Skutočne free

Príspevky zo starej diskusie

ok

Odoslaťod cstrike22 05 Jan 2007 12:16

no tak to sa mylis ja som ho neobhajoval-jenom sa mi zto zda fakt dobry turnaj. Ale napriklad treba uznat, ze Honoria club organizuje tiez velmi pekne turnaje a hlavne ovela dostupnejsie pre cze a svk hracov. A taka perlicka:tento rok bude v Prahe mega medzinarodny turnaj o niekolko Milionov Czk. bude ho organizovat jedna velka svetova herna.
cstrike22
 
Príspevky: 1212
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Elber

Odoslaťod cstrike22 05 Jan 2007 12:18

no vidis, ze to ide dokonca funny :-) nakoniec bude zteba dobry chlapec :-)
Ano ale to bol citat takze tie vulgarizmy neboli odomna. Staznost mozes poslat tomuto panovi:
S.L.Jackson :-) peace
cstrike22
 
Príspevky: 1212
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

jasne

Odoslaťod roy016 05 Jan 2007 12:21

jj, na ten turnaj keby sa dalo ist tak ze ten kto vyhra nemusi zobrat svoju cast z tej premije 1750, tak by som nad tym uvazoval...lebo inak je to dobra akcia...mne sa nezdalo len toto...

aj klondike poker club sa rozbieha, uvidime...snad sa to rozrastie
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

a vazne

Odoslaťod roy016 05 Jan 2007 12:23

uz prosim ziadne reakcie co sa tyka toho nedorozumenia...obaja ste dobri chlapci :)
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

pre cstrike22 - pol kralovstva

Odoslaťod expekt 05 Jan 2007 15:42

teraz si ma fakt vytocil Peter! Tvoju sukromnu spravu na emaily som nikde nerozsiroval. Som zvedavy kolko mi z toho tvojho kralovstva pripadne... Vobec nechapem tvoje snahy znemoznit vsetkych na tejto stranke a toho Mr.Stana S si mozes strcit do r... Ja sa nehanbim za svoje meno a svoje vyjadrenia a preto som sa v mojom maily na rozdiel od teba podpisal. Ale uz viaceri zistili, ze debata s tebou je proste vzdy o tom ze si najlepsi. Tak si to uzivaj a prajem fakt dobre vyhry na i4pokri aj ked neverim, ze tam mozes hrat lebo bezne je pre zamestnancov herni zakazane hrat vo vlastnej firme.... good luck my friend!
expekt
 
Príspevky: 876
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

to stano

Odoslaťod cstrike22 05 Jan 2007 16:09

ved to bolo myslene funny :-(( preto aj to kralovstvo :-) myslel som, ze to aj tak pochopis..
cstrike22
 
Príspevky: 1212
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Predchádzajúca

Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!