie vyhovuje aby sa minimalne drzal na svojom...ti najlepsi zarobia...a ti priemerni sa mozu drzat na svojom vdaka bonusom, ale nesmu ho "nahanat" nejakym zarucenym sposobom...podla mna to vedie len a len k prehre penazi...

ale je to len moj nazor, mozno zly...

Good Luck...
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

veru tak

Odoslaťod Lose 02 Jan 2007 18:38

samotne nahananie je blbost, treba nahanat so systemom...
najlepsie je nehrat zadarmo, to ale ludia zistia casom, som si isty ze vies o com hovorim...
Lose
 
Príspevky: 297
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!