Support Betway a Sportingbet

Príspevky zo starej diskusie

Support Betway a Sportingbet

Odoslaťod roy016 02 Jan 2007 22:35

Aky mate nazor na support Betway pokru a Sportingbetu? Aj vam sa zdaju odpovede pomale, alebo som mal len 3-krat smolu? :)
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

BW Sp

Odoslaťod Giro 02 Jan 2007 23:15

oba jsou pomalí, hlavne ve svátky ale odpovedi jsem se vzdy dockal
Giro
 
Príspevky: 228
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

support neviem, ale

Odoslaťod vlade 02 Jan 2007 23:18

To co su tam preboha za turnaje?
Tak som si tam zasa vlozil peniaze ze si zahram tu kvalifikaciu na zivy turnaj. Sranda bola, pri stole sme pokecali, potom som vypadol s nejakym poliakom co mal viac stastia ako rozumu, mal nejakych 12 000 chipsov a ostatni mali okolo 1500.

Potom som isiel na iny turnaj ktory uz v tej chvili prebiehal asi 20 minut. Tak som nejaku chvilu hral, bol som aj prvy (mal som naskok asi 2000 chipsov), ale asi 10x po sebe som zahodil zle karty a uz som bol niekde v strede.
Potom som zasa par krat nieco vyhral, bol som okolo 3 miesta. Prisla prva prestavka, tak som sa potesil ze uz lacnosi nebudu dokupovat, ale objavil sa novy problem, Big Blind :)))
Za hodinu aj 20 minut po zaciatku turnaja boli blindy taketo => BB 3000, SB 1500, k tomu ante 150. To bola celkom sranda, nebol vobec cas cakat na dobre karty, tak som isiel allin s K J, samozrejme som vypadol :(

To bol v skratke moj zazitok z dnesnej hry v paradise herni. Este podotknem, ze ten turnaj nebol TURBO.

Aky mate nazor na tieto brutalne zvysovania blindov?

Zajtra skusim zasa kvalifikaciu na zivy turnaj, tam bola aspon sranda :)

GL
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

xxx

Odoslaťod cstrike22 03 Jan 2007 23:07

najhorsie skusenosti mam s ceskym supportom U***et odpovedali mi asi po 14 dnoch!!
myslim cesky english to vyriesil za par hodin :-))
sportingbet je relativne rychly ale problem je ze tie baby nevedia o pokri ani hovno
cstrike22
 
Príspevky: 1212
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Extremní zvysování sázek

Odoslaťod Speeddy 08 Jan 2007 15:37

No abych pravdu řekl ne že bych obdivoval právě rychle zvyšování i mě to celkem sere ale zase to má svůj uspěch pokud se vám v turnaji daří díky tomu to slabé hráče kteříjinak bez tak extremního zvyšování čekají a pak jim padne karta a pěkná vás to skolí a talk při takových sázkách je to vyřadí a nemusí se čekat než jim padne karta aby práve vás vyřadil nějaký magor co celou dobu nehrál a vyhrál díky štesti a ne díky umení hrát poker ale jsem proti takovému extremu zvysování
Speeddy
 
Príspevky: 100
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!