NL10 hands review

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Re: NL10 hands review

Odoslaťod Mathejs 28 Jan 2011 12:27

Paliking napísal:tak skusim par postrehov nie uplne rozpisanych, hadam ti nieco z toho pomoze :D , ale je uz pol stvrtej rano tak ma ber s rezervou :ROFL:

len som sa zamial :D.

Tie ruky som hral na zaciatku januara, no silu move-ov typu squeeze, 3bet som si zacal uvedomovat az asi pred dvoma dnami :P. Konkretne mam namysli na sqz to, ze pri vhodnom sizingu staci, ak superi folduju 50%. Co sa tyka 3betov, tak sa zamysliet ZAMYSLIET, PORIADNE, co to znamena call s horsim, t.j. napr. 3betujem nitta na btn s AK a on ma callne s 99 - to mozem mat takisto A3 a pod...

7:47 – preco ne3betujes? raise flop/raise turn
suhlasim

9:58 – ja by som skor zvolil squeeze. QTs je sice fajn v m-way pote, ale nemyslim ze s nim dokazes ziskat moc value z NITa. Kedze otvara z BTN bude aj dost casto foldovat na 3bet. Hrac na SB vyzera byt celkom priamociari a pasivnejsi a v pripade ze by aj dorovnal tvoj sqz, bude sa ti hrat proti nemu dobre IP s velmi dobre hratelnou rukou. Obaja maju zatial 100 f3b (mala vzorka, ale lepsie ako nic). Ak ta niekto z nich callne, casto to vezmes cbetom. Ten NIT tam zahodi niekolko lepsich hand ako mas ty a necudoval by som sa keby na flope proti cbetu zahodi AK, AQ. Ak ta 4betne NIT ma monster, proti ktoremu by ti aj tak pravdepodobne nedal dostatocne implied odds pre tvoju draw na flope/turne a ch/r by tiez proti nemu asi nebola vhodna strategia. Zisli by sa ti aj staty ako cbet!

suhlasim

19:00 – no neviem ci to T je nejaka good karta, kedze ta uz momentalne poraza aj AT...(s cim mozno mohol minraisnut flop) a TT je mozne ze by pred flopom aj tak 3betoval, takze monstre z flopu sa nijako neznizili. Ale inak celkom plati co si povedal a celkom suhlasim.

presne koli tejto ruke som sa rozhodol neukazovat SD. Je to ruka typu vyhral som, ale fuu.Keby bol fullstack tak by som to asi foldol. Ale takto mi to prislo cele dovne a navyse sa commitol tym turn betom, tak som to shipol. Ukazal 67s - keby zvolil trosku lepsi bord, tak by to bola IMO idelana demonstracia semibluff rejzu s pokracovanim na vhodnom turne...

21:39 – neviem ci si si to zle všimol, alebo si sa len pomilil, ale on ta min3betol, takze na flope ta nemohol donkovat. Co by si chcel inak vyblufovat na rivri? Myslim ze tam toho az tak vela nieje.

nevsimol som si to teraz. ked som to hral som si toho bol vedomy pravdepodobne, a preto som nerejzoval...

25:00 – preco si myslis ze je tam minimum horsich ruk co by ta calli? Preco predpokladas ze takymto sposobom ziskas vacsiu value? Hras to iba pre set?(asi nie) Cakas na overkarty na flope v 3-way pote?( asi ano :) ). Je sice pravda ze sa ti bude hrat tazko OOP proti tomu maniakovi, ale stale si celkom pred nim. A v pripade ze by to pred flopom poslal ten short, tak nemas problem sa stacknut.
Preco si to nenechal dokonca? Co sa stalo?


on mi tam nezlozi IMO 55+, takze asi je ten 3bet predsalen lepsi napad.
Nenechal som to, lebo som si myslel, ze som to foldol. check/ Callol som to a foldol A (alebo K ) turn.- totalne nenaplanovana ruka z mojej strany

28:35 – konecne 3bet :) , teraz si uz aj povedal ze ta calluje celkom siroko. Ale k veci :mas celkom pravdu, ale neviem ci je toto vhodny protihrac nad zamyslanim sa o blufbarelovani v 3bpotoch na NL10. Teda zamyslenie je fajn, ale skor by som uprednostnil proti takemuto maniakovi liniu 3bet/hit/all in/zhrabnutie zetonov na svoju stranu = redline dole=winnings hore (alebo zeby to bol len moj pristup? hm to asi nie to by museli byt tie winnigs tak hore :lol2: )

neviem :)

a zacal by som na tvojom mieste pouzivat trochu viac statov ako cbet/fcbet/donkbet/AF na jednotlivych streets/foldBB...
nemusis ich mat na stole, ale po jednoduchom kliknuti ich hned vidis :-). To ma len tak napadlo z toho videa, aj ked je to mala vzorka na toto moje tvrdenie :-)


pouzilval som ich, a potom som to skresal. Na staty, ktore spominas, potrebujes veeeela ruk. Aj pri hracoch, na kt som mal cca 300 ruk som nebol schopny z toho nic vycitat, lebo napr. boli vystaveni c-betu povedzme 10x alebo 15. A vacsinou mam na hracov ovela manej ruk, takze tie staty ma, hlavne ked sa rozhodujem v rychlosti, iba nicili.

inak to bolo celkom solid takze :gl:
hej, suhlasim, ze to bolo CELKOM solidne. Ale CELKOM solidna hra je taka dost BE hra a to mozem hrat aj sach :crazy:



Vdaka za tvoj ranny cas este raz :P
:gl:
Obrázok používateľa
Mathejs
 
Príspevky: 251
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 27 krát/5 krát
Karma: 3

Predchádzajúca

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!