Riesenie - Heslo na FreeRoll

Príspevky zo starej diskusie

Riesenie - Heslo na FreeRoll

Odoslaťod bedlak 02 Jan 2007 20:28

Tak dnes ma napadla takato vec. Prve opatrenie je uz spravene - registracia. Lenze skuseny zahranicny uzivatel sa moze tiez regnut. Klikne si na Prihlasit uvidi polia, vrati sa, klikne na registracii a logicky usudi ze prve je nick a druhe je mail. Takze podla mna by sa tam zisla generacia jednoduchych otazok v slovencine a v cestine. Cize napr. ako nazyvame J. Odpoved dolnik/dolko. Alebo by otakzy nesuviseli s pokrom. TO je jedno. Takto by sa tomu myslim zamedzilo uplne. Nemalo by ist o zlozite otazky. Ale ani nie o take, kde by zahranicny host logicky vydedukoval odpoved napr. Hl. mesto USA...a pod.... vyjadrite sa...
bedlak
 
Príspevky: 247
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

reseni

Odoslaťod 3o 02 Jan 2007 21:02

dalsi opatreni udelas, kdyz pustis ty hesla jen lidem co maj e-mail s priponou cz nebo sk...to myslim zastavi spoustu vetrelcu..leda by nekdo fakt chtel a zalozil si cesky/slovensky e-mail..nebo to treba nemusi byt nikde napsany..ja nevim ale neznam nikoho s cechu, kdo by mel zahranicni e-mail..co?
3o
 
Príspevky: 14
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

e-mail

Odoslaťod ralferi 02 Jan 2007 21:07

podle mě by bylo taky nejlepší, kdyby heslo přicházelo normálně na mail.
ralferi
 
Príspevky: 68
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

heslo na mail

Odoslaťod vlade 02 Jan 2007 21:14

Heslo by sa mohlo poslat vsetkym, ale nie rovno ale v nejakej sifre ako tomu bolo v druhej polovici minuleho tyzdna. A ked tam bude viac textu, tak ti nestastnici co nevedia slovensko - cesky, tak to heslo nerozlustia.

Co vy na to?
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

free

Odoslaťod Giro 02 Jan 2007 23:30

Myslím si že úplně stačí heslo poslat na emila, jak píše ralferi, ale nejlépe 10 min před začátkem turnaje, třeba i míň. Každej kdo bude chtít hrát, tak si na něj před turnajem počká a tím ani nebude hrozit nějaké hromadné prozrazování cizincům.
Giro
 
Príspevky: 228
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

exellent

Odoslaťod Lose 03 Jan 2007 05:21

to je napad. kua ale som slovak ako repa ale na otazku ako nazvame J som myslel ze J. a dolko? kua mama miiaaa, to som by som sa vzivote cez to heslo nedostal...
Lose
 
Príspevky: 297
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!